Странно държание
Ще бъда кратка, проблема не е толкова завъртян. Всяко момче, което познавам е искало да съм му приятелка. По улиците доста често ме заговарят и ми казват, че съм хубава. Дали това е причината една моя колежка постоянно да ме отбягва и да чака удобен момент да ме захапе? Винаги съм и давала нещата си в нейна помощ, винаги съм отговаряла с усмивка на лошотиите и и не съм отвръщала с лошо, но не знам до кога.

Забелязвам, че въпреки това, че се прави че не бе забелязва изобщо, тя има ясна представа коя съм, къде съм и какви оценки изкарвам и как ме хвалят учителите. И когато има възможност ме хапе по повод всичкото това. Никога не ми казва, че имам красиви обувки, дори да са най - извънземните токчета, а на другите постоянно се мазни. И това, което ми е направило впечатление, че всяко момиче си търси по - грозни момичета от нея за приятелки. Но защо се държи така с мен? И то без причина....

Наскоро един мъж, който е зенител на женската красота ми каза, че ме харесва много, но го е яд, че нямам самочувствието, което притежава всяко красиво момиче.... Може би защото за мен външният вид не е оръжие.....

Имам уважение на абсолютно всеки, а може би трябва да стана лоша, дори да не е по моя вкус....
Въпросното момиче, не е проста, просто не изглежда чак толкова добре и донякъде се усеща че злобее, поне така ми казват отстрани, ходи с някакъв по - голям от нея и му цуца паричките....

Както и да е.. емах огромно желание да сме приятелки, въпреки личния и избор да си продава тялото и същевременно да се заглежда по младоци... Разбирам, да и бях антипатична, ще ме отбагва, но да ме дразни умишлено си има причина.... и се чудя каква е тя? Някой бил ли е в подобно положение?

Коментари

1.   Приеми го - има и такива злобни хора.
Също така се замисли, дали всеки трябва да ти прави комплименти за всяко ново парцалче, което си купиш :)

2.   Имаш огромно самочуствие и си мислиш ,че всеки е длъжен да те харесва.еми не е дъжен

3.   Кое му е странното на държанието й? Завижда ти, възприема те като конкуренция. Въобще не разбрах какъв ти е проблема. Искаш я за приятелка, за да ти се мазни ли? Да ти се възхищава? Страхотен човек ли е?!!!
Много елементарно разсъждаваш и се изразяваш неясно, неподредено....

4.   Не видях нито любов, нито изневяра в историята ти. За раздел "Тийнейджъри" е.

5.   От авторката: Благодаря. Да, прав/а си, аз също съм на твоето мнение, че не мога да очаквам всеки да ми прави комплименти за всяко ново парцалче, но ми прави впечатление, че с една приятелка правим всичко еднакво и тази въпросната забелязва само нея.... а мен ме гледа с бялото на окото и ако я погледна гледа настрани.... Както и да е. Благодаря още веднъж, очаквах някои злобни коментари, но не стана така

6.   Ами не е длъжна да те харесва ;)

7.   По принцип по грозничките момичета или тези които не са привлекателни искат да се събират с други които са по зле и от тях за да може когато излизат някаде да знаят,че те са по хубавите а когато 1 не толкова красиво момиче е приятелка с 1 красиво момиче както казваш,че си ти тогава тя не се чуства на място иска да има твоята красота защото знае,че ако излезете и някое момче мине покрай вас ще направи комплимент на теб а не на нея защото ти си по хубава.