Приятелката ми ме зараза защото бях гъз!
Здравейте, за първи и последен път пиша в такъв сайт. Досега никога не съм имал проблеми с момичетата и са ме зарязвали
И аз съм зарязвал но никога не съм се чувствал така. От известно време усещах че не е същото с приятелката ми вече не изпитвах същото но нямаше как да я оставя... за нея аз бях всичко тя не си представяше живота без мен и всеки път като се карахме беше на прага да си посегне на здравето а аз нямаше как да го допусна и бях с нея половин година без да изпитвам нищо. Не я търсех обаче не и обръщах внимание тя страдаше още повече но нямаше какво друго да направя. Накрая тя скъса с мен и не знам защо но сега не мога да погледна друго момиче... изобщо само тя ми е в главата искам си само нея а тя вече ме забрави. Какво да правя?

Извинявам се за правописните и пунктуационни грешки.

Коментари

1.   Повярвай, не я искаш, а просто се чувстваш виновен или я съжаляваш по някакъв начин. Ако се съберете, не след дълго същата история ще се повтори. Щом има причина да сте истинали един към друг, значи нямате бъдеще. Тази причина пак ще излезе на яве рано или късно. Не и го причинявай отново, а и на себе си.

Цялата работа е, че трябва да се отърсиш от вината и угризенията, че си бил с нея без чувства. Може би чувстваш нещата така, все едно си я предал, използвал си я, може би ти е жал за нея, че е била нещастна с теб последните месеци и сега искаш да и се реваншираш един вид. А може би и изпитваш носталгия към първите месеци, когато сте били щастливи и сега съжаляваш, че времето не може да се върне. От всичко по малко, нали?

Няма смисъл да се косиш - просто разбери, че не си направил нищо лошо, че тя вече си има друг живот и че всичко е в миналото. Но миналото е за добро, защото тази връзка е дала нещо и на двама ви, научила ви е на нещо. Тази връзка си е изпълнила ролята за вас, сега е време и двамата да продължите напред.

Имали сте хубави моменти все пак и е било по-добре да сте имали връзка и да сте се разделили, отколкото изобщо да не се бяхте срещали.

2.   Погледи към друго момиче, има ги много :). Успех

3.   Бил си гъз и тя те е зарязала? Не мога да повярвам! Аз никога не съм бил гъз пък са ме зарязвали а последно време няма коя и едно кафе да се съгласи да изпием. Просто не мога да повярвам, че гъз може да бъде зарязан. Според мен лъжеш!

4.   N1 го е казал много правилно, но според мен не те е забравила и ако и обясниш всичко и и се извиниш подобаващо пак може да сте заедно.
А ти искаш ли го истински?

5.   Тя те е харесвала, отдала ти се е.... а ти си я сметнал за непривлекателна (лесната плячка срам за "ловеца").
Знаейки че те обожава, си седял с нея цяла година без да й отдадеш полагащата се обич и искреност и накрая когато тя е помъдряла и е видяла какъв паразит си, неочаквано за теб, тя те феретясала (и браво на нея за което).

Сега, с накърнено "достойнство" че не си я отрязал ти (и че тя вече не е твоя и не е лесна), почва обсебването "аджеба, как да си я върна". Виж колко е просто... кой каквото прави, на себе си го прави. Сърбай си попарата и почвай да страдаш сега да видиш на нея какво й е било.

Мъже като тебе правят добрите момичета да стават лоши. Безотговорното отношение като твоето носи лоша слава на мъжете като цяло (и виждам защо). Да си мъж означава да не те е страх да кажеш истината... ако й беше казал че не я обичаш (и ако я беше оставил навреме), щеше да й спестиш сумати страдания. А сега тя ще направи същия номер на някой добър момък и после се продължава веригата от драми с кой знае колко хора още.

Жени, да знаете - не всички правят тези изпълнения. Ама процентите май са в полза на такива като този юнак тука.

6.   Коментaр Н1 - 6
Нищо повече не могa дa кaжa.

7.   Трябва да се научиш да живееш в настоящето. Каквото направиш тук и сега това ще бъде за напред. А явно ти подразнила егото и сега те е яд, защото ако ти я беше зарязал щеше да бъде по-различно...

8.   Седи си сам пич... По-доблре така, отколкото да я нараняваш, а пък и ти да се преструваш че я обичаш и да си играете на, , любов"... Имал съм подобен сценарий с една жена, която много ме харесваше, дори ми се обясни в любов... Още отначало ми беше ясно, че не сме един за друг... Привличаше ме за секс-да, а също и това, че не беше меркантилна, злобна или златотърсачка... Но... веднага още що запомчнахвме да издлизаме, започна приказки от рода, , Ти ако си мъжа на живота ми, како си мисля, че си"... Уплаших се... Одръпнах се... тя беше наранена... Четири месеца след това отново и предложих да излизаме и да сме заедно.. Да си призная беше период, в който бях сам... Ами просто СЕ УБЕДИХ, ЧЕ НЕ СМЕ ЕДИН ЗА ДРУГ....
Нито обноските й, нито начинат и на обличане, нито реакциите й ми харесваха... Понякога на най-неподходящото място изтърсвяше някакъв цинизъм / а сме в съкп ресторант и около нас леше пълно с интелигентни и заможни хора-доктори /... последните ни срещу тя предусещаше, какво ще стане и се измичваше... Последният месец от, , връзката" ни дори не исках да правя секс с нея...
Няма смисъл да залъгвам жената... Нищо няма да се получи, а същевременно ТЯ беше искрена и желаеща емоционално привързване... Но аз към нея нищо не изпитах...
така че пич, че си се държал грубо, преди да се разделите-безспорно държал си се... но няма смисъл дае бъдеш с жена или с мъж от съжаление... Без да изпитваш любов, без дя я желаеш, без да копнееш за нея -просто няма смисъл... това не е обич... Това е връзка от съжаление и от време на време ебане---Нй губи времето, а също и своето...
И още нещо ОТ ПОЗИЦИЯТА НА ИЗДОСТАВЯН И ИЗОСТАВЯЩ МЪЖ ТИ ПИША:

НОРМАЛНО Е ДА ТЕ ЗАБРАВИ!!! НЕ СИ ЕДИНСТВЕН... ТАЗИ ЖЕНА ИМ ЧУВСТВА ИМА САМОУВАЖЕНИЕ... Усетила е че нямаш нищо къвм нея, усетила е че се унижава, като само тя те търси.. накарал си я да се почувства нежелана натрапница.. Нормално е да реагира по този начин... Остави я, както и №1 ти пише да си търси късмета с друг мъж, който ще я обикне и ще я желае... Това вашето накрая си е било изкуствена работа / поне от твоя страна /...
Остави носталги'ното настроение... Съдейки по това, което си написал, макар и уж да съжаляваш, просто няма за какво го правиш.... Това твоето не е любов...

Поздрави от един мж на 30...

9.   Аз също зарязах приятеля си, защото въпреки че го обичаш, а той ми повтаряше, че ме обича също- не го показваше и се държеше като гъз. Сега на мен вече ми е безразличен, а той страда. Сам си си виновен!

11.   Просто ти е кофти, че си отхвърлен и за момента няма ново момиче на хоризонта. Оглеждай се.... като видиш, че има и други жени, ще я забравиш. И то мнооого бързо.

12.   Ще те забрави, ако продължиш да пилееш времето си, чудейки се какво да правиш. Потърси я и поговорете. Успех!

14.   Тази история ми е позната до болка... В един момент момчето се усеща, че не е "изживяло" някакъв период от живота си... и наистина започва да се държи като... задник, с извинение :)

15.   5, аз съм 1. Наистина може и теорията ти да е вярна, но има и нещо друго, което бих искал да добавя като допълнение, без да изключвам твоята теория. Ако е така, все пак това говори, че между тях е нямало истинска любов. Според мен ако имаше такава в истинския смисъл на думата, този инстинкт нямаше да се включи, а щеше да се включи второсигналната система. Щом не се е включила, значи не са един за друг и ще е грешка да се съберат отново.

16.   Научи си урока и си го спомняй всеки път : трябва да загубиш нещо - за да го оцениш! Какво да правиш ли : ако се самоубеждаваш , че си мъж - намери начин поне веднъж да й го кажеш мъжката :"Съжалявам , за това , което ти причиних, извинявам се , че се държах като тъпак и уважавам избора ти да продължиш напред , търсейки достойния за теб човек!"

17.   Хаха... ами да беше мислил по-рано.... но не вярвам, че наистина я обичаш...