Как да разбера какъв е?
Здравейте. Темата ми може да се стори странна. Винаги съм мислила, че всички мъже много се оглеждат и изниверяват, докато не срещнах този. Понякога ми се струва дори прекалено изряден, дори опитвам да му пращам снимки на готини жени и той нищо не казва. Или казва гадна е, или че цвета на косата е това, за което няма да я хареса. И ми е странно. Дали наистина иска само мен, или в стремежа си да не е като другите мъже е такъв, че чак не иска да каже, ако някоя жена е симпатична. И всичката тази нормалност, в това ненормално време ме плаши. Познавате ли такива мъже, които се държат така? Аз не съм перфектна, естествено! Изглеждам добре, виждам че той много ме харесва, но при вида на тези мацки ми е странно как се ги поглежда дари или казва че са гадни. Не е гей, в това съм се уверила. Просто е прекалено нормален, което може да крие нещо страшно за мен...

Ами ако се заглежда, но с всички сили се спира и за това е такъв....
Би трябвало да се радвам, че иска само мен, но... местно казано това ме плаши повече, защото явно крие нещо, или греша...

Коментари

1.   Mила,нормално е да се притесняваш,такива сме ние - свикнали да ни лъжат и ставаме прекалено съмнителни.радвай се на това,което имаш :)

2.   Има три възможности: 1.Наркоман 2.Сериен убиец на серийни убийци 3.Агент на Скайнет
Третото е най-опасно, недей показва подозренията си.

3.   Може да е гей човека...

4.   А може да е нормален мъж и ти да си голямата късметлийка. Не си го изпускай, не питай тук а опознай човека.Успех!

5.   При това развитие на нещата най-вероятно след време ще ти стане безинтересно от това че ти е верен, ще ти се изгуби тръпката към него ще потърсиш разнообразие и ще му изневериш с някой който не е чак толкова "нормален". След това ще се жалваш че си пропиляла любовта на живота си, но ще бъдеш силна за ново начало, докато не попаднеш на пачи яйца.Абсолютно естествен развой на нещата, съдейки по манталитета на жените. Виждал съм безброй такива случаи.

6.   Просто е умен, и аз така се държа пред приятелката си. Това не значи че не заглеждам други жени, правя го за да не я дразня. Иначе мойта даже ми беше купила "Плейбой" за да ме тества. Три часа дрънках глупости колко са дебели мацките там :). Но в крайна сметка какво значение има, че харесвам жени. Сега да не ми кажеш, че ти никога не си се заплесвала по някой пич от телевизията.

7.   Мила ти на колко си години ми е 1 вапрос към теб.10 правописни грешки имаш в писмото си .Той си е напълно нормален ,а ти изпускаш мъжа на живота си и ще съжаляваш след време.Той е открил нещо в теб което му харесва и те желае и се бори за теб.Кой гей ходи по жени????Той просто не е като другите мъже и не иска да е такъв,общувай с него говори с него,незнам с какви мъже си контактувала до сега в живота си,но на този свят има и много свястни мъже.Ти му причиняваш болка с недовериоето си,просто говори с него ,обшувай повече с него това мога да ти кажа,ако имаш съмнения сподели ги с него по този начин ще избегнеш внушенията и съмненията

8.   Номер 7, щом толкова следиш за правопис, погледни собствения си пост. ако не си виждаш грешките аз ще ти кажа, че видях на първо четене 3 и съм сигурна, че не са от бързото писане.

СТИГА СТЕ СЕ ПРАВИЛИ НА МНОГО ГРАМОТНИ И СЛЕДЯЩИ ЗА ПРАВОПИСА В РАЗНИ ФОРУМИ. НЕ СМЕ В УЧИЛИЩЕ. ХОРАТА ПИТАТ ЗА СЪВЕТ, А НЯКОИ ДЪРВЕНИ ФИЛОСОФИ САМО ДАВАТ НАСТВАЛЕНИЯ КАК ТРЯБВАЛО ДА СЕ ПИШЕ.

9.   НАСТВАЛЕНИЯ СЕ ПИШЕ НАСТАВЛЕНИЯ,

10.   Напълно нормално държание от негова страна той държи на теб и е нормално поведението му.Не сравнявам хората с животните но ти си виждала как мъжкия гълъб играе танц пред женската за да и направи впечатление и впечатли,това прави и той, показва се пред теб в най- добрата си светлина .Аз имам сериозна приятелка от 2 години и не поглеждам друга жена ,това че е обичам и е уважавам е наи важното за мен.

11.   Да..... и на мен ми писна да чета по форумите, когато някой прави забележка за правописа. Май много се вживяват като учители. А относно авторката, мила трябва да престанеш, да се съмняваш в него, защото съмнението и ревноста убива всякаква връзка. Трябва да му имаш повече доверие.По ли добре щеше да е, да се заглежда постоянно по мадамите, или пък да влизаше в сайтове за запознанства и да зяпа,тогава щеше да се питаш''защо е такъв нали?! Радвай се, че не е като другите помияри и е наистина мъж на място. Успех!

12.   Благодаря Ви !!!! :)

13.   Еее...стига де, с тези грешки, много важно, всеки може да сгреши като пише!

14.   Всеки човек има различни виждания за красотата.
На мен лично приятелката ми и трябваше доста време за да ми повярва че не харесвам големите цици.
Това е само един пример.