За най - прекрасното момче на света
Тази темичка е за моето момче. Николай. Момчето, което ме накара да се влюбя за първи и последен път. Момчето, което ме направи щастлива, кара ме да се усмихвам повече, онова момче, което осмисля всичко, което правя.

Благодаря ти мили, че винаги си до мен, че знаеш как да направиш всеки момент прекрасен, че запази тръпката ми вече толкова време. Благодаря ти, че си толкова мил, когато останем насаме и ти благодаря адски много, че ме караш да плача от щастие повечето пъти, когато правим любов.

Никога няма да забравя и първата ни среща заедно. Когато заваля дъжд и хванах за първи път ръката ти. Тази силна, мъжка ръка, и ароматът ти, който помня е до днес. Първата целувка, след много гонене и закачки... Няма по - красива целувка от тази, която ти ми подари... Искам да стана твоя съпруга, да ти родя дете, да ти готвя, да се грижа за теб, да гледаме любимите си филми заедно... Ужасно много те обичам!!!! Обожавам те, мили!!!! Ти си най - страхотния!

Коментари

1.   Е това е... искам и аз такава жена :D Някога след време...

М 22

2.   Пожелавам ви само щастие и много любов!

3.   Евала на Кольо, да е жив и здрав. И ти да си здрава. А на вашта хубава връзка пожелавам -внучета! Чао !

4.   Звучи прекрасно!

5.   Леле, все едно чета Джейн Остин. Направо се разля, та излезе от тавата.

6.   До номер 5 Винаги ще се намери някой да ти завиди, също както истинската любов на онези двамата в Биг Брадър Фемили. Аз лично много се радвам на такива хора, защото в днешно време рядко се срещат истински искрени хора един към друг!!! Пожелавам ви много щастие!

7.   Здравей имам въпросче от кой град си ?

8.   Пожелавам ти тази люов да продължи вечно! :)

9.   Е за малко да се разплача ! Страхотно е просто ! Браво. От сърце ви желая много УсПеХ !

Митко

10.   №5, не искам да проявявам язвителност, но искрено щях да се радвам ако дамата беше написала "Живеем заедно от 10 години, родих му деца, готвя му, грижа се за него, гледаме любимите си филми заедо и т.н." Фактът, че всички се възхищават на написаното говори, че за такава връзка мечтае всеки, но възможна ли е? Множеството изповеди тук говорят за обратното. И за да не изляза от общия тон, от сърце ще пожелая всекиму такава любов! На теб също, макар, че гледаш Биг Брадър Фемили.

11.   Няма много разлика дали си живял с някого години и дали си живял с някого с години с брак... А и авторката се е споменала колко е дълга връзката им, така че не може да даваме експертно мнение. Много се радвам, че има такива здравомислещи хора и ценят отношенията по между си. Пожелавам ви много щастие и никога да не се разделяте. Страхотно е това което си написала