Не мога да си намеря приятелка
Здравейте на 20г. съм имам следното затруднение. Не мога да си намеря приятелка. Не съм дебел, нито необщителен. Точно обратното. С нормална фигура съм и съм комуникативен. Виждам как всички мои познати с лекота си „хващат“ по някоя красавица, а аз търпя провал след провал
Когато си харесам някое момиче, обикновено то не ме харесва или е обвързано. Стилът ми на обличане е нормален, карам доста скъпа кола, доста добре съм финансово, не мисля че изглеждам зле но не мога да намеря къде е проблемът. Всички момичета с който съм спал са или били на повикване или секс за 1 вечер. Направо вече не мога да разбера проблемът къде е. Никога не съм имал сериозна връзка с момиче.... Направо вече съм отчаян...
Иска ми се да се запозная с момиче, с което да си говорим; момиче, с което да прекарвам време като цяло, момиче, на което да посветя цялата любов, на която съм способен, момиче, което само като видя сърцето ми да се разтупти лудо и което, като прегърна, да се чувствам на седмото небе.
Като цяло може да се каже, че искам момиче, което да обичам, и то да ме обича.

Коментари

1.   Не ти е писано да намериш любовта на този етап.
Може би трябва да научиш още някои уроци преди да намериш подходящото момиче.
Не винаги проблема е в нас, не винаги ние сме виновни, че не намираме любовта.

2.   Животът е поредица от случки, от които трябва да се учим.
Ти явно имаш още да учиш, за можеш когато срещнеш подходящата да можеш да я забележиш, оцениш и задържиш.

3.   Човек, аз съм в същото положение. Добре съм финансово (е, не карам скъпа кола), имам престижна работа, изглеждам нормално, НО, както ти каза - или нямат интерес жените, или са обвързани. Не знам къде бъркам - комуникативен съм, имам добро възпитание и образование, знам как да се държа с една жена. И нищо... Нищо с голямо н. Просто споделям, за да знаеш, че не си сам. Плюс това аз съм на 24, времето си минава, а нещата отиват към все по-зле. Мислих си, че има време, че всичко ще е различно след месец, два, година, а то - същото, че даже по-лошо.

4.   Може би прекалено парадираш със скъпата си кола и затова привличаш само кифли за една нощ. На сериозните момичета, които ти търсиш, им е през онази работа каква кола караш. А ако ти парадираш с това, ги принизяваш, защото си мислят, че очакваш да тръгнат с теб заради някакви ламарини. Ти ги принизяваш до едни ламарини. А те са човешко същество със своите си разбирания, мисли, чувства, емоции. Остави ги тези материални неща и погледни от човешка гл. т. Ако искаш някоя джофра, която да не може да каже две думи на кръст и става само за *, тогава колата е перфектното оръжие, но щом казваш, че искаш нещо по-сериозно, то трябва да ги впечатлиш с внимание, романтика, грижа, заинтересованост, без да бързаш, просто поддържай разговор, но и намеквай деликатно, без да ги обиждаш, че имаш сериозни намерения към тях. И не сваляй наред, а си избери само една и се концентрирай само върху нея. Напиши и стих, ако трябва, подарявай и скромни подаръчета (цветя, сувенирчета и др. ). Ако достатъчно дълго си пробвал и не става, едва тогава премини към друга.

5.   Кажи марката и модела на колата си.По принцип като имаш хубава кола ти се лепят много момичета.

6.   Е, кaк дa ни " нaмериш" кaто се " крием"?
В теб явно е проблемът! Рaзкaжи повече, кaк се държиш при срещa с момиче, зa кaкво говориш, тъй кaто си в процес нa търсене, прaвиш ли грешкaтa нa много други, докaто с еднaтa дa оглеждaш други?
Пaрaдирaш ли с колaтa и възможностите си? Питaм, зaщото вие мъжете, изглеждa не рaзбирaте, че " дaтчикa " ни рaботи добре, поведение, стил нa обличaне издaвaт тези нещa, a пaрaдирaнето освен, че е грозно, издaвa комплекс и остaвa подозрението, че гледaте нa женaтa кaто нa стокa.
Хaйде рaзкaжи, че дa се опитaме дa помогнем.

7.   Братле, такава трудно ще намериш. Повече вече са тъпи материални ку*ви, които се интересуват само от парите... Ако родителите ти имат пари и си разглезено 18-годишно богаташче с тунинговано бмв м3, значи всички тъпи ку*ви ще са около теб. За съжаление пак казвам, повечето са такива... Но не губи надежда. Може и да намериш такова момиче, все са останали от този тип... Лично аз не намирам и се примирявам с това, да се правя на щастлив около наконтени кифли, които си правят безсмислени селфита през 2 часа за да ги харесат във фейсбук...

8.   Човек, дай да се сменим за няколко дни, а? Наистина не разбирам къде ти е проблема, но явно има нещо.
Знаеш ли, щом имаш готина кола и пари, отиди на някоя дискотека например, влез, огледай се и 100% ще се прибереш с момиче.

9.   Уф, пишеш в wikihow- how to get a girlfriend и готово.
Проблемът е, че търсиш проблемa. Живей си животa и все някогa ще се покaже някоя. Товa е.

10.   Ами не си имал късмет досега. Или не си попаднал на свободно момиче, което да ти хареса за наистина хубава връзка, или си попаднал но тя не ти е обърнала внимание. Просот не се цели мнооого високо - в гигантската любов от въднъж, а карай стъпка по стъпка. Като начало потърси момиче, което да ти е приятно за компания... Постепенно ще станат работите! Успех!

11.   От Автора до коментар 5 колата е BMW 530XD 2011г.До коментар 6 Изобщо не парадирам със колата или възможностите си,просто го написах това за да се разбере че съм доста добре финансово,не че се хваля.Поне аз не мисля че правя грешки с момичетата който излизам,държа се мило,говорим на всякакви нормални теми.

12.   При това изобилие на меркантилни жени, никоя да не те иска....
Имаш някакъв сериозен дефект, намери го и го отстрани.
Или си смени колата.

13.   Ако тази кола е на някой друг твои набор ще си хване не едно а две гаджета BMW е кола която повечето момичета обожават всяка жена се интересува от пари но никога няма да ти го каже. От номер 5

14.   Не знам колко ще те успокои, но също не съм добре с любовта. Харесвам някое момиче, но е обвързано или пък не ме харесва. Някои проявяват интерес към мен, но пък аз тях не ги харесвам. Е, какво да направя, не мога да се насиля и да ги излъжа, и това не е удачен вариант. При мен е по-зле, защото съм на 27 и отивам към края на "срока си на годност".

15.   Аз съм мъж и се интересувам от парите на жените, глупаци, щом те могат и ние така айде с здраве хех

16.   Аз пък никога не успях да си намеря момиче за една вечер. Всичките с които съм бил искаха да се оженим. По принцип мисля, че свестни момичета има много.

17.   Аз лично никога не съм се интересувала от колите, които карат хората. Моите приятели и приятелки даже ми се смеят като почнат да коментират някаква готина кола, а аз дори не знам как изглежда. По дискотеките не мисля, че ще намериш момиче, което ще отговаря на твоите изисквания за една нормална връзка. Моето лично мнение е, че жените са ужасни. Това го казвам от наблюдение на отношението на момичетата около мен към техни приятели. И въпреки, че много ги обичат и ценят постоянно се държат с тях отвратително и само им се карат за някакви глупости от сорта, че е закъснял от работа или за среща или просто не е изпълнил поредното тяхно желание. И понеже светни мъже попадат на такива жени стават раними и започват да мислят, че всички са такива. Има изключения както при жените така и при мъжете. Лошото е, че яките момци и девойки попадат все на някакви боклуци (разбира се пак има изключения, на които аз много се радвам). Иначе къде да се намерят и аз не знам все още и аз търся момъка, който ще бъде готин и няма да се държи лошо. Търся го в барчета, книжарници (като гледам какво чете :Д) и такива неща.

18.   Проблемът е че не се търси където трябва! Повечето момчета избират само момичета тип кифли, това е масата в обществото. Насочете вниманието си към по-различни момичета, не грозни разбира се. Има два типа жени, нимфоманки, които не стават за семейства те са само за секс, и истински жени които копнеят за истински мъже, сериозна връзка, семейство, деца. Това което най-много цени истинската жена е уважението, доброро отношение и личното време отделено за нея.

19.   ее 8 години са минали, кажи ся, намери ли я тая мома? :D

20.   1. Да не си дебел, не то слаб съвсем не означава, че си със стегнато и спортно тяло.
2. А според стеб от кого зависи сексът за една вечер да се превърне във връзка? Някоя от тези жени може да не е имала сексуални контакти и две години, харесала те е и е решила да пробва. Ако сексът ти е допаднал, защо никоя не потърси повече. От безумни предразсъдъци, нали?

В заключение, иди първо и се огледай в огледалото. Образът, който виждаш в него, оптимизмът ли е или някакво депресарско отпуснато отражение. Ако е второто - записваш се на спорт, изнсмираш качествен фризьорски салон, в който подстригват, съобразявайки се с твоите черти на лицето, така че да не изглеждаш като подострен молив с щръкнали уши или като зализан ерген с тенденции към оплешивяване.