Да я питам ли?
Приятелката ми е на бригада. Заедно сме от 4-5 месеца. Много ми липсва и я обичам. Показвал съм й го не 1 и 2 пъти. Тя обаче започна да се държи странно от 1 месец насам. На няколко пъти виждам, че си качва снимки във фейсбук с неин колега, на които са близко един до друг. Първия път когато качи снимка с него, аз я попитах какво става. Тя ми каза, че няма нищо. Но след това продължи да качва снимки с него, на които са много близко един до друг и изглеждат много щастливи. Последните снимки са от вчера. С мен няма дори една снимка. Не знам какво да правя. Дали да я питам какво става. Моля, помогнете и ми дайте съвет. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Пази приятелката си от този няма приятелство между мъж и жена винаги има скрит интерес.

2.   С теб няма нито една снимка? Брато, ти си яко заблуден ако си мислиш, че тая те взема на сериозно

3.   Пич, да не те огорчавам, но те си се плющят като отговорни другари. Приеми го, баджанак си имаш. Пък как ще реагираш - ти си знаеш.

4.   Очевидно няма нищо към теб вече, щом дори не смята за нужно дори да обсъди как се чувстваш от тези снимки. Сматяй колко те бръсне за слива. Но не и прави чест, че поне не седне да ти каже като човек, че нищо няма да излезе и да си скъсате като цивилозавани хора. Явно няма смелост или изобщо не и пука. Излиза "думам ти, дъще, сещай се, снахо".

Обирай си крушите, не ти трябва такава, която един елементарен диалог не може да води с приятеля си да не говорим за нещо по-сериозно. Онзи да си бере гайлето с нея, голям * ще яде онзи да знаеш. По-добре той, отколкото ти. По-добре е станало, че си се оттървал на време от нея.

5.   Явно си нямате доверие... Но е много съмнително, че няма снимки с теб. Нищо не я питай само ще влошиш нещата, жените се дразнят, когато им задаваш такива въпроси. Ако и имаш доверие и нищо не се е променило в отношенията и към теб значи няма какво да се притесняваш. Иначе е ясно и май ще трябва да я забравиш.
Успех!

6.   На бригада означава, че е в друга държава. В чужбина хората се радват на новите места и се снимат. Нормално е момичето да си направи снимки за спомен и да се изфука във фейсбук. Нормално е и да се щракне с приятел, с когото заедно са отпътували там. Това само по себе си не доказва нито изневяра, нито наченки за такава. Може би просто я ревнуваш, защото се чувстваш самотен и ти липсва. Ако аз изневерявах едва ли бих си качила снимки с момчето. И не е вярно това за приятелството.

Друго е ако момчето иска да имат нещо повече и постепенно започне да я сваля. Но приятелката ти има глава на рамете си и сърце, нали така? Не го мисли - ако е решила да ти изневери - ще го направи така или иначе. Ще разбереш - тези неща винаги се разбират. Но ако ти е вярна е много глупаво да я ревнуваш - това отблъсква жестоко и точно така можеш да я тикнеш в ръцете на "добрия приятел". Колкото до това, че няма снимки с теб - стува ми се, че тук е твоят страх и проблем. Ти мислиш, че тя не те възприема достатъчно сериозно. Но вие ходите едва от 4-5 месеца. Това не е много и може да не сте имали повод за снимка или за споделяне пред всички на връзката ви. Не избързвай, за да не я отблъснеш, връзката ви е на ранен етап, никоя жена не изневерява на 4-тия месец. УСпех!

7.   Гледал съм го тоя филм с една девойка преди години. 2 месеца се праскаше с някакъв, а аз я чаках като тъпак... Усетих се навреме и я зарязах. Вземи се в ръце, хвани си момиче което е близо до тебе, а тия връзки от разстояние ги забрави... А на въпроса ти... И да я питаш тя няма да си каже...

8.   Остави я да си се снима с този неин колега. Няма смисъл да я чакаш напразно. Колкото и да отрича е ясно, че все пак има нещо, което крие.
Приятелне се оставяй да те направи на глупак и после да те зареже....

9.   Номер 7 е прав. Четири пъти ходих на бригада и се нагледах на "сериозни" момичета с гаджета от България, които щом кацаха в чужда държава почваха едни секс истории с други бригадири, че направо не е за разказване. Ама по - фрапантното беше, че като си говорят с гаджето по скайп много го обичат и т. н. А само минути след като затворят тъпкача идва и се почват. Имаше много такива случаи и съм сигурен на 90 % че и при теб е така.

10.   Опитва се да те накара да ревнуваш. Просто и липсва близоста, страстта, топлотата от началото на връзката ви. Просто намери начин да и го припомниш и всичко ще е ок. Просто те предизвиква. Намери начин да разпалиш отново връзката. Може ако харесва водата просто да минеш някой път и да я изпръскаш с малко вода в лицето без да обясняваш приятелят ми това го подлудява или просто по някога просто я гушни в гръб като не казваш нищо може да я целунеш и по бузата или ако харесва цветя и подари цвете без повод или просто по някога я питай "Добре ли си? ". Просто я провокирай с нещо понякога ние жените имаме нужда от това.
Разказвай после какво е станало.

11.   Номер 10, спри да гледаш Дързост и красота, моля те...
До автора - ако ми беше приятел очи в очи, щях да ти кажа да не се притесняваш, само за да се успокоиш, защото разстоянието го има, директния контакт - не. И да питаш, няма да получиш отговора по начина, който искаш. Можеш да й кажеш само, че не ти е приятно да качва близки снимки с друг, а с теб да няма нито една. Качи ти ваша снимка и я отбележи. Виж как ще реагира. От там ще си направиш изводите.

12.   номер 9 би ли споделил някой такъв случай интересно ми стана.

13.   Н 11, отворих темaтa, зaрaди първото ти изречение.
Още ли го дaвaт сериaлa " Дързост и крaсотa "?
Питaм серионо. Преди 13, вече почи 14- тa год. зa последно го гледaх в Бг. И не могa дa повярвaм, дaвaт го още???

14.   Номер 12 веднага споделям. На една от бригадите едно момиче от град Л. дойде като обвръзана. Е на бригадата веднага забърса един американец паралелно. После в България приятеля й разбра от някъде какви ги е вършила в Америка. Големи драми бяха.