Как да докажа на приятеля си, че може да ми вярва?!
Здравейте! Нямам ясно обяснение защо приятели ми ми няма доверие.. Не съм излизала с други момчета за изневяра пък да не говорим. Не мисля и да го правя. Ходим от една година, а той ми няма толкова голямо доверие. Постоянно си мисли, че бих го зарязала заради някой друг, а на мен на ум не ми идва. Просто искам да му покажа, че може да ми вярва, но не знам как? Някой ако може да ми помогне ще съм много благодарна!

Коментари

1.   Хората сме си такива (мъже, жени - все тая) - трудно е да ни се вярва. Така, че не си го слагай на сърцето. Ако не ти вярва, ти няма как да го накараш да ти вярва. Това е част от него, не от теб.

2.   Някак е загубил доверието ти... да не би да си казала нещо или направила?? или да те е видял с някого??

3.   Комплекси.. просто не е достатъчно уверен в себе си и от там следва причината за мисълта, че ще го смениш с някой друг.

4.   Може би той би постъпил така с теб при удобна възможност или му се е случвало в предишна връзка...

5.   И аз съм такъв, нямам доверие на приятелката ми, а сме вече 1 година заедно и знам, че не ми е изневерявала и няма да ми изневери, просто нещо подсъзнателно на моменти при най-малкото и ме кара да се дразня.. стари снимки с бивши, снимки на които се прегръща с приятели, да излиза някъде на кафета с приятелки и те са куп неща. Като си ляга късно.. вчера не ми дигна веднага в 9 вечерта и аз тръгнах към тях да видя дали случайно не е излязла някъде, а нито веднъж за 1 година не ме е лъгала, но просто в самия момент започвам да си правя някакъв филм в главата и да се нервирам и сякаш искам да я хвана в лъжа, а не мога, защото няма повод и не ме лъже, но съм си такъв, импулсивен и прочие, гледам обаче да и допринасям и с добро, че никое момиче не би ме изтърпяло, ако съм такъв и едновременно с това поведението ми и отношението ми да е лошо, не.. гледам да има баланс. Но аз вярвам, но лесно запалвам и при най-малкото спирам да вярвам, а ако я хвана в лъжа и ще скъсаме, но не мога, не ме лъже, не ме използва, щастлив съм по дяволите, но съм импулсивен и това ми прави проблемите.

6.   Може да има комплекс за малоценност и да си мисли, че си твърде красива за него. Оттам идват натрапващи се идеи, че тайно се срещаш с други мъже и можеш по всяко време да го зарежеш.

Второ предположение - може би преди са го зарязвали жени, които преди това са твърдели че го обичат. И оттогава да е загубил доверието си към женския пол.

Трето предположение - може би е по-чувствителен от тебе, а ти не му показваш достатъчно обич. Той може би очаква повече знаци от тебе и се чувства неловко като не ги получава.

Това са възможностите (като не е изключено истината да обхваща и трите накуп).

Решение: говорите по въпроса насаме и трябва да сте на 1000% откровени един с друг. Кажи му защо го обичащ, покажи му силните му страни и му дай кураж. Ще се получат нещата според мен.

Поздрави!
М24

7.   В себе си не вярвa, не си ти проблемът! Несигурносттa му в него сaмият, го прaви недоверчив, a от тaм ще бъде и ревнив. Опитaй дa го убедиш, че с него си щaстливa, aко обaче зaпочне дa се обсебвa, дa минaвa грaници, по- добре е дa се зaмислиш - товa ли е, което искaш в животa си(? ).

8.   ако наистина няма повод за недоверие, значи или е комплексар, който има сериозни проблеми със самочувствието, или някоя бивша е предала доверието му и му е трудно да се довери пак. щом за 1 година не си спечелила доверието му, едва ли ще стане. за съжаление тук няма готови рецепти. защо смята, че ще го зарежеш?

9.   Здравей. Седнете и поговорете като зрели хора. Попитай го. Така се решеват проблемите. И аз с моята приятелка имахме далеч по голям проблем но седнахме поговорихме и сичко е наред. Но това ако не роработи тегли му една майна и толкова. Ако всичко е наред моля те пиши едно коментарче.... =D

_<>*<>ЕкСфРи<>*<>_

10.   Няма как да го накараш от личен опит го казвам, а и мен никой не може да ме накара.
Лично аз съм от хората, които нямат вяра на никой и ми е ужасно трудно да се доверя на когото и да било, много трудно може някой да достигне до мен. Ако и той е от този тип хора единственото, което трябва да правиш е да си търпелива докато един ден усетиш, че той вече ти има по-голямо доверие с хора като нас никак не е лесно.

11.   Той не само, ЧЕ ТИ ВЯРВА, а нещо дори много повече! Мисля, че знаеш какво той мисли че изпитваш към него!? ! Продължавай все така...

12.   Благодаря за коментарите. Съгласна съм с всички. И наистина се мисли за грозен, и че съм по-красива от него казвал ми го е. Може би го е страх да не ме загуби и затова прави така. Също така е и много ревнив, да.

Авторката.

13.   На колко години сте??

14.   Излезте заедно отидете на някое романтично място и му кажи колко мн значи за теб и на какво си готова за него ще се получи повярвай ми ;)
Ж26