Това е любов
Аз съм на 23, искам само да споделя една история. Преди 5 години се влюбих в мъж с 10 години по голям от мен. Обичахме се, мислихме да се оженим когато завърша. Бяхме от различни държави. Прибрах се в България и чаках деня в които ще сме заедно, но уви след месец всичко свърши. Защото неговите родители му говореха как не трябвало да бъде с жена от България защото там са ........ и т.н. Опитах се да го забравя. Преди година се чухме по телефона, каза ми че се оженил от тогава нямам вест от него нито телефон нито е мейл нищо. Понякога си мисля да не му се е случило нещо и мисля дълго за него. В момента съм с едно момче от 2 години което много обичам, но не мога да забравя за него. Няма да питам какво да направя, защото няма какво наистина да направя. Но той наистина ще остане завинаги в моето сърце.

Коментари

1.   Здравей,
я, кажи, той от къде е, какви са жените от България според родителите му?

Между впрочем след като се е оставил родителите му да го управляват по - добре за теб, че сте се разделили. А и той е искал да се жени за теб, не за всички българки, нали? Забрави го за твое добро! Както се казва: прости и продължи напред!

М

2.   Абсолютно съм съгласен с №1, по-добре, че сте се разделили защото техните със сигурност щяха да ти вгорчат живота. Не мисли за него той е постъпил като мухльо и се радвай, че не сте заедно още повече, че сега имаш друг до тебе- с една дума майната му.

3.   Мъжът е женен и не ти се обажда. Ти какво очакваш да
чуеш от някой от нас: Чакай го. То ще му дойде акъла у
главата и ще ти се обади. То така можеш да го чакаш цял
живот. Ти щом си го обичаш си го чакай. Ама моят съвет е:
Започни да си живееш живота яко, докато го забравиш.

4.   Да знам, няма да се обади аз и не чакам да се обади просто исках да споделя за една любов която остана дори без край заради приказки, клюки и злобни хора. Аз не искам съвет и знам, че няма да го видя и няма да го чуя. Благодаря Ви за съветите, вие сте много мили хора:)

5.   Понякога на човек когато му е много трудно
му трябва една нещастна любов. Този някой
чака телефона да звънне и да чуе : КАК СИ ?