Истината в очите?
Моля помогнете сигурно на всеки от вас се е случвало в живота да иска да чуе истината в очите от човек който не иска да се види с вас защото самия той няма смелост да ви е каже. Преживявам най кошмарните 5 месеца в живота си аз и семейството ми имам предвид майка ми и сестра ми.Отдадох 1 година от живота си не жена на която повярвах и се отдадох тялом и духом.Декември месец получих покартителни смс и писма от нея в които тя ме нарани жестоко.Изкарах невероятна депресия и единственото нещо което искам на света е само едно да се видя за последно с нея 1 разговор за да докажа нещо а тя ме изкарва манияк за това че искам да се видя с нея .

Коментари

1.   Най-вероятно й досаждаш. За какво ти е да й го казваш на живо, по дяволите? Зарежи я. Не е заслужавала твоята обич, гледай напред и си намери свястно момиче, което ще оцени това, което правиш за нея.

2.   Преодолей я!аз също съм изпадала в такава ситуация мислех си че той е единствения и т.н обаче срещнах друг и всечко се промени,та мисълта ми беше,че няма смисъл да страдаш за човек които не му пука за теб.Опитай се да я забравиш и се огледаи за нещо ново няма смисъл да се връщаш назад :)

3.   Напиши и го, както тя на теб. Защо ти е да се виждате. И приклучваш.

4.   Не е нужно да се виждате, понякога е по-лесно нещата да бъдат казани от разстояние..

5.   Не мога да повярвам, че имаш желание да се видиш, с човека, който е разбил живота и мечтите ти - ако се надяваш чрез срещата, да я разколебаеш в решението и - откажи се, по-добре насочи енергията си към положителни занимания, като например намирането на друга, интересна и искрена жена, която да излекува раните ти.

6.   От автора.Разберете момичето с което контактувах е проститутка има психически отклонения и е зависима от друг мъж в живота си.Всичко между нас си беше добре до заминаването ми в чужбина,преди да тръгна си говорехме аз видях салзите в очите и когато и казах че няма да погледна друга жена през живота си и ще е чакам колкото трябва за да бъдем заедно,тя ми каза че докато е чакам мога да си намеря друго момиче в живота и да продължа напред аз и помагах от там и изведнъж рязка промяна в поведението и.Дойдох си спешно в България исках да се видим тя отказа и ми каза че е спряла да работи питам е може ли да се видим не може.

Вечерта получавам писма и смс от нея хора около нея са и повлияли дотолкова много че изгубих разум от писмата и.В писмата тя ме обърка толкова много че нямам думи.Опитвам се чрез моите смси да и докажа истината малко по малко обаждат ми се хора да ме притесняват заплашват ме,да не се занимавам с нея,тя ме лъже постоянно всичко което казва е толкова объркано.Аз и изпращам пари защото знам че е зле с здравето,искам да се чуем по телефона тя не ми вдига.Искам само 1 среща с нея разберете ме и се чудя дали да е набера

7.   Ей сега съвсем ме закопа - беше добре да си до жена, която е проститутка и с психически отклонения?! Хайде, отклонението е болест, за него не мога да съдя човека, но ПРОСТИТУТКА?! Ти с какви надежди я започна тази връзка, може би да свършиш в кожно-венерическия диспансер?! И още - да речем, че сега се свържеш с нея, вразумиш я и я отървеш от този, който и влияе, но каква ти е гаранцията, че след два месеца тя пак няма да се подведе по нечай акъл и отново да те зареже.., наистина не те разбирам.

8.   А може би е притисната от някакви сутеньори...бе май стой далече от всичко това. Жалко за нея...но всеки сам избира своя път.

9.   Oт Автора прави сте хора разбрах и дрога е замесена с нея е свършено.Край