Направих най-ужасното нещо на света
Наистина трябва да споделя с някого и мисля, че това е най-подходящото място.
Вчера се случи нещо прекрасно, но изцяло в разрез с разбиранията ми.
На връщане от имен ден реших да си хвана последния тролей и минаха 32 мин (бях се втренчила в таблото през 30 от тях) преди да разбера, че няма повече тролеи.

Тръгнах към такситата и един човек ме заговори от колата си. Реших, че търси нещо или е объркал пътя, защото стоеше там поне десетина мин и се приближих. Ползва някаква заучена реплика "минах веднъж, останах очарован и завъртях отново. Би ли изпила едно питие с мен". И разбира се, първосигнално казах не, не бих. Обаче го направих.

Качих се в колата му, бях ужасно намусена , заради дългото чакане и реших, че трябва да разпусна. Цяла вечер мих чинии и рязах салатки, не можах да се почерпя за здравето на именника и си казаха "какво пък толкова? Едно питие.."

Вечерта беше.. изключително приятна. Седнахме в любимо за мен заведение, говорихме си дълго. Ужасно ме привлече интелекта му, начинът по който се изразява.. бях си обещала да стигнем само до питие, обаче и това не успях да спазя! Закараме до нас и дори не се качихме горе.. просто го исках. И го направихме в колата.. и беше прекрасно.

Когато се разделихме каза, че ще пътува, но ще се обади. Обясних му , че не чакам това обаждане, ясно ми е , че няма да се състои, но вечерта беше прекрасна !

И сега не знам дали съм повече щастлива или гузна. Дори в момента се усмихвам, припомняйки си случилото се. От друга страна, по долнопробна постъпка едва ли има..

Коментари

1.   Понякога човек не трябва да бъде прекалено праволинеен. Хубаво е малко да съгреши и да си създаде приятни спомени. Надявам се, че в еуфорията не си забравила предпазните средства. И....Не изпускай често автобуса!

2.   Преживяла си нещо хубаво. Не съжалявай, дано се обади

3.   Не мисля, че има за какво да съжаляваш (дано само си се пазила). Живяла си за мига .. няма нищо лошо. Дори да не ти се обади не съжалявай. Според мен важното е, че ще ти остане един прекрасен спомен. ; )

4.   Заглавието на изповедта ти не е подходящо! Това не е най-ужасното нещо на света! А и ти очевидно се кефиш на постъпката си. За мен е прибързано и откровено курвенско...Абсолютно безотговорно... Хубави са спонтанните неща в секса, но с човек, когото познаваш!

5.   Здравей! Имаш късмет, че всичко е било така, защото не се знае на какъв можеше да попаднеш и къде щеше да те заведе. Едва ли сте ползвали презерватив, надявай се да не те е заразил с нещо. Няма за какво да съжаляваш щом нищо лошо не ти се е случило, но не трябва да си позволяваш да се случва повече.

6.   Чудя се хвалиш ли ни се, или ни се оплакваш?:)))) Като прочетох заглавието, реших, че се касае за убийство, изнасилване или нещо от рода. Чак пък ужасно да наречеш нещо такова.... Направила си го, харесало ти е, не е най-хубавото нещо на света, но животът продължава. Не бъди гузна, но гледай да не ти стане навик....

7.   Той си е търсел проститутка и за негова изненада е намерил безплатна.

8.   Изневярата е най-долното нещо !!!!!

9.   E чак най-ужасното нещо на света не е ,ама е много курвенска постъпка наистина. дано не се повтаря, че станели навик няма оправия. веднъж обърне ли ти се мисленето няма връщане назад

10.   Имала си нужда от това и си го направила. В случая този мъж се е появил точно в този момент. Не мисля, че има от какво да се чувстваш гузна. Да, може би не съвпада с разбираниятат ти, но често човек върши неща, които по-рано е смятал, че никога няма да извърши. Станалото-станало.

11.   Tи си културно момиче... единстветно бих ти казал да се пазиш повече... всякви ги има ...

12.   Е какв0 ?! Правила си секс за една вечер! Няма лошо в това... аз също бих го направила.Това не те прави лесна или нещо такова!!! Спокойно! Но обашдане не чакай,било е само за нощ!

13.   Знаеш, че има много по-ужасни неща на света. Знаеш, че това ти се струва най-ужасното, защото си го извършила ти.

Ако времето се завърти назад и те остави отново да гледаш как изтичат 30-те минути на спирката, след това накъде ще тръгнеш? Ще се качиш ли пак в колата? Ще знаеш какво те чака - първо приятни мигове, после болезнено чувство за вина. Би ли пренебрегнала ли удоволствието, би ли си спестила болката? Отговорът крие онова, от което имаш нужда сега.

А може би нито болката, нито удоволстивето са твоят мотив за избор. Може би има и друго, което си търсила и не си намерила. И може би още го търсиш между крясъка на желанията и заповедите на морала, вършейки желаното, избирайки нелогично, прегазвайки разумното. Може би, а може би не. Отговорите могат за донесат покой дори след ужасни случки. Отговорите са в теб.

14.   E как да няма лошо в това? как ще се качиш в чужда кола?? обясни ми с кой акъл бе момиче!
Ако те беше завлякъл някъде да те изнасили явно няма как ама спокойно можеше да ти се случи нещо много по-ужасно от нежелан акт. ако те завлече някъде и те пречука от бой? ами ако те завлече в друга държава и направи от теб скъпо платена проститутка? или нр толкова скъпо платена?
баси хората не ви разбирам. как си позволявате такива неща? тоя е видял , че чакаш на спирка а не си хващаш такси. казал си е "опаа тая е лесна" и се е пробвал и то с голям успех. и как беше в колата , посинена ли си цялата днес? курвенска работа. ще прощаваш ама толкова безотговорно момиче не съм срещал скоро

15.   Аууу, номер 14, ами ако беше извънземен и я беше отвлякъл за експерименти с човешкия род?

Извинявайте, ама това Европа ли, 21 в. ли е или нещо съм се объркала? Най-обикновена свалка, къде видяхте курвенското? Какво се правите на ощипани госпожици? На номер 8 и изневяра му се привидя - някъде да е писало момичето, че е обвързано?

С едно съм съгласна - заглавието не е подходящо, и аз си помислих, че я човек е убила, я нещо от тоя калибър.

16.   Разбирам те прекрасно! Мисля,че такива неща в живота се случват ( да не кажа на всеки), че туко виж някой ме заплюл. Щом е било прекрасно запази спомена. И дано да не се обади...следващия път няма да е така хубаво :)

17.   Kу***нски номера клкото искаш
предпочете да се наебеш с някой пред това да дадеш 20 лева за такси ?
Браво,Похално! Похвално и за всичките ти защитници!

18.   Защо някои от вас приямат секса като разменна монета. добрата и компания за вечерта не е ли била по-ценна от секса. и да не говорим, че на някои им личи злобата от километри. гадно ви е че никога няма да ви заговорят по този начин. дали е било заучена фраза няма как да знаеш, обаче човекът е останал очарован. и сега злобарите се сещат че няма грам чар в тях и са грозни като смъртта и дай да плюем момичето.

Много ме е яд когато хората прикриват комплексите си с думата МОРАЛ! сигурен съм че повечето които са я осъдили дори няма да откажат на такова предложение а направо ще се качат в колата. признайте си и на вас ви се живее ама знаете че няма да се случи подобно нещо. радвайте се на това което имате не злобейте
Имам един въпрос към момичето - сети ли се да се предпазиш?

19.   До номер 15: "Аууу, номер 14, ами ако беше извънземен и я беше отвлякъл за експерименти с човешкия род?

Извинявайте, ама това Европа ли, 21 в. ли е или нещо съм се объркала?" Каква Европа и какъв 21-ви в. сънуваш в БЪЛГАРИЯ??? Номер 14 има право, наистина е опасно...

20.   Абе аз хем я разбирам, но в никакав случай не я оправдавам. В крайна сметка, какво толкова е направила, определено не е НАЙ-УЖАСНОТО нещо. Това се случва постоянно. Нарича се авантюра. ;) Просто една свалка, която на никого не пречи. Щом им е било, хубаво, щом са го искали, значи не е толкова лошо. Това,което не ми харесва, е как може да се довериш на един напълно непознат. Да се качиш в колата му и да му гласуваш доверие. Определено си рискувала много неща в този момент. На първо място -живота си, здравето си, бъдещето си ( можеше да те замукне да станеш някоя платена пазителка на пътя)...

Глупаво е да вярваш така на някой, който досега дори не си виждал. Именно защото сме 21 век и по света стават най-различни гадни неща, именно заради това е редно да мислим повече. :))

21.   Mоралистите много да не говорят. утре ще се случи някой от тях да напише много по- фрапираща история.
и аз бих се качила, ако ми хареса мъжът. какво толкова. дали ще се качи в колата или ще срещне някой в дискотека или на работното място или в магазина до блока? имаш нужда от емоция добре. само ми е интересно като е "в разрез с разбиранията ти" защо го направи? Не разбирам такива алогични постъпки.

Преди няколко месеца хванах приятелят си в изневяра, като само дни преди случката плю върху всички изневеряващи. спорохме дали оправдаваме подобна постъпка и той беше категоричен. предпочитал да умре , но не да изневери и дни след това изневери. и не разбирам наистина като не си съгласна с една линия на поведение, защо я следваш.
като си направила нещо такова не казвай "аз не съм такава". ми щом си го направила значи си ткава. и щом си постъпила така значи така си го усетила значи това си ти.

22.   Значи момчето е пич, та дрънка, а тя е курва, така ли излиза? Като махна рисковете от качване в колата на непознат другото си е било удоволствие и за двамата, запазете добрия спомен и толкова, в живота далеч не всичко е черно и бяло.

23.   КОЙ КОГО МИНАВА НЕ СЕ ЗНАЕ.как като има някаква случайна свалка мъжете винаги са страшни тарикати и много готини, а жените сме леки, курви и каквото още се сетиш. че чак си мислите ,че вие сте ни минали. смях

24.   Не мога да разбера защо толкова много го плюете това момиче .. Направила си е кефа ! ... А относно обаждането , дори и да не го направи , не съжалявай .. Ще имаш един хубав спомен , за нещо лудо , нещо изгарящо ..

25.   Tака става като нямате собствени коли или токчетата ви убиват или не си харесвате дупето докато вървите. Вие просто се качвате по чужди коли. и после как да вярвш на жените. сигурен съм , че 80% от свалките които съм имал са били в следствие на някой женски проблем. това стана от българките, едни лесни женички които се продават за по чашка или превоз.
гнус ме е българки, превърнали сте се в добитък. видяли че по чижбина така се изкарвт пари и решили и те да си отворят краката.да но само изметта се занимава с това. хората си учат и после си печелят паичките. вие тук си отваряйте краката и успех

26.   Да ти имам проблема.

27.   Жени като теб са за бройката и това си

28.   Аз на твое място бих се притеснила ужасно да не ми е лепнал ХИВ. Съвсем сериозно ти говоря.... Не знаеш нищо за миналото на този мъж, нищо за животът му, но явно е доста палв, щом като си хваща гадже на улицата и не го е страх от последици... Бррр... Направо си е за страх, не се знае какво носи тоя тип... Бързо към лабораторията. Всякакви други емоции сега за излишни.

29.   Разбира се, ползвахме кондом, което не би ме предпазило от редица венерически болести, но посещавам гинеколога си редовно и не смятам, че това ще е проблем.

Може би, историята ми е пресилена и не се е случило "кой знае какво" , но е факт, че повечето коментари са осъдителни и явно трябва да се притеснявам за моралните си устои.Едни гъбички ще излекувам за месец, развалената психика и последствията от необмислени постъпки ще ми останат за цял живот.

Относно обвиненията, че съм спестила парите за такси като съм заплатила със секс - не продавам тялото си. Наистина се усетих привлечена и едва ли бих стигнала до там, ако не бях така впечатлена от интелекта на въпросния мъж.
не се обади , но приятно усещане от случилото се остана

30.   Можеш ли да си искрена ? Неми звучи като оплакване а като хвалба обаче няма нищо похвално в това да си КУ**А

31.   Аман от пуритани! Сигурно повечето от тия, дето тук се правят на порядъчни и те укоряват, са ги вършили кой знае какви! Айде глупости - изневяра! Просто ще те посъветвам - ПАЗИ СЕБЕ СИ! И от случайни контакти, и от използвачи! Защото не го знаеш какъв е - може да е някакъв ненормалник, убиец, сексманяк и т.н. Може и да е обикновен навлек. Иначе - не се укрявай - станалото - станало. ПРОСТО СЕ ПАЗИ!!!

32.   АМИ ТЯ НАИСТИНА Е ИЗВАДИЛА КЪСМЕТ , ЛЕКОТО МОМИЧЕ ИМАМ В ПРЕДВИД ,? НЕ Е ПОПАДНАЛА НА СЕРИЕН УБИЕЦ, СЕКСМАНЯК,ИЗВРАТЕНЯК ,КАК МОЖЕ ДА ТРЪГНЕ С НЕПОЗНАТ ,?АКО УТРЕ ИМА ДЪЩЕРЯ , ЩЕ УДОБРИ ЛИ НЕЙНАТА ПОСТЪПКА ? май не , но сега оправдава себе си ,
КАКЪВ КЕФ БЕ №24, ТИ НЕ СИ В РЕД , КАКЪВ КЕФ , КАКЪВ СПОМЕН , ЕТО ЗАТОВА СИ ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ , ЗАЩОТО НЯМАТЕ ГРАМ МОЗЪК И АКЪЛ.ТОВА ЩЯЛО ДА И БЪДЕ СПОМЕН , ЕГАТИ СПОМЕНА ,А АКО БЕШЕ ЗАКЛАНА .?
НЯМАТЕ СИ ХАБЕР ОТ ТЕЗИ РАБОТИ ? КОГАТО СТАНЕТЕ МАЙКИ , ДРУГОЯЧЕ ,ЩЕ ГОВОРИТЕ.

33.   Как ще ти се обади ,мъжете не харесват лесните жени . Колкото по недостъпна е жената, толкова по желана е. Ами ако нацистина е болен от спин и е тръгнал да си отмъщава.

34.   еми изживяла си го харесало ти е и какво от това била си щастлива

35.   Грозната част не е бил самия секс, а бездушното - "не, мерси, не очаквам повече нищо".
И защо ще плюеш накрая върху всичко?
Но не мисли, че си изглеждала жестока и фатална, не.
Показала си се като едно...(прости ми) - заблудено животно...

37.   Факт е че можеше да се случи и най-лошото този на пръв погледа превликателен мъж да се окаже изнасилвач или убиец и затова тези секс за по една вечер не съм много голяма правързаничка защото има доста рискове. Ами и вие прекалявате смчисъл мна момичмето и се е случило е9дин път вие я изкарахте че едва ли не е проститутка и че така живее че непрастанно се качва в чужди коли което е глупаво случва сае човек да направи нещо глупаво без много да мисли и първосигнално. Наистина хубаво ще да не и става навик защото живеем в доста опасни времена да нямаме вяра на никого ами и виеп рекалявате смисъл и на мен мне ми харесва факт ка кжени и мъже се чукат кат невидели но нещото което още повече ме дразни е че има хора които се правят на моралисти и всъщност са скирти лимонки и са или вършели или в момента вършат но опляватИ смисъл честно казано предпочитам секс за една вечер с някой отколкото някой извратен да се али ка кебе майка си сестра си или братовчедка си това също не е монго за хвалене ама това дургото е извратено просто и най гнусното е че има хора които подкрепят такива хора и им казват да си правят густото а тук пък критикуват което е просто невороятн. Не видях да е казвала че се продава. И факт е не ми харесва че всичко в днешно време се върти около парите и секса особено пък секса секса замени бсолютно всичко. Хората почанхме да се чукаме като зайчи помежду си и с роднини и с пирятели нарушаваме най чистите и светите неща заради тия животински истинсик и това се пирема за нормално някои казват за да си пирятел с някой трябва да ти прави орална от време на вре кво му е лошото като уж искат да ти виждат щастлив и прочие някакво кривовъбрано разбиране имаме. Не осъжадам момичето защото не съм самата безгрешна и съм допускала грешки хубаво и вие да не осъдате а и това е авантюра уж казвате че е хубаво да има авантуря сега точно обратното а и честно казано предпочитам да се натъквам на някой който е правил секс с една вечер някаква такава авантюра се е забъркал отколкото някой да ми обеснява колко е нормално да се чукаш като заек с приятелите си с семейството си и че живота е кратък и да си живее и че по страшно е да се влюбиш което е просто нямам коментар.