Не знам дали е човека за мен...
Здравейте! Искам да споделя моята история, имам приятел от повече от 2 години, аз съм на 21-той на 30. Много се борих за да съм с него, всмисъл мислих си до последно, че ще се върне при бившата си приятелка и живеех в непрекъснат страх.

От началото те се чуваха уж приятелски, от уважение! Сега мисля че не се чуват, а пък аз се колебая дали наистина съм искала да съм с него или съм се заинатила да остане с мен, един вид да си докажа че отново съм по-добра!

В леглото не се чувствам мн комфортно с него, защото той е егоист, не ми доставя удоволствието от което се нуждая и затова аз немога да се отпусна и да ми е яко!

Иска ми се да съм с мъж, който да ме кара да се чувствам жена, а с него не е така! Обичам го мн, немога без него, най милото ми е да ме гушне и да ми каже, че ме обича, но дотук, в секса не сме ок.

Разбираме се и ни е добре, чувствам сигорност и се чувствам обичана наистина! Мн съм объркана, моля ви кажете ми какво да правя, той е перфектен мъж за създаване на семейство, сериозен, не пие, не пуши и не ходи по жени, добър по характер,но както всички знаем перфектни във всичко за съжаление няма!

Страх ме е да не се случи така че да му изневеря. Имам и още едно притеснение да не случайно да има чувства към бившата, а това ме убива!

Коментари

1.   Mай май не го обичаш много Ако го обичаше щеше да ти е недопустима мисълта за изневяра

2.   Подкрепям мнението на номер 1, започнеш л ида се замисляш дали е подходящ и дали можеш да му изневериш или не....обичта просто я отпиши.
Добре си помисли какво искаш от него, все пак той е на 30, не е дете вече и би трябвало да мисли за семейство.Ако не можеш да му дадеш това, което иска и трябва- просто се разделете още сега, защото после става трудно.
И започнеш ли да се замисляш дали един човек е подходящ за тбе, или не-значи явно не е и няма смисъл да се продължава.

3.   Проблема е, че заради бившата му мн се абстрахирах и постоянно си мисля, че може още да има чувства! Затова недоволствам и немога да се насладя на нищо с него!

4.   Тъпо е да ревнуваш от бити карти...

5.   Нали казваш, че не са се чували. Ако разбереш, нещо такова тогава, ще имаш някакъв повод за недоволство, но така без причина ми изглежда, че сама си търсиш повод да го зарежеш.Мисля си ,че любовта ти към него е отминала, щом не се чустваш '''жена'' С него си може би по навик и защото не би ти било хубаво да се върне при бившата. Преосмисли много добре поведението си спрямо него и си изяснии сама за себе си искаш ли да продължаваш да бъдеш с тоя човек, обичаш ли го наистина, или само така си мислиш, прави ли те щастлива въобще. УСПЕХ

6.   Съжалявам че ще ти го кажа но...
... Никои тридесет годишен ерген не би пропуснал възможноста да ходи с някое двадесет годишно момиче....
Така че ти едва ли ти си това което е той за теб.
Ти си просто една възможност от която той се възползва!
.... Това е лично мение...

7.   Kaто е перфектне мъж за създаване на семейство, защо е на 30 и все още се увлича по 20 годишни, а не е създал семейство?Опитвала ли си се да отговориш на този въпрос, поне пред себе си?

8.   Със сигурност рано или късно ще му изневериш. Това ти го казвам от опит. Преди години и аз така постъпих, надвих си над собствения масраф и въпреки, че се чуваше с бившата си приятелка, даже се и виждаха, аз надделях и го спечелих. Но се питам защо бях толкова глупава, не го обичах, дори не го харесвах, секса не беше нещо особено, но аз упорито си държах на нашите взаимоотношения и не се оставих да ме победи бившата му приятелка.

Днес съм омъжена за този същия и трябва да ти кажа, че нито започнах да го обичам, нито успя да ме накара да го направя. Е и така неусетно стигнах до извода, че много съм сгрешила и му изневерих, първоначално само много силно ми се искаше, а после и физически го направих. Не съжалявам.

Просто исках да ти кажа, че е неизбежно, защото, когато има причини да се чувстваш неудобно с този човек, рано или късно почваш да търсиш това, което ще те задоволи и направи по-щастлива извън връзката ти с този човек. Ако от сега имаш съмнения за чувствата си към него, както и за това дали те прави достатъчно щастлива, бягай, не се замисляй повече и потърси истинската възможност, защото споделените усещания, общото желание и удовлетворение са истината за стабилната връзка.

9.   ЕДНА ВРЪЗКА БЕЗ ХУБАВ СЕКС , НЕ Е ВРЪЗКА , КАКВО ТЕ ЗАДЪРЖА ПРИ НЕГО ???
ЩЕ ТЕ ПОПИТАМ ЕДНО И ДАНО ДА СИ ИСКРЕННА , КАКВО ЩЕ РЕЧЕ В ЛЕГЛОТО ,ТОЙ Е ЕГОИСТ ???
СЕКСЪТ Е МНОГО ВАЖЕН ЗА ЕДНА ВРЪЗКА ., ТА ДАЖЕ И ЗДРАВОСЛОВНО ,