След като прочетох много истории се реших да разкажа и моята накратко. Аз сам момиче, което обича едно момче. Звучи много банално изтъркано вече. И така аз и
моето момче сме в един клас. Всичко започна съвсем случайно, просто започнахме да
излизаме заедно и да не се разделяхме почти. Бяхме като най-добри приятели.
И един ден под влиянието на малко алкохол (не може без него :) ) ние се целунахме всичко беше толкова прекрасно. След време спахме заедно и тогава се започна голямата ни мъка. Ние бяхме просто приятели и трябваше за света да изглежда така,
но ние си знаехме, че не така. Когато бяхме скрити от чужди погледи бяхме гаджета
и това беше много трудно налагаше се много да се преструваме пред другите. Много боли да лъжеш своите приятели. Но при нас двамата освен прекрасни моменти имаше
и много лоши, особено когато се карахме. Тогава изпитвах най-голямата болка в живота си. Може би тези караници за дребни неща ме изнервяха много. Даже на няколко пъти си изневерихме.
И след всичко хубаво идва и лошо. Един ден аз реших да оставя моето момче и всеки от нас да поеме своя път сам и пак да си останем приятели. Не можех да понеса неговите забележки и незначителни спорове повече. Това беше една голяма грешка. Когато започнахме да се отдалечаваме един от друг аз започвах да го обичам още повече. Е не можахме да издържим много един без друг, пак се събрахме, но вече нищо не беше като преди. Караниците ставаха все по-големи и по-чести, сякаш съдбата ни спъваше и ни караше да спорим и да се караме за дребни и незначитени неща. Това направи моето момче много раздразнително и дребнаво. Но това не е големия ми проблем, имам чувството, че моето момче вече не ме обича толкова много, както преди.
Той е единственото момче, което съм допуснала наистина до себе си, който ме е опознал и обикнал такава каквато съм добра и лоша, кучка и прекрасно момиче.
ИСКАМ ДА МУ КАЖА МИЛО МНОГО ТЕ ОБИЧАМ!
Моля само за съвет как да спечеля моето момче отново.

Коментари

1.   АКО СПОРИТЕ ЗА ДРЕБНИ НЕЩА ТОВА БИ ТРЯБВАЛО ДА ВИ СБЛИЖАВА.КАРАТ СЕ ТЕЗИ,КОИТО НАЙ МНОГО СЕ ОБИЧАТ.ЗА ДА ИМА ЕВОЛЮЦИЧ,ТРЯБВА ДА ИМА РЕВОЛЮЦИЯ.АКО НЕ СПОРИТЕ,ЩЕ СИ ОМРЪЗНЕТЕ,ШЕ СТАНЕТЕ БЕЗРАЗЛИЧНИ.ВАЖНОТО Е ДА НЯМАТЕ СЕРИОЗНИ КАВГИ И ПРОБЛЕМИ ПО МЕЖДУ СИ,ДА НЕ СЕ КАРАТЕ ЗА НЕЩО,КОЕТО Е НАЙСТИНА СЪЩЕСТВЕНО/КАТО ИЗНЕВЯРА...../,ИНАЧЕ ОСТАНАЛОТО СБЛИЖАВА.

2.   Съжалявам, че ще ти го кажа, но аз преживях същото и при мен беше със съученик и всичко както при теб.Чета твоята история и всякаш съм написала своята.При мен нещата сега стоят така:аз ходя с друг, когото наистина ОБИЧАМ, а въпросното момче не мога да понасям дори не мога да го търпя в една стая,мисля че дори го мразя, но това едва когато ми разби сърцето.За щастие вече намерих човек, когото ОБИЧАМ.Съвета ми е да го избягваш и излизаш с други приятли не казвам, че ще е лесно, но все пак има и други момчета и някое от тях е точно твоето-намери го!КЪСМЕТ В ЛЮБОВТА!!!

3.   Щом искаш само съвети как да го спечелиш...
Не мисля че имаш нужда от съвет, това което искаш да му кажеш ми се струва най-подходящо. Пък и нама какво да губиш, ако каже да-супер, ако каже не-значи не струва