Влюбена в немец
Здравейте! :)

Преди няколко дена се бяхме събрали моите роднини и едно момче от Германия (най-добър приятел на братовчед ми). От пръв поглед хипер много го харесах. Неспирахме да се гледаме и момчето започна да се закача с мен. Накрая той ме покани да танцувам с него и ме целуна. След това ми каза, че наистина много ме харесва. Направо се смаях.. След като се случи това, той не спря да ходи след мен цяла нощ, постоянно ме прегръщташе, целуваше и черпеше. Изведнъж, както си стояхме той ми взе телефона, влезе в Фейсбук и си изпрати покана за приятелство от моя профил и ми смигна. Попитах го дали си има приятелка и той без да се замисли ми каза не. Преди това, майката на братовчед ми, ми беше казала, че всичките му приятели в Германия си имат приятелки включително и това момче, а той ми каза, че няма.. :/ Не знам какво да правя и какво да си мисля? ! Наистина много го харесвам и не ме интересува разстоянието помежду ни!
Въпроса ми към вас е дали според това което ви описах той наистина ли има някакви чувства или само се е забавлявал?
Благодаря предварително :)!!

Коментари

1.   За чувства може да се говори едва когато хората са се поопознали и са прекарали повече време заедно. Във вашия случай е привличане, явно и от двете страни. Ти всъщност не знаеш много за него, що за човек е, какви са плановете му и така нататък. Ако вече е заминал обратно за Германия, можете да контактувате по скайп, за да добиеш малко повече представа за личността му.

3.   Немците (и не само немците) като цяло нямат много добро мнение за българките (за което не ги виня, като знам какви българки емигрират, в България са по-читави като цяло), така че едва ли ще падне толкова ниско (според техните представи), че да иска нещо сериозно с българка и то с такава, която едва познава. Чуждениците гледат на българките като на жени за секс и нищо повече. Не един и два пъти съм се убеждавал в това.

4.   Н 3, точно след 2 пъти нa кaфе и един обяд немец ми предложи брaк;) Откaзaх, но товa е другa темa. Нaпротив, бългaркaтa е много хaресвaнa, точно зaщото е добре " дресирaнa" от бг мъжът. Освен, че е крaсивa, тя е рaботещa, домaкиня, женственa, може дa бъде колкото нежнa, толковa и дивa. В много зaпaдни държaви си търсят бългaрки и румънки точно зaтовa. Кaзвaт също, че бг жените не сa оценени от бг мъжете.
Никоя гермaнкa или която и дa е другa зaпaднячкa, не може дa бъде толковa мултифункционaлнa, колкото е еднa бългaркa. Реaлно, не могaт дa ни стъпят нa мaлкото пръстче;)

5.   Той е решил да се ожени за теб!
И да имате поне 3 деца.
Повече от сигурно е.
От разказа ти виждам, че отношенията ви са повече от сериозни.
Вие просто сте живели един за друг, не го ли разбираш!!!
Ти наистина ме разчуства с този твой трогателен разказ.
Сега подсмърчам със сълзи в очите и се питам има ли наистина хора като теб.
Истинска ли си....

Y D

6.   4, къде ги тез българки? За едно и също ли говорим? Забрави една мааалка подробност - материалистки и един мъж никога не им стига. Даже тук има тема как една спала със собствения си свекър и дори не се чувства виновна. Айде за другите случаи на обикновена изневяра няма да говорим. Почти няма българка, която да не е изневяравала.

А, да, и не ги бива грам във възпитанието на деца. Пък за домакинството излъга.

А тези чужденци къде ги видя, дето са заритали за българки? Ако говориш за западните пенсионери, си права, ама това е, защото млада западнячка няма да се съгласи, докато гладни и морално бедни българки, готови да се омъжат за храна и подслон, колкото си щеш.

Знам какво ще кажеш - и нас българите не ни бива. Е, да, не ни бива. Но поне си го признаваме, поне аз, де. А вие и това не правите.

7.   N4, българката е харесвана не заради "дресировката", а заради красотата й. Мъжете от всички народности признават красотата на българката и се надпреварват за любовта й. Само българите нехаят...
Авторке, това момче се държи доста кавалерски. И аз като по-млада исках някое момче да ме покани на танц и да ме целуне, а все простаци ме сваляха. Провери го добре, днес всичките имат приятелките си във фейсбук. Целувки на Германия!

8.   Само времето ще покаже. Няма как да познаваш някого от няколко часа и да си мислиш, че между вас има любов. Да, може да се е породила симпатия, но за по-сериозни чувства, едва ли. Така, че няма лошо да поддържаш връзка с него онлайн, но нещо не ми се вярва да е безумно влюбен в теб, по-скоро си му станала симпатична.

9.   Номер 4, добре че не си приела бракът с немец. Имам една приятелка, женена за немец и бракът й по нейни собствени думи е пълен кошмар. А това, че българките ги ползват само за секс си е самата истина - даже и тя (пак по нейни собствени думи) е принудена да търпи доста странните фетиши и желания на съпруга си в леглото... Освен това, когато са на нещо като семейна вечеря с цялото семейство тя винаги е гледана една идея по-странно, отколкото партньорите на братята и сестрите на мъжа й. Пък дори и собственият й мъж и е казвал, че в Германия битува такова схващане за жените от Източна Европа - леки жени са! Материалистки, които може за някое и друго евро да вкараш в леглото си, но не трябва да се влюбваш в тях, че може и кожата да ти одерат.
Иначе откъм обноски, поведение, положение в обществото и т.н. германците са си екстра, но в момента, в който напуснете обществото и си отидете у вас само двамата, тогава виждаш какво е студенина, неумение да се забавлява човек, работохолизъм дори и в дома, когато уж се предполага, че трябва да имате време за вас двамата и т.н. Сексуалната им извратеност също няма да коментирам, само човек му трябва да си пусне малко немско порно и ще види на какво точно се кефят немците...
Най-кратко казано - освен ако няма някаква нечувана и невиждана любов (каквато в случая на авторката очевидно НЯМА), чуеш ли за немец, бягай колкото накъдето ти очи видят, само да е колкото се може по-далеч от него. ;)

10.   Ех, миличка, аз живея с немец и е супер. Ама този нещо несериозен ми се види.... На колко сте?

Ж41

11.   Наистина много го харесвам и не ме интересува разстоянието помежду ни

Ле-ле, пак разлигавените 16-годишни плъзнаха в сайта. Еми шок и ужас - не те интересува, ама то е там. И наивните ти емоцийки няма да променят факта, че той те лъже.

12.   Аз като представител на Остеуропа бях третиран като циганин от германците. Един се опита да опипва сестра ми на малко по-широко събиране. Изродът се размина само със счупен нос, но така е при турците. Ако бях българин сигурно щях да се сконфузя, защото германците имат нещо като имунитет при българите. Не искам да обидя бългаския народ по никакъв начин, просто възпитанието ми е такова, че братът трябва да пази сестра си. Когато някой харесва жена има някакъв морал или ред който трябва да се спазва. Като цяло германците са изгубили всякакъв морал и са големи нещастници, въпросът е каква е авторката и какъв търси.