Искам да ти помогна!
здравейте!
не знам дали мога да определя ситуацията, в която съм като проблем, но на мен ми тежи. Магнит за СПАСИТЕЛИ съм. Всеки доближил се до мен, изпитва неистово желание да ми помогне, да бъде мой покровител и не разбирам как привличам такива хора..

Ясно ми е, че съм доста трагичен образ, не е като да не са ми се случвали лоши неща, но на кого не са? Всеки има някаква трагедия в живота си, всеки носи мъката си.. какво толкова правя или казвам, че изглеждам така отчаяна?

Mоже би съм самотна, но винаги съм обградена от хора, които ме обичат и близките ми ме подкрепят. Като всеки млад човек се забавлявам, излизам, събирам се с приятни за мен компании и разбира се УЧА. Но отношенията ми с другия пол са пълна катастрофа. Всичките ми досегашни приятели са били по-възрастни от мен, което смятам, е съвсем нормално. До тук нищо нередно..

И сега същинската част - всеки има какво да ми предложи -къщи, пари, подкрепа, ще поемат обучението ми, ще се грижат за мен, ще развалят семейството си заради мен, ще убият човек, за да съм щастлива и последното е съвсем сериозно..

Не съм красива кукла, която да излъжеш със скъп подарък. Едва ли това е мотивацията на тези хора. И тук си задавам въпроса "защо"??? Кои са тези балами, които безвъзмездно предлагат помощта си? И не става дума само за хора, с които съм имала или има изгледи да имам интимни отношения. Не става дума и за хора само и единствено от мъжки пол- много дами, предимно по-възрастни, изявяват желание да бъдат мои майки.

При отношенията ми с мъжете, обаче е осезаемо. Чувствам се като некадърница, като осакатена личност, която не може да се справи с нищо сама. Наистина ли изглеждам толкова уязвима и беззащитна. Винаги съм имала идеята, че съм силно момиче и мога да се справя с много неща. Но явно, само аз смятам така...

Коментари

2.   Нещо вьобще не схванах какъв е смисъла на изповедта ти?!

3.   Мисля че знам какъв е проблема драга. Доста е тежко това и не искам да ти го кажа... проблема е че ти не виждаш нещо, което е очевидно, но пак казвам няма да ти го кажа тук защото би било некоректно от моя страна

4.   Според мен всичко зависи от теб...т.е ти ще решиш какво и кого искаш и принципно кого и как ще допусниш до себи си.

5.   И аз съм кът тебе,но аз заебавам момчетата и изобщо не ми пука за тях сех кекс и това е кво за напразно да се изтърможим ах

6.   Абе нещо много се обясняваш и много ама много се превземаш и се мислиш за много нещо.Май си член на БСП - Български Свободни Професии (Ку...ви)

7.   3,моля те !

8.   И АЗ СЪМ УБЕДЕН В ДУМИТИТЕ НА 6! ИМА НЕЩО. ШИРОКО ЛИ СИ ОТВАРЯШ КРАКАТА ЗА ТАКИВА ПРЕДЛОЖЕНИЯ? НЯМА БЕЗПЛАТЕН ОБЯД ТАКА ДА ЗНАЕШ

9.   Hай-странната история дето е писана тук?

10.   И аз искам да ти помогна... да излезеш от това положение. Но нали имаш алергия към помагачите.. нищо не мога да направя за тебе!

11.   E защо я гавриш? на 26 съм и майка ми е същат история. няма ден в който да не се е оплакала, няма час в който да не мрънка за нещо, няма минута в която да не е пред умиране и всяка секунда те държи под напрежение. винаги е карала и мен и брат ми да се чувстваме длъни да се погрижим за нея. винаги ни е обвинявала за всичко което и се случва и все другите са виновни и все търси съжаление. не мога да я виня майка ми е , обаче вие хора сте болни. авторката да се замисли ше станеш като майка ми .сега нито аз нито брат ми я поглеждаме