Побъркваща ревност!
Приятелят ми замина на лагер за 20 дена. Това е летен колеж, в рамките на който ще се изучава език, обмен на знания и совбодно време. Събират се 40 човека от България и дурги държави. Аз много ревнувам приятелят ми. Там ще има много момичета. Представям си как ще ходят на заведения, на разходки, как някоя ще го хареса, ще му се лепне, може да се забият, да преспят заедно. Тази мисъл ме побърква, адски много ревнувам. Полудявам направо. Това са 20 дена - по цял ден той ще е заедно с някакви момичета, някаква параноя ме е хванала. ние се чуваме по телефона с него, само че аз не съм му казала нищо по тази тема, за да не се ядоса.
Иначе той не ми е давал никога поводи заревност, имаме сериозна връзка, но много се притеснявам.
Какво мислите вие?

Коментари

4.   Нищо няма да се случи миличка, избии си тези мисли от главата. Докато го няма направи нещо хубаво за себе си, някоя сладка промяна, за да го изненадаш като се върне, не го разпитвай постоянно, но и не се дръж все едно не ти пука. Аз също съм много ревнива и когато моето момче отиде някъде ми минават какви ли не мисли през главата, ама времето показва, че ми е верен, вече 4 години, а е млад и красив, но обича мен и не поглежда други. Така ще бъде и при вас, а и това са само 20 дена.

5.   Няма логика да ти изневерява. Първо, щом е с голяма група хора на летен лагер, то това значи, че ежедневието им ще е пълно с графици и разписания ако ще до типа закуска, която ще получават. Ще са заети с какво ли не, сама каза, че целта на това нещо е обмен на знания, не обмен на секрети, нали така?
За да ти изневери, значи че трябва да се отдели от групата и да не прави това, за което е отишъл. Тоест ако той наистина искаше да спи с друга, защо щеше да си прави труда да ходи на майната си, като може да си намери момиче в собствения си град? И не на последно място, той си има гадже, ТЕБ, и защо изобщо би спал с друга щом си получава секс редовно? Ако въпреки всичко, което съм написала, той действително спи с друга, значи е голям балък и тогава си късметлийка, че си се отървала. А как ще разбереш? Такива неща не остават скрити за дълго.Въпреки всичко, мисля че проблемът е само в твоята глава и трябва да притъпиш тази ревност,защото това само може да ви навреди. Добре е, че не си му показала ревността си, недей да го правиш!

6.   Аз не виждам смисъл от ревността наистина по този начин човек сам си трови нервите и чувствата и т.н.
Ако някой евентуално е решил да изневери другият няма как да го спре освен ако не го следи и да го спре в момента преди да изневери,което няма как да стане освен ако има психични отклонения.
Ти самичка правиш от мухата слон '' Ама то ще има момичета'' е то навсякъде има и той навсякъде може да ти изневери.
Спри с тия глупости .СПРИ,СПРИ ,СПРИ!

7.   Номер1, разкажи ни своята история.

8.   Милааа той ако иска да ти изневери ще го направи дори и да не е далеч от теб така че споко

11.   До номер 1: Господине, добре ли сте?
Така. По темата. Щом имате сериозна връзка, не се притеснявай! Разбирам те, но...

14.   11, да аз съм добре, ама Джиджката нещо пак е яхнал метлата, та хич не се разбира за какво си хортуваме тука...