Връзка с женен
Имам връзка с женен от 2 години. Той има 30 - годишен брак и порастнали деца. Жена му знае/ той не крие връзката ни от нея/. Странно ми се струва, че той парадира с това. Как бихте постъпили в такава ситуация и случвало ли се е на някой от вас

Коментари

1.   Сигурно приятелят ти е доста по-голям от теб и съм сигурен, че те използва само за секс. Изобщо не постъпваш правилно, ти се опитваш да провалиш брака му.

2.   Не не мис е е случвало. Не бих си позволил да се унижавам с човек, който не уважава най-близките си.

3.   Не причинявай на човек това, което не искаш на теб да ти причинят!

4.   Да, случвало ми се е, но той бързо се разведе и после се оженихме, но за да не унижаваме бившата му жена чак след месеци казахме, че сме се запознали. Не се е развел заради мен, бракът му просто не вървеше, а и децата си беше отгледал вече и нямаше ангажименти.
Интересното е обаче, защо жената на твоя се унижава да бъде с него и не се развежда? Имаш ли идея, колко време искате да продължавате така?
Ти какви планове за живота си имаш - искаш ли например да омаш свое семейство, деца и щастлива ли си в това положение?

5.   2, право в целта. А той е комплексар и се фука, че е намерил по-младо гадже и натрива носа на жена си, която явно вече е претръпнала след 30 г. комплексарщина. Доста евтино поведение и то на твой гръб, но като гледам и ти не си по-долу от него.

Но аз какво да те съдя, то ти ще си си прецаканата, пък и онази работа си е твойта, каквото искаш, това си прави с нея. От такъв коплексар нищо хубаво не очаквай. Утре може да реши да натрие и твоя нос по неговата си коплексарска логика и може да реши примерно да те заплашва, бие или нещо такова, ако не минава номера с фукането с още по-млада.

6.   Сигурно следвата ти тема ще е "Той ме заплашва".

7.   Недей така разваляш семейства. Никой няма да има хубаво мнение за теб.

11.   Не, не ме заплашва, не е насилник. А жена му търпи, защото е финансово зависима от него. А що се отнася до брака му - казва, че е изчерпан.

12.   Те всички така казват. Брака им е изчерпан, жена му го търпи заради пари, заради децата и какво ли не... Ами като е стока защо е съсипан брака му? Нима само жена му е виновна, а той е ангел? И като е толкова използван за пари защо я търпи? Нека позная - заради децата. Колко удобно. И като тоооолкова те обича защо ти си втората, защо не се вземете?

Такива "мъже" са ми до болка познати. Знам им мисленето, знам им чалъмите, знам им редовните лафове и оправдания. Такъв мъж няма уважение към такива като теб. То и те не са много за уважаване. Що за мъж би унижавал собствената си съпруга, с която имат деца, живели са толкова време и имат минало, изпълнено с обич? Той към нея няма увжение, а ти каква си, че да има към теб? Утре ще се скарате и ще ти го изкара през носа като на жена му сега.