Как да спра да мисля за него
Здравейте, не мога да говоря с никого, радвам се, че намерих този сайт. Омъжена съм от 10г, обожавам съпруга си, и той мен. Нямаме "обичайните" проблеми в брака, липсваме си един на друг, търсим се, целуваме се, сексът ни е страхотен, говорим си много и се забавляваме. Нищо, нищо не ми липсва! От около година обаче се сближих много с наш приятел, в когото от доста време съм влюбена. В началото ми харесваше усещането, но вече ми пречи, дори и физически. Опитвам се да мисля за него само като за приятел, да се съсредоточавам върху всичко, което не ми харесва, какво ли не! За съжаление безуспешно, продължавам да го желая. Да застраша брака си би било огромна грешка и не искам любовник. Свидетел съм на доста изневери, знам колко болка могат да причинят. Знам, че проблемът ми е нищо, в сравнение с доста споделени тук, но ще се радвам да прочета мненията на хора, които са били в моето положение. Искам да видя нещата от нов ъгъл и да намеря изход.

Коментари

1.   Имам предположение, ти ще кажеш дали съм прав. Мъжът ти е по-сервилен към теб, по-нежен към теб, романтичен, грижовен, угажда ти и т. н., което е прекрасно, но някак ти липсва мъжкото, авторитета, силата в него. Докато този, в който си влюбена, вдъхва повече респект, изглежда мъж на място, сякаш може да се разчита на него и да ти даде сигурност, уверен е, като в същото време и до някъде има и качествата на мъжа ти макар и в по-мек вариант може би.

Отговори дали съм прав и ще ти дам съвет как да го забравиш бързо и лесно.

2.   Избягвай го и спри всякакви контакти с него!След време всичко ще избледнее....Повярвай дори не си стува да мислиш за такъв човек.Сама пишеш,че не искаш да разрушиш брака си-преоткрии човека до себе си.Другият ще иска просто секс,ще е нежен,галантен,ще флиртува но когато не го получи или го получи-ще видиш другата му страна.Просто не си заслужава.Ти решаваш

3.   В подобнa ситуaция съм , ....и мaй и по- лошо , че вече по време нa секс , си мисля/ предтсвям си другия. Ще следя темaтa!

4.   Ами то Оскар Уайлд си го е казал, "Единственият начин да устоиш на изкушението е да му се отдадеш!". Но аз не те съветвам, защото според мен, от опита и наблюденията които имам над 90% от тези истории завършват лошо за всички. Според мен единствения начин да се спасиш от това "проклятие" е да спреш всякакви контакти с този човек, ако е възможно. Поне при мен работи, когато съм бил в подобна ситуация докато не спра всякакви взаимоотношения с другия човек няма отърване.
Успех!

5.   Мъжът ти явно е добър човек не го оставяй качествени мъже трудно се намират колкото до тоя дето си влюбена след известно време ще отмине тази емоция тя е само временна.

6.   Мъжът ти явно е добър човек не го оставяй качествени мъже трудно се намират колкото до тоя дето си влюбена след известно време ще отмине тази емоция тя е само временна.

7.   Както и си помислих. Първите 5 реда гласят как всичко е супер, колко е невероятен брака ти. И следващите 12 реда правим обратен завой и всичко казано по-горе изглежда като едно жалко противоречие.

Виж какво... имаш прекалено много свободно време и се чудиш с какво да си разнообразиш тиквата. Твърденията в двете части на поста ти са взаимноизключващи се. Лъжеш себе си, че връзката ти е перфектна (и нас също подвеждаш), а в главата ти се е насадил някакъв пръч там, с който "сте си били много близки".

Ето ти съвет - като не можеш да го разкараш от главата си тоя, иди при него, скапи си връзката с мъжа си, покажи се в тази светлина на децата си (светъл пример, а), после и този ще те види какво си и ще те разкара. И накрая си опичай акъла. Защото това става, когато имаш твърде много свобода да си вееш задника.
Пък отде да знаеш... може историята да има и друг край, може мъжът ти да се окаже фен на тройките и заедно с онзи приятел там да се шлайфате задружно и всички да са щастливи...

Ще помоля модераторите да качат коментара ми, въпреки че клони към негативизма. Имам за цел да стресна авторката и да я накарам да започне да мисли (защото явно мисленето за някои хора не идва от самосебе си)....

8.   Единственият начин да се оттървеш от изкушението е да му се отдадеш, но тази идея е не става. Най-добре можеш да се оттървеш като вземеш един лист и сравниш двамата! Записваш предимствата и недостатъците на единия и на другия и ако и тогава не ти се отворят очите, че имаш най-доброто, значи е време да започнеш да правиш много и разнообразни неща с любимия си по всяко време. Да се опиташ да върнеш тръпката от началото на връзката ви. Така ще се почувстваш по-добре и ще спреш да мислиш за всякакви други мъже. =]

9.   Ако те запозная с моя мъж всякакви мисли за други мъже ще се изпарят и ще осъзнаеш колко перфектен е собствения ти мъж.

10.   Авторката е част от семейството и си е само нейна работа дали ще го разруши, или не!! Нито ваша, нито моя! Всички подскачате като ужилени, когато се появи подобна история... еми няма как да няма наранени. Когато един изплува, друг се дави... ниво на водата, какво да се прави. Колкото до положението на авторката - опичай си акъла да не страдаш ти!! Деца ти, мъжът ти са консуматори на семейството - в крайна сметка всичко се изчерпва накрая и всеки поема нанякъде. И какво - оставаш ти с повехналия си съпруг, който ходи всеки ден до пенсионерския клуб и ще наричаш това свобода? !? Човек се нуждае от нещо, докато му е нужно... хихи Ако се нуждаеш от тази любов - вземи я, патериците и памперсите са за после!

13.   Благодаря на всички! Особеното в случая е, че със съпруга ми се допълваме, а с другото момче сме еднакви, това е, което не ми дава мира. Все едно съм аз, но в мъжки вариант! Странно е колко самовлюбен може да е човек, а? Изходът от ситуацията ми е ясен, въпросът е как да издържа. Знам, че е просто залитане, всички сте ги имали, искам да мине, но не минава. Номер седем - ако ги нямаше първата и втората част от разказа, нямаше да имам никакъв проблем! Все едно се намирам точно устието на река - морето е съпругът ми, реката е другата мисъл. Благодаря ви отново, хубаво е, че има такъв сайт.

14.   Аз така се изкуших преди 4 години.... Още малко сладки откраднати целувки, още малко сладко горчиви моменти... И така още и още до днес... И никой не е вече цял, и никой не е щастлив, но аз отчаян акробат балансирам отчаяно и все повтарям още малко, още малко.....

16.   Здравей,

Ще споделя с теб мнението си от личния ми опит. :-) Отдай се на изкушението, ако мислиш, че е истинско и че тоя не иска само да си направи кефа с теб.... Защото ако е така, нищо хубаво няма да е за теб. Отдай се, изживей чувството, може пък и нещо красиво да е.... Веднъж запалено желанието не изчезва лесно.... Изживей го и не съжалявай.... Живота е твърде кратък, за да се ограничаваме. Намери начин да останете сами, целуни го, усети вкуса му.... Не бързай, не стигайте до секс веднага.... Ако те прави щастлива, не е грешно :-)

Д. А

17.   Здравей,

Ще споделя с теб мнението си от личния ми опит. :-) Отдай се на изкушението, ако мислиш, че е истинско и че тоя не иска само да си направи кефа с теб.... Защото ако е така, нищо хубаво няма да е за теб. Отдай се, изживей чувството, може пък и нещо красиво да е.... Веднъж запалено желанието не изчезва лесно.... Изживей го и не съжалявай.... Живота е твърде кратък, за да се ограничаваме. Намери начин да останете сами, целуни го, усети вкуса му.... Не бързай, не стигайте до секс веднага.... Ако те прави щастлива, не е грешно :-)

Д. А