Явно има и такива момчета...
Аз съм момиче на 20. Искам да ви разкажа какво ми се случи в петък.
Та в този петък разбрах че приятеля ми ми е изневерил и се разделихме с жесток скандал. Въпреки това вечерта бяхме се разбрали с компанията да идем на вилата на един приятел. Реших че ще ми се отрази добре една вечер далеч от проблемите и разбира се отидох на купона.

Там не бяхме само хора от компанията а имаше доста други познати и непознати.
Там беше и едно момче което познавам от подобни сбирки, не сме приятели но винаги се държи много внимателно а и по погледа му разбирах че ме харесва... той е 3 - 4 години по голям от мен и знам че няма приятелка...

След няколко сериозни питиета и пресните чувства от предателството на бившия ми, реших че чрябва да направя е да преспя с Митко... Извиках го на вън на спокоиствие и меко казано му се хвърлих на врата (както казах бях пила доста) и ясно му дадох да разбере какво искам от него...

Тогава той ме хвана за ръка и започнахме да се разхождаме по поляната около вилата. Каза ми че ще го направя много щастлив ако наистина му се отдам, но знае в какво полжение се намирам в момента, как съм наранена и не съм на ясно с чувствата и желанията си. Каза че иска да ми бъде истински приятел а един истински приятел никога не би се възползвал от полжението в което съм аз в момента...

След това поговорихме още малко, на края ме гушна, а очите ми се просълзиха защото никога не съм очаквала едно момче да се държи толкова достойно...

Чак на следващия ден оцених какво той наистина направи за мен - да ми налее ум в главата, защото ако беше някои от другите келешчета със сигурност щяха да ме изчукат и зарежат....

Коментари

1.   Ем и аз съм постъпвал по същия начин :) Не е само той единствен, аз съм на 17 и преди време постъпих така ! Когато цениш и уважаваш един човек, ти знаеш какво искаш от него, а ако ти е някой безразличен и си загорял много ясно че ще го изчукаш и ще го зарежеш ! Всичко зависи от гледната точна и от начина на мислене, но знай че не е единствен има и такива като него (може и малко)

хаха аз също съм Димитър :))))

2.   Евалата на такива момчета!

3.   Възвъра ми надеждата, че са останали поне няколко нормални мъже на тая планета. Желая ти успех с задаващата се нова връзка и много щастие с този страхотен мъж!!!
G.

4.   Хм, браво на момчето - постъпил е "нестандартно" и с това наистина е направило впечатление, както е и постигнало целта си - "да налее ум в главата" на съответната персона. Не мога да разбера друго обаче - защо жените си мислят, че при "чукането" те "дават" нещо (може би много скъпоценно?), а пък момчетата "вземат"? Ако става въпрос за генетичен материал, май е по-скоро обратното...

Не ми харесва и израза "да ме изчукат и зарежат" - все едно 1) някой на нея й се е хвърлил на врата, а не тя на неговия и 2) след като я "изчука" й е длъжен да е "неин" до гроб - да я обича, уважава, обгрижва... може би и издържа?

Скъпа госпожице, трябва да Ви уведомя, че една жена за да задържи до себе си един мъж (особено такъв с качества) трябва да се ПОСТАРАЕ в живота си ДОСТА ПОВЕЧЕ, отколкото просто да си разтвори краката, особено ако е отмъстителна и безотговорна отвратитка, смятаща че щом някой я е "наранил", то на нея (във "великия й и благороден гняв") всичко й е позволено! Погледнете под друг ъгъл и на "изневярата" на приятеля си - едва ли е просто ей-така, от непредизвикан от нищо келешлък...

5.   Нещо не е наред това момче, в момента си имала нужда от секс, а той ти е отказал...Обикновенно на човек му олеква при раздяла ,ако се изчука с друг....

6.   Цитат от №5: Обикновенно на човек му олеква при раздяла ,ако се изчука с друг....
Велика житейска философия... Чукайте се след раздяла, после ще ви зарязват по същата причина, защото никой мъж не иска да е избран от една жена просто защото някой трябва да запълни дупката.

7.   Hомер 5 ако не си мом4е главата си режа.Колко си лекомислен не е истина.Евала на мом4ето !!!

8.   5. олекнала ти е главата още при раждане...

9.   Авторке, ти хвалиш някакъв пикльо, но ти си поредната дрисла.
Ти достойнство нямаш ли ? Хвърлила му се на врата моля ти се. Курви като теб нищо не заслужават.

Истинската жена стои девствена до брака.

10.   Аз съм №5.Тук май са се събрали доста моралисти от миналия век:) Голяма глупост е да се ожениш девствена и после да опиташ с други мъже. А дали си мъж ,или жена , всеки има нужда само от секс, до като си направи равносметка за приключилата връзка!

11.   Хе-хе, номер 9, какво достойно, старомодно целомъдрие.
Ако следваме принципа на равноправие между половете /поне аз съм поддръжник/, излиза, че и истинският мъж следва да стои девствен до брака. Забавно се получава - хем е истински мъж, хем никога не видял жена:)

Представяте ли си каква идилиика само - смирени госпожици с невинни очици, пазещи ревниво женското си достойнство. А около тях истински мъже, рицари на доблестта и на честта, които не дръзват да докосват дамите. И всички те - девствени. Царство на непорочността!
Ей, толкова романтично звучи, че, простете ме за израза, надървих се.

12.   Tа да кажа и аз мненийце по въпроса . Няма да навлизам в спорове с никой и да пренебрегвам нечие лично мнение ,все пак тук даваме съвети
Както четох и по нагоре някой каза че за да изневери човек трябва да има нещо което не му достига , вече е ясно че не е секс, 1 вата грешка е че сте си вдигнали скандал вместо да се разберете на една маса като цивилизовани хора , май такива не останаха , всеки може да вика но не всеки може да разбере другия що се отнася за неща от такъф характер , 2ро , постъпката да се хвърлиш на врата на някое момче не решава нищо и 3то което е и съвета ми . Премисли всичко , разбери грешките си , не мисли с чатала си и следвай сърцето си , стига да е за хубави неща

13.   :) Малко смущаващо поведение от страна на авторката във въпросната вечер. Пияна жена ти се хвърля на врата....скарала се с гаджето си....незнам защо ви учудва толкова реакцията на момчето.Нормална реакция. Дори да има симпатия към нея,това поведение си е меко казано смущаващо.
Ралф

14.   Здравеи те искам да ви споделя нещо и ви моля за отговори а не за критикии защото съм между чук и наковалния.Имам приятел от 4 месеца вече майка ми и баба ми бяха твърде против но майка ми премисли и го одобри но баба още не майка ми е в чужбина а аз съм при баба.Тя не иска да се виждам с него понеже когато бпях в болница преди месец той дойде да ме види запознаха се и тя каза че приличал на наркоман тои не е не използва дрога.Мн ме увацава и се грижи за мен.Просто е пънкар за това и се е сторило така незнам,но ви моля кажете ми какво да правя за да престане баба ми да наговоря майка ми против това да сме заедно с него?И състо каза че ако продължавам така ще ме прати при бащами (с майкка ми са разведени) а аз не искам защото той мн биеше майка ми когата бях малка и имам страх от него.Но не искам да избирам между майка ми и приятеля ми.ПОМОГНЕТЕ МИ МН ВИ МОЛЯ!!! Благодаря предварителнно!

15.   Честно казано по тази тема е доста трудно но смятам да опитам с каквото мога :) . принципно възрастните хора и родители честно не забелязват кога децата им порастват ... разбирам че майка ти като цяло не е проблемна жена е като първи съвет поговори с баба си , сигурно си опитала и щом си писала тук означава че ефект няма , ми то имаш 2начина единия е срещу редителите си а другия покрай тях , ако те не могат да те разберат то не знам кой , ако искаш да останеш с него трябва да рискуваш и да станеш много по смела за да се "озъбиш" на хората които те издържат и да правиш всичко на своя глава като ще разбереш че това е далеш по тръдно от представите ти и 2ро , смятам че тази връзка малко или много те убива и то от притесненията и тревогите затова най-добре сега ще е да си дадете малко таимаут ,докато се поуталожат нещата , не знам как стоят нещата в семейството ти , но опитаи да спечелиш на своя страна по влиятелния член , но отсъпвай своята позиция и замалко да забравя , говори с приятеля си , смятам че той е разумен човек и доколкото разбирам по-голям от теб ,мисля че от всички тук които сме слепи и боси като информация той би те разбрал най-добре

16.   Mн ти благодаря наистина (хуг)

17.   Да... има ни такива момчета. а къде са нашите момичета? от три години се лутам сам и копнея за моята дулсинея...

18.   Да има датикив момчета е рядко и то по наше време точно..Бражо на тожа момче..!!!

19.   ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ МОМЧЕТО ЩОМ Е С КАЧЕСТВА ,КАТО ТЕЗИ ГОРЕСПОМЕНАТИТЕ ЩЕ ТЕ ФИНТИРА ДЕЛИКАТНО.МОЖЕ И ДА ТЕ Е ХАРЕСВАЛ,АМА СЛЕД КУРВЕНСКОТО ИЗПЪЛНЕНИЕ СЕ Е УСЕТИЛ.НИКОИ УВАЖАВАЩ СЕБЕ СИ МЪЖ НЯМА ДА ИСКА ДА ТИ Е РЕЗЕРВА!!! И ДР?...,КАТО Е ТОЛКОЖА СВЕСТНО МОМЧЕТО ЩО НЕ СИ МУ ПОКАЗАЛА,ЧЕ ГО ИСКАШ ПО-РАНО,АМИ КАТО ВИДЯ ЗОРА....ПОВЕЧЕТО ЖЕНИ СТЕ ТАКА ,ГОВОРИТЕ,ЧЕ ИСКАТЕ ХУБАВ,ЧИСТОПЛЪТЕН,УМЕН,ДА Е ДОБЪР В ЛЕГЛОТО,ДА ХОДИ ДОБРЕ ОБЛЕЧЕН,ДА СЕ ДЪРЖИ ДОБРЕ С ВАС,ДА ИАМА ПАРИ ,А В ДЕСТВИТЕЛНОСТ СТЕ САМО С БОКЛУЦИ,КОИТО САМИ СТЕ СИ ИЗБРАЛИ И СЕ ОПЛАКВАТЕ.ДОБРЕ,ЧЕ ПИЧА ТЕ Е РАЗКАРАЛ ТАКТИЧНО И СЕ Е ОТТАРВАЛ,НЕ СИ МУ В КАТЕГОРИЯТА МОМЕ!!!
П.С СЪГЛАСЕН СЪМ С НОМЕР 4:)