Влюбих се в учител
Здравейте моята история започва така... Аз съм на 20г. когато се преместих от гимназия в техникум бях в 9-ти клас, всичко ми беше непознато нямах приятели непознавах никого даже незнаех кой ще ми бъде класен роководител. Когато запърви път видях учителят по физическо ми направи голямо впечетление той се указа и класният ми роководител. За мене училищетоо беше само една игра чудех се как по бързо да си тръгна и да се прибера вкъщи. Но да вървим направо към темата, влюбих се в учителя - незнам как стана просто не ми излиза от ума. Когато нямах час при него беше много скучно винаги намирах начин как да изляза и да отида при него в салона, а когато знаех, че следващия час имаме при него направо усмивката не слизаше от лицето ми когато бие званеца тичах към неговата стаичка за да го видя. Завървихме 9-ти 10-ти 11-ти клас 12-сти а аз неспирам да мисля за него санувам го. Санувам как постоянно ме гледаше и си пускахме някакви базици. В главата ми е и не излиза от там. Знам, че няма как да бъда с него той си има семейство и е много по голям от мен, затова и аз си намерих приятел живея с него и съм много далече но пак не ми излиза от ума. На абитуриентската бях с моя приятел но постоянно гледах учителя ми. Направи ми впечетление, че учителя постоянно излизаше навън когато ме види да танцувам с някой друг. Накрая го поканих на танц той прие на ухото ми каза "Бъди щастлива" и че никога няма да ме забрави. Иска ми се да върна времето назад и пак да излизаме по дискотеки по кръчми и пак да сяда до мене. Работя в един магазин влезна един мъж имаше точно като неговият глас направо неисках да си трагва напомни ми за него. Ех само колко хубави бяха годините когото бяхме на училище сага искам пак да съм там но няма връщане назад.

Коментари

1.   Ти докaто го сAнувa... сAнувa този твой учител, в някой от сAнищaтa ти, не ти ли споменa случaйно, че в бг aзбукaтa съществувa буквичкaтa- Ъ? ! .... сaмо питaм....

2.   И с колко завърши средното си образование? Сигурен съм, че по български имаш 3-ка. Сега по темата: струва ми се, че е измислена, но все пак ще кажа, че сигурно си въобразяваш, че харесваш учителя си, защото все още не можеш да намериш правилния за теб. Ако искаш да забравиш учителя си, тогава се опитай да си намериш някой приятел. И все пак наистина мисля, че тази тема е измислена и е писана от някой тинейджър, които въобще не посещава часовете по български.

Съвет: обърни внимание на българския, недей да мислиш за учителя и така ще го забравиш най-лесно.

Tim

3.   Няма връщане на зад, защото ти не искаш да се връщаш - това са различни работи. Ако искаш да бъдеш с твоят учител, ще измислиш начин да бъдеш. По разбираеми причини обаче не желаеш.
Ти не търсиш съвет, просто споделяш и на мен ми е интересно, да разкажеш по - подробно за моментите ви в училище, какви трудности сте срещнали, как сте се справили. Просто много ме привличат подобни истории изгледах 1 и 2 сезон на малки сладки лъжкини само защото тя бе влюбена в учителя си.
Самият аз съм в ролята на възпитател и нещо ме привлича в моите възпитанички.
Стигал съм до момента в който се влюбих в една от възпитаничките ми и тя се влюби в мен, хванаха ни, да се прегръщаме на мен ми четоха морал, за съжаление обаче повече не я видях, все още си мисля за нея.
Тя беше това което винаги съм искал, държеше се просто невероятно, но тези моменти отминаха. Искам я пак, обаче не знам, дали някога ще я видя пак.

4.   Да беше се влюбила в учителя си по български език!

5.   Само сас саништа не става, трябва и акал :)

6.   Преди всичко, не обръщай внимание на тези дето ти поправят правописните грешки. Те са си загубили времето - да учат граматика, вместо да се влюбят.
И дали разбираш - ти обичаш не учителя си, а твоята представа за него....
Не си била с него, не си го опознала достатъчно.
И може би така е по-добре - всичко си остава чисто и красиво, в твоите мисли.
Не се връщай в миналото, остави го каквото си е.
Но не го и забравяй. Не забравяй, че си способна на чувства.
Пак ще ги има, те са си в теб :)

Y D

7.   Номер 6, явно говориш за себе си - виждам, че си добре с правописа :) Едното не пречи на другото. Съжалявам, че при тебе не се е получило.

8.   И аз така ще те посъветвам, не обръщай никакво внимание на коментарите в които те обвиняват за правописа. В тях просто личи с колко ниско самочувствие са авторите им, не си заслужава някой да им обръща внимание. Освен това мисля, че автора на всички коментари е само един. И не разбирам, защо администраторите са одобрили, чисто заяждащи коментари, след като те нямат никаква полезна стойност.
И все пак не разбрах, ти имала ли си интимни отношения към своят учител или просто си искала да имаш?

9.   Стига с този правопис... ;) сигорно търсиш из "google" как да напишеш всяка една от думите! Аз просто исках да споделя историята си да разбрах грешката си верно бъркам "Ъ" със "А" ноооо на тебе не ти ли се е случвало... :) споко повече няма да се повтори ;)

10.   8, нали? С толкова ниско самочувствие са, че сами си слагат по 5 звездички на коментарите като тебе...

13.   Номер 3, а следващите сезони не ти ли харесаха? Аз също гледах Малки Сладки Лъжкини до 2-ри сезон, но 3-ти изобщо не ми хареса и спрях. Извинявам се, че е извън темата. :)

По темата съм напълно съгласна с номер 6. Освен с частта за правописа. Мисля, че е важно поне от самоуважение човек да се научи да пише и да се изразява добре.

Бамби

14.   Номер 7, явно говоря на тази, към която се обръщам.
Не съм споменал нещо да не ми се е получавало,
но съм ти признателен, че ме съжаляваш :)

Y D

15.   Не ми хареса главната идея и в сладки малки лъжкини. Постоянно им вгорчават живота, те се чудят как да се оправят и тъкмо успеят да се оправят малко и то им се случва нещо още по -гадно. Процеса е едностранен, а не като в отмъщението където и двете страни си вгорчават живота взаимно.
Това че тя се бе влюбила в учителят си, беше стимул да го гледам, но не достатъчен за да прикрие главната цел. Така че едвам изгледах и втори сезон, даже мисля, че не го догледах, не помня вече.