Първа среща!
Здр. момиче на 16. Момчето което харесвам ме покани на среща, която ще е в понеделник. Много се притеснявам. Разговарях с приятелка, която често ходи на срещи, но тя каза да бъда просто себе си и, че той ще ме хареса такава каквато съм. Да окей, но какво да облека? Как да се гримирам? Как да разговарям с него? ... знам че трябва да се отпусна, но ми се случва за първи път и сигурно ще съставя лошо впечатление. Помощ! Някакви съвети!? Бл предварително!

Коментари

1.   Здравей мила, ще ти дам няколко съвета относно срещата. Имам опит, но помня, че и аз се притеснявах на първата си среща. Облечи се с хубави дрехи, нито много разголени, нито много оскъдни, защото все пак трябва да му засилиш интереса. Гримирай се с лек грим например спирала, молив за очи, акорешиш и лек фон дьо тен нанеси за равномерен тен и задължително лек гланц или червило за изразителни устни. Лакирай си ако искаш ноктите, пусни си косата. Вземи си дъвка за да ти е свеж дъха. Важно е да не се притесняваш. Дръж се така все едно излизаш с приятелка, но не забравяй и че си с момче, да не си помисли той, че искаш да сте само приятели. Бъди себе си. Говорете си на общи теми. Кажи му някои работи за себе си. Мъжете не говорят много като нас жените, но знай, че дори и да мълчат те те слушат внимателно. Не е страшна срещата, но в първите минути може би ще си притеснена, докато се отпуснеш. Успех ти желая и дано да съм бшла полезна. П. П Съветите за грима и ноктите трябва да ги следваш всеки ден, но на мъжете им харесва. Сложи си и хубав парфюм.

2.   След като те е поканил, явно те е харесал точно такава каквато си.
Не е нужно да играеш роли или да се правиш на някой, приятелката ти е права-бъди себе си!
Облечи си дрехите с които се чувстваш най-красива и не на последно място, които са ти максимално удобни.
Не слагай много грим, на 16 си, трябва само да подчертаеш красотата си (не слагай повече грим от обикновено, както той те е виждал)
Най-много спирала, малко фон дьо тен и гланц за устни.
Успех! Дано срещата да прерасне в една прекрасна любовна история.

3.   Ако по принцип не носиш грим изобщо недей да се гримираш. Момчетата обичат естественото...

4.   На твое място бих сложила потник/тениска къси панталони и кецове, щях да сложа обикновен грим, който слагам и в ежедневието си.
Първите срещи са най-интересни, защото имате много неща за които да говорите, не се притеснявай прекалено много и не го мисли разговорът ще си тръгне както трябва ти само недей да мълчиш непрекъснато, спокойно си говори все едно говориш с някой приятел.
Късмет.

5.   Прегърни го и се отъркай нежно в пакета му - уж случайно. Ще откачи!

6.   То 21-и е чудесен празник след малък празник! Защо просто не отидете да гледате филм? Ако те е поканил преди, значи ще поиска да отидете отново! Да не би пък да е замислил да бъдете с приятели или по-голяма компания? Ако искаш да сте пък сами, значи той ще те уважи мнението ти!

Харесва те такава каквато си! Усмивки!!!