Нуждая се от съвет!
Здравейте, аз съм П. И. на 22 години от София.
Нуждая се от някакъв съвет, който да може да помогне в ситуацията, в която се намирам в момента.
Харесвам едно момиче, с което се познаваме от години и сме приятели, не бяхме поддържали връзка известно време, но наскоро започнахме да се виждаме по-често и от тогава аз хлътнах така, че не мога да си събера акъла и съм като болен, не мога да взема правилното решение какво да правя - тъй като тя си има приятел от две години, нещата при тях до колкото знам не са много цветни.
Доста често когато сме заедно, тя флиртува с мен.
Точно поради причината, че тя не е сама не съм предприел нищо към момента, но съм сигурен, че тя вече знае и ме е усетила.
Чуденето ми започва тук - какво да направя, да си стоя без да предприемам някакви действия или да и кажа директно какво мисля.. Направо съм луднал и съм пред някакъв кръстопът, защото както вече казах, тя си има приятел.
Надявам се, че ще мога да чуя решението на подобни ситуации и да намеря правилният изход от тази ситуация.
Поздрави!

Коментари

1.   Толкова са сладки тези трепети. П.И., защо смяташ, че тя излиза с теб? Ако нямаше интерес то не би го правила. Дали просто иска да се забавлява с невинен флирт, скучно й е или и тя е влюбена в теб можеш да разбереш единствено само, ако опиташ. Желая ти успех и споделена любов!:-)

2.   Според мен е добре да кажеш на момичето какво чувстваш, не е хубаво да задържаме такива силни емоции вътре в нас. Най-вероятно ще те отреже, но е по-добре да си наясно със ситуацията. Това дали флиртува с теб е спорно, поради факта, че я харесваш може някои неща в твоите очи да изглеждат два пъти по-големи и неверни. А ако флиртува, това е некоректно към нейния приятел.
Действай ! :)

3.   Еми просто е... казваш й, след което я оставяш да помисли (под "оставяш" имам предвид не очаквай отговор на момента). Все пак ако до няколко дена не ти отговори, попитай я отново. Ако има влечение към теб, може да скъса сегашния си и да тръгне с теб. Обаче внимавай - да не се окажеш използван от нея; тя може да иска бившият й да почне да я ревнува. Ако надушиш, че не те обича и няма сериозни намерения за тебе - махай се веднага. Иначе може да си изпатиш много лошо. Да не говорим че бившите често ги избива на агресия и може да отнесеш някой бой.

Просто МНОГО внимавай и следи реакциите и държанието й. Ако имаш съмнения, че може да няма чувства към теб, недей да се хващаш на хорото.

4.   Ако нещата не са "цветни" защо просто не скъсат? А ако са, защо флиртува с теб? Не ми вдъхва доверие тази. Май е от онези, които не пускат предния клон, перди да са се хванали за следващия. Имай едно на ум, колкото и да ти е трудно да се отърсиш от силата на чувствата.

5.   Действай! Не трябва да те интересува,че има приятел,ако любовта ви е взаимна,действай! Първо и кажи за чувствата си към нея,вие сте големи хора,нека ти каже да или не,за да не чакаш и искаш напразно.Може да си се заблудил,но ти си бил в ситуацията с флирта и си разбрал истина ли е или не-действай!!!!
ж19

6.   Действай! Съдбата обича смелите.

7.   Подкрепям номер 6!
Кажи и какво мислиш и чувстваш и да избира.
Успех!