Незнам как да постъпя !
Здравейте. Аз съм момиче на 22 години.
Изчетох доста от историите тук, много се чудих дали да разкажа своята, но се надявам на съвет, тъй като от страни е малко по-различно. Аз съм човек, който винаги помага на хората около себе си, а на себе си никога незнам как да помогна. Та това, което ме глозди е че наскоро приключих 4 годишна връзка. Запознах се с едно момче съвсем случайно във Facebook излязохме. Той ми разказа неговата история как е бил женкар и е наранил много момичета и как иска сериозна връзка вече и това много ме грабна, тъй като аз не търся само секс във връзките си. Излязохме втори път само, че този път не си говорихме много, той ме целуна, а аз не се сдържах и му отвърнах, тъй като много ми харесва, но не се стигна до секс. Поканих го в нас на третия път на вечеря, която всъщност пропуснахме, както и да е. Спах с него, от 3 дена нито ми е писал, нито ми е звънял мисля си, че всичко е било само заради секса, никога не съм била толкова наивна и лекомислена, но сега наистина немога да си отговоря на въпроса, дали целта му не е била тази, а наистина го харесвам и незнам какво да предприема. Единственото, което направих е и аз да не му пиша и звъня, просто му изтрих номера и facebook-a и ми остава само да чакам или да го забравя и аз незнам. Благодаря ви много, ако сте прочели разказа ми и за евентуалните съвети. :)

Коментари

1.   Аз мисля че трябва да му пишеш,
просто го питай дали всичко е било заради секса.
Така поне ще знаеш.

2.   Нa мъж, aко му хaресa сексa, ще повтори... потрети... и т. н. Дори сaмо зaрaди сексa дa е, ще те потърси пaк.
Не му е допaднaло нещо явно, дaли сексa, дaли друго...

3.   За пореден път се убеждавам колко малко ви трябва, за да се излъжете. Още като стигнах до частта, че е бил женкар, па се е "оправил", вече ми беше ясен финала. Все пак го допрочетох, за да се убедя и о, Боже, каква изненада, както педполагах.

А иначе този номер, че се е оправил, е по-стар от света и всеки път се хващате на него. Нищо чудно, че го използва.

Ако беше малко по-умна, щеше да се сетиш, още докато ти сваля звезди, че бивш женкар няма. Това е нещо, което или си го имаш, или го нямаш. Ако си го имаш, то е до гроб. Понятията "бивш женкар" и "бивша курва" не съществуват. Дори и да се "оправи" временно, то е въпрос на време в новата уж сериозна връзка да се получи лек проблем или поне рутина и после БИНГО - старите навици се завръщат.

Ти сериозно ли очакваш "бивш" женкар да ти е верен цял живот? Че и даму пуснеш на третата среща. Колко пъти съм обяснявал, ако искате сериозна връзка не се пуска на първата или дори петата среща. Така вие показвате, че не искате нещо сериозно, а само емоция. А дори и един мъж да има сериозни намерения, няма да ви вземе на сериозно така.

естествено не трябва и д се прекалява и да не му пускаш няколко месеца, за да не се отчая съвсем, но едно 2-3 седмици трябва да го изтормозиш. На времето жена ми ме тормози повече от месец. Вярно, че ми беше адски гадно, но така разбрах с колко сериозна жена сиимам работа. Е, вече 10 г. сме заедно и знам, че мога да и имам пълно доверие, както и тя на мен. При това заслужено.

5.   А бе понякога и от вторият път се получава, но щом е булкаджиия е до гроб. А пък и с тия сайтове са запознанства, нещата са много лесни, ясни и определени, толкова лесна плът се предлага, че мъжете няма как да не се съблазнят, особено на определена възраст.

6.   Вижте, като казах трета среща тя беше след 2 седмици, а през това време само си пишехме. А и повече не искам да се виждам с него, прави сте няма смисъл да се самонаранявам и да се чудя дори и да сме заедно, кога ще ми изневери. Благодаря ви за поучителните коментари, явно е трябвало и от сранични хора да го чуя.

7.   Няма защо, нали за това сме тук и за това е този сайт. Радвам се, че осъзна кое е правилното.

От номер 3

ПС: извинявай, че казах, че се лъжете лесно и че не си особено умна. Не го мислех, просто исках да се осъзнаеш, но го направих по малко по-груб начин. Иначе изглеждаш свястно момиче, не заслужаваш такъв нещастник (това вече го мисля), заслужаваш някой, който ще те обича, уважава и ще държи на вярността. Не останахте много свестните, но и от момчетата не останаха много. Така че не е лесно, но като го откриеш правилния човек, ще си е струвало. Аз имам щастието да съм открил най-свястната жена, пожелавам го и на теб.

8.   Благодаря ти и аз се надявам да открия такъв човек. :)