Има ли надежда за такива като мен?
Искам да попитам защо вече няма момчета, които да обичат истински и да умеят да правят любов, а не просто секс.... Много ми е мъчно....

Изградих си един собствен свят и не знам дали съществува нещо по - хубаво от него. Има ли там някъде такива мъже... Има ли надежда, че някой мъж някога би ме приел като жена, а не да ми каже на осми март, че нямам празник...

Има ли мили мъже, които при спор с приятелката си ще кажат, абе майната му , целуни ме обичам те, а не да спорят с нея?
Има ли мъже, коит... все тая.. съкрушена съм... любовта е гадна. май не трябваше дори да го пиша...

Коментари

1.   Разбира се, че има не се отчайвай аз съм момче и търся свястно момиче което да не мисли само да изкяри нещо от мен а да е с мен заради самия мен просто такива хора като нас останаха рядкост и все повече материалното върти света, но все някога и ние ще срещнем половинките си бъди спокойна и аз като тебе съм се отчайвал защото тъпи путки без грам мозък в главата е пълно. Така, че и такива момичета като теб са рядкост и някои такъв като мен романтик ще те оцени такава каквото си. Успех ти желая и ходи с горда дигната глава, че си различна от стадото глупаци.

2.   Има.. но моделът на обществото ни в днешно време, бавно и сигурно ни променя :) След като такива като теб са кът - обратното също важи ;)

М 22

3.   Има ! Просто трябва да потърсиш повече ;)

4.   АЗ ВИНАГИ ВЯРВАХ В ТЕЗИ НЕЩА,НАМЕРИХ ГИ И ВЪПРЕКИ ГАДОСТИТЕ КОИТО НИ РАЗДЕЛИХА,ЛЮБОВТА СИ ОСТАВА,НО ВЕДНЪЖ ПРЕДАДЕНА НЯМА КАК ДА СЕ ЗАПАЗИ НЕВИННОСТТА.ИСТИНАТА Е И АЗ ВЯРВАМ В ТОВА,ЧЕ ВСЕКИ НАМИРА НЯКОЙ РАНО ИЛИ КЪСНО ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО ПРЕДСТАВЯ ГОВОРИМ(АКО СМЕ КЪСМЕТЛИИ И ПО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН ;) ) НО ВСИЧКО Е ДО ВРЕМЕ,МОМЧЕТАТА СА ТАКИВА КАКВИТО ОПИСВАШ ДОКАТО СА ИСТИНСКИ ВЛЮБЕНИ...А В ДНЕШНО ВРЕМЕ ВСИЧКО Е ЦЕЛ ЧУК И БЕК ТАКА ЧЕ,ШАНСОВЕТЕ НАМАЛЯВАТ,НОП НЕ СА НЕВЪЗМОЖНИ ПОНЕ СПОРЕД МЕН РАЗБИРА СЕ!

ТАНЯ

5.   Има такива - не губи надежда! Съвсем случайно открих точно такъв мъж, който отговаря на точно тези описания! Не се отчайвай, принцът е някъде там и ти ще го намериш! :) Успех!!!!!

6.   Колкото и да не ми се вярва,дълбоко в себе си имам вяра,че все още има такива Мъже!!!

7.   Към номер 2 : А ти какви търсиш приятелю, такива като нея ( които евентуално са грозни като смърта ) или яки мацки, които ще ти доставят незабравиме вечер. В по късен етап на живота ти да, но на 22 да търсиш жена за женене ...

8.   До номер 7...
Ти приятелю как разбра че авторката е грозна или пък прекалено яка мацка? Нали знаеш, няма значение как изглеждаш в тия работи, защото и най - яките се издънват.... И всеки когато му дойде времето тогава си търси жена.. няма определена възраст

9.   Номер 7 (аз)

Както самия номер 2 е написал "моделът на обществото ни в днешно време" е такъв че съм 99% убеден че тоя пост е написан от жена, която прилича на Майк Тайсън.

А и познавам човека написал номер 2 и знам че жененето е последната мисъл в главата му ... не случайно вчера си говорихме за руси мацки готови за една вечер.

10.   От авторката.. Хей, момчета не говорете сякаш сте сто % сигурни, защото поста е писан от красиво момиче, с дълга черна коса, плътни устни, мургава кожа и мерки 90 - 60- 90... И не само това... Така че.... Имам си огледало мога да се видя. Но вие това няма да го разберете, само ще продължавате да пишете подобни глупави коментари сякаш сте по умни от всички тук.....
И честно да кажа нямам подобен плоблем с мъжете.. просто исках да провокирам някои нискостоящи Мръснишко а?

11.   Ейй айде сега ти се изкара Николета Лозанова бе! :D:D:D:D Няма лошо да си хубава, аз също се определям като красавица (хората около мен също) Ама ти как всичко си описа все едно в модна агенциа кандидатстваш :D Остави ги мъжете да си спорят! Те са си такива, като каже някоя мацка, че не е доволна от тях и веднага е грозна, тъпа, няма вкус или е девственица..

12.   До номер 10 (авторката), от номер 2: Браво, заслужихте аплодисментите за вечерта ! А сега, да се посмеем всички ;)) Ела да се посмееш с нас, или си прекалено нависоко ? Аман от надъхани мацки...

И един мармот завива шоколада в станиол..

М 22

13.   "И честно да кажа нямам подобен плоблем с мъжете.. просто исках да провокирам някои нискостоящи Мръснишко а? "
Което доказва твърдението ми на 100% ( хубава к***) :)
Поздрави и лек ден
М22 (8)