Загубих стимул за всичко.
Здрасти на всички. На кратко студент съм на 23! Директно на проблема! Нямам много голям любовен съответно и сексуален опит. Бил съм само с 1 момиче до сега от 3 връзки. Срам ме е от това защото и 15 годишните имат по голям опит от мен! Хлътнал съм яко по една девойка, а не мога да зацепя как да и го покажа. До преди 21 бях адския срамежливец и не можех изобщо да заговоря момиче. Мой приятел ме зариби с фитнес и започнах лека-полека да добивам самоувереност. И стана-проработи! Нещата се оправиха. Но последното от 3 те момичета с които имах взаимоотношения се подигра със мен. И направо сега съм съсипан. Харесвам това момиче а не знам от къде да започна. Чувствам се непълноценен. Искам да се пробвам, но просто ме е страх от провал. Намирам се във някаква психологическа дупка от която искам да изляза, и се надявам със ваша помощ да го направя! Как да се справя с това? ! Защото ми пречи! Искам я! ( Няма гаранция че ще стане нещо ) Но просто.. не знам как да си върна самочувствието! Помагайте хора ^_^

Коментари

1.   Просто се отпусни. Заговори я. Нещата ще станат лека-полека. Само трябва да бъдеш самоуверен и да се държиш добре с нея. Пожелавам ти успех!

2.   Първо с тая няма да се получи - да , щото те е страх от провал, а жените го надушват отдалеч това..Второ - трябва да се провалиш няколко пъти за да спре да ти пука..Трето - Трябва да си повишиш самочуствието и самооценката до прилично ниво за да почнат да се получават нещата..как - ами подобно на фитнеса , ново хоби , срещи с приятели , но и непознати хора , по възможност жени и т.н.
На всеки се случва да е попадне в няква дупка, ето ти своеобразна рецепта : приеми нещата така : ще пробваш с 10 жени, от тях с 9 няма да се получи, но най- важното е с всеки следващ опит да ти пука все по - малко , да ставаш по свободен в комуникацията си с тях, по естествен и ако може приятно забавен (не да си клоун, не да си самохвалко - просто интелигентен хумор, смешки и от сорта).С едната ще отбележиш точка и ето ти повдигнато самочуствие - схвана ли ми идеята..Прилича на ледена пързалка донякъде (шегичка ;) - колкото повече падаш , толкоз по -малко ти дреме , щото вече хем си мокър, хем си натъртен ...И те така
А и да не забравя..без фикс идеи от сорта на "не мога да живея без нея", "по - хубава и разбрана не съм срещал" и етц...Като на пушкаджийница - стреляш, не улучваш, стреляш докато улучиш ;)