Много ми е тъжно
Имам 1 приятел. През изминалата година имаше финансови проблеми-аз го подпомагагах по всячески начин-с пари, храна и всичко, което имам. Сега обаче му се появи неочаквано наследство от майка му, която почина, и когато той разбра че ще вземе много пари, си промени изцяло отношението към мен.

Разберете ме, много ми е болно. Чувставам се боклук... започна да ме обижда и да ме нарича каква ли не... а довчера не беше така. А го мислих за такъв голям приятел.

Кажете ми какво да правя. Чувставам се на дъното. Той ми е единственият приятел, беше ми най-близкият човек.. не знам какво да правя.. как да продължа.. той казва, че аз съм виновна за всичко, а аз му помогнах толкова много-обидно ми е, и не знам как да преодолея ситуацията.

Сложно ми е, разберете....преди години бях също толкова близка с роднините му ,но в момента в който и те си опрвиха живота, ми обърнаха гръб...
но сега това ме сломи..кажете ми-НАКЪДЕ СЕГА???

Коментари

1.   Теглиш му една, окончателно и безвъзвратно. Но явно тези, които споделят тука, че някой се държи лошо с тях, не искат да се махнат . Ами, тяхна си работа. И на теб ще кажа, има две възможности: или да се махнеш, или да си седиш и да търпиш. Това са възможностите, няма друго.

2.   Виж според мен този не си заслужава нито да се караш с този човек нито да страдаш заради него. Пази доброто в себе си и помни, че Господ вижда всичко. Някой ден всеки човек си плаща за делата си, ако са лоши и се възнаграждава ако е правил добро. Така, че недей да съжаляваш за това, че си му помагала. Сигурна съм, че доброто ще се върне при теб. Само недей да падаш духом !

3.   Kкъм истинските приятели...

4.   Може би , когато намериш истински приятели ще се почувстваш по добре и по разбрана. Също като мен обаче се не ги намирам.Пиши ми на gasolg@gmail.com

5.   Ами явно не ти е вил приятел щом е постъпил така хората са го казали:няма приятели има само временни интереси....Или ако ги има те са рядкост...Остави го тои не заслужа да има каквото и да било вече с теб щом ти си била добра с него а тои не го е оценил и ти е завил ноь в гарба

6.   Е..монетата има и две страни. Твоя "приятел" може само да се радваш,че си го загубила. А..такива пари лесно изчезват, ще го видим после...Съжалявам ги такива самозабравили се лицемери! Продължи да търсиш истинските приятели!