Простих му изневяра... и то не веднъж
Аз съм на 22 и може би някои ще си помислят че нямам достатъчен опит в любовта,но съм имала 1 по-сериозна връзка,а сега мога да имам и 2ра.Предишния мъж с когото бях ми изневеряваше.Знаех го,прощавах му.Толкова ниско не съм вярвала че може да падне човек,че да прости изневяра,но ето че аз го направих-и то неведнъж.Не мога да разбера все още как човекът с когото бях ми казваше'обичам теб,но тя просто ми хареса и не се сдържах'.

Утешавах се че това е само секс,че всъшност той обича мен,но каква любов е това?Новият човек с когото се срещам е с 1 година по-голям от мен.Той е свестен,забавен и всичко което попринцип харесвам в 1 мъж-чаровен е,има страхотна усмивка и може да ме накара да се чувствам добре.

Срещаме се от 3 месеца.Единственото което ме притеснява е че се страхувам историята да не се повтори.Той е перфектен във всяко 1 отношение,иска по-сериозни неща,но аз все се дърпам.Знам какво е да ти разбият сърцето на хиляди парчета и не искам да се повтори.Възможно ли е човек отново да повяярва в любовта отново?

Коментари

1.   Ами махай го този!!! Няма две мнения по въпроса!!! НЕЩАСТНИК!!!!!!!!!!!!!!

2.   Давай. Щом те кара да се чувстваш добре и има всичко, което харесваш, щом те оценява като човек, защо се чудиш. Няма да се повтори историята.

Ale

3.   Hеееееееееееееееееее давай втори шанс, но не и трети. Не те познавам, но вероятно зслужаваш повече!!!

4.   Здравей на 24г. мъж !
Е неможе така да прощаваш винаги !
Трябва да държиж на себе си и да знаеш какво искаш как си мислиш, че ще прдължат нещата за напред така ?!

Фокусирай се над твойте интереси !
Crx_power@abv.bg

5.   ДА ВЪЗМОЖНО Е , СЪРЦЕТО ТРЯБВА ДА ТИ ПОДСКАЗВА И НАЙ ВАЖНОТО Е ДА ИМАШ ДОВЕРИЕ НА ТОЗИ ЧОВЕК ,АЗ МОГА ДА ТИ БЪДА МАЙКА , ЗНАМ ЗА КАКВО ГОВОРИШ , ОТПУСНИ СЕ И ЩЕ БЪДЕШ МНОГО ЩАСТЛИВА.ТОЗИ ПЪТ НЕ СИ СБЪРКАЛА.
ПИШИ МИ ДАЛИ Е ТАКА ?

6.   Да!
Дай му шанс и виж.
Ако той държи на теб няма да ти изневери.
Хубаво е че поне един е срещнал "съвършенството".
Пък и дай время на времето.
Пък ако се случи винаги можеш да си тръгнеш.