Страх ме е
Здравейте, пише ви жена на 27г. Значи проблема ми е следния: Преместих се да живея в друг квартал, и тук срещнах много мили съседи. По специално един който, започна почти всеки ден да ми прави компания за кафе. Започна се флирт между нас и, след месец трапката беше на лице,НО чак сега разбирам, че той живее с жена. Интимни не сме били, но няколко пъти се целувахме.

Вече не го искам, опитах се да му обясна , но той казва "споко да не ти пука от тая" Аз бях категорична, но той се прави на ощипан. Звани ми да ме пита каде съм с кого съм, дали не съм му сърдита (сякаш съм му жена) седи нон стоп пред входа, постоянно ми се налага да лъжа, че ще излизам с приятелка, а излизам сама.

Жал ми е за него той има здравословни проблеми, но повече ме е страх от приятелката му, че ще види разпечатките от тел. му. Как да постапя без да го обида и да ме мрази цял живот, като се вземе предвид, че аз съм много срамежлива.?

Коментари

1.   Психарите са най-опасни. Разбирам, че страниш от него, но факта, че не се разбира от дума е показателен. Изобщо не се знае дали приятелката му е по-опасна за теб или самият той. Мисля, че трябва да му намекнеш, че в службата имаш приятел, че вече си ангажирана и не може да се виждате. Ако трябва дори помоли някой приятел няколко пъти да дойде с теб до блока ти, че на оня да му стане ясно, друго не се сещам...

2.   Сядаш и му го казваш директно, ако той не те разбере няма правилен начин. Ти защо отговаряш на телефона.

3.   Спри всякакъв контакт с него.. и ще му стане ясно

4.   Bсички връзки тйъ започват колкото по бързо стават нещата толгоз по бързо свършват това да го знаеш от мене драга моя мъжете ли о изобщо маниги и това е хвани 1 за 2 3 дена и това и те същото правят може би повече дена но се пак те зарязват рано или късно

5.   Tи май си хлътнала яко по него

6.   Моми4е зарежи го бади умна ше намериш по добар повярваи ми...

7.   Кажи на приятелката му че те тормози и да го държи по-изкъсо.