Приятелят ми иска да правя секс със друг.
Здравейте.
Момиче съм на 18 години и имам приятел от 3 години и 5 месеца, той е на 20... Правим си секса редовно и преди месец ми сподели, че има огромното желание да ме кара да правя секс със друго момче и той да ни наблюдава докато го правим, и да не си разваляме връзката след това. Не знам какво да правя, обичам го.. той ми е първият а аз на него трета.. Объркана съм!
Очаквам мнения, благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Сега авторке ще видиш колко много мераклии ще се изсипят тук :D

2.   Еми наемете една зала. За участниците по 100 лв. , за останалите, които ще гледат им давате билети по 5 лв. Ще си съберете пари за хубава екскурзия в чужбина.
А сега сериозно - това е извратено (поне според мен) и момчето явно има някакви проблеми. Според мен и не държи на теб и надали те обича изобщо, щом иска да направиш такова нещо.
Аз съм мъж на 24 години и ще ми стане доста неприятно ако разбера, че приятелката ми да прави секс с някой друг, а да гледам...
Помисли си, но явно приятелят ти има някакъв проблем. А ти си млада и имаш достатъчно време да си намериш някой друг, който няма такива отклонения.
Все пак това си е мое мнение - ако много го обичаш и не ти пречи - защо пък не.

3.   Трябва сама да си решиш, но ако не го искаш, в никакъв случай не го прави. Само ако наистина го искаш и си сигурна в това, иначе ще се чувстваш пачавра и няма да можеш да се гледаш в огледалото от гнус към себе си. Той без съмнение ще те притиска и ще ти вменява вина (може би и несъзнателно), защото за него това е важно, това е фетиш. Само че ще се пише на твоя задник. Принципно няма лошо, стига да го искаш, но имай предвид, че това си има и сериозни рискове за здравето. Презервативът не помага при всички болести, предавани по полов път, а има такива в сравнение, с които сифилисът ще ти се стори манна небесна. Протичат с нечовешки болки, инфекции, масивни херпеси, екземи, стерилитет и много други все "прекрасни" неща. Пък и си помисли как това ще повлияе на връзката ви. Ако не сте наистина готови за това, ще има страдание после. Аз лично не бих рискувал, но и не бих критикувал никого, всеки си има глава на раменете, пък и си носи сам отговорността.

4.   Успех в порното или проституцията! На 20 години ще я кара да прави секс с друг и той да гледа. Пха!

5.   Питай го в кое порно го е гледал този сценарий.

6.   Гледала съм такова порно клипче, аматьорско, снимано в Русия. Той завърза очите й и в стаята влезе приятеля му. Докато онзи оправяше приятелката му, той беше застанал над тях й говореше, та тя да не се усети. Но тя в един момент разбра. Махнаха й превръзката от очите и след кратко уговаряне, онзи продължи. След като свърши си излезе... и филма свърши.

За съжаление сте прекалено млади и е много вероятно ТОВА да СЕ отрази на връзката ви.

Опитай само и единствено ако го искаш и ако си готова да поемеш отговорност за последствията

7.   Момиче този не те обича и ти изневерява, Зарежи го!

8.   Това порно не ви действа добре, ей

9.   Спокойно, няма да си 3 та, а поредна :)
Поздрави, и знай че живота продължава!

10.   Гледал съм такова порно - мъж се е*е с момиче, а гаджето й гледа. Помоли го да намали порното, защото явно много ви влияе на връзката. Но каквото и да става, не приемай! Успех.
М22

11.   Не много е вероятно да се окажеш проститутка на така нареченият приятел.
Ако иска такова нещо да гледа порно и това е.

12.   Момиче, нормално е да си объркана и наранена, защото не го очакваш от човека, на който държиш. На твоята възраст не мисля, че си особено наясно със себе си, тялото си и сексуалните си желания. Вижда се, че не изпитваш желание за такъв експеримент, а има вероятност под натиска на приятеля ти да го направиш, което ще ти се отрази много зле на психиката. Помисли си как ще гледаш на него след това - да те КАРА да спиш с друг човек пред погледа му... Как ще гледаш на себе си? Няма ли да се чувстваш умърсена? Има голяма вероятност това да съсипе доверието между вас. Изобщо този човек заслужава ли доверието и обичта ти??
А приятелят ти е голям отворко на тия години... какво следва след тази фантазия - тройки, четворки, оргии??
Ж 33

13.   Още нещо - надявам се, че няма да се изсипят редовните че**джии тук и да се опитват да наливат акъл на момичето.
Млада и наивна е, погледнете малко по-сериозно на случая...

14.   Все едно си проститутка и той ти е шефа. Никой не може да те накара да правиш такова нещо, било то насила или не.

15.   Жалка история! Приятелят ти е чи*иджия!

16.   Недей по-добре момиче, та да не съжаляваш после. Това си е жива подигравка с теб, ако ме питаш мен. Може би този приятел на гаджето ти няма късмет с жените или никога не е правил секс и е помолил гаджето ти за тази услуга. (Момче съм на 21)

17.   Към 12/13:
Ти добре и точно отговори на авторкатв, но няма да си разочарована ако тя не те разбере, нали?
Когато си с нейният жизнен опит имаш друг подход към приемането на случките от живота. Конкретно - разликата между сексуално общуване в една двойка и тяхният еротичен мироглед са две различни неща.
На времето имаше поговорка - "То си мислело, че му се сексува, а в действителност на тялото му трябвало САМО да източи течноста"
А за надеждата ти - май забравяш пропорциите и възрастовото ниво в състава на четящо-пишещият контингнент тук!?
М 45

19.   А дали приятелят ти няма да прибере някой лев от тази работа, без да знаеш?

20.   Авторката, не сподели какво направи по проблема? Разкара ли го това жалко, сбъркано пишлеменце?
(малко се съмнявам, но всеки се учи от грешките си)

21.   Товa aко не е някоя измишлъотинa, нaчо приятелят ти се ебaвa с теб, поддигрaвaте.

22.   Не може да има нормален мъж, който да иска да гледа как някой друг тъпче приятелката му, ако държи на нея! Изводът какъв е ? - или не държи на теб, или не е нормален , ако не е и двете....И да, кажи му да се поспре малко с порното....
М 35

23.   Той като иска да те чука друг и ти поискай и него да изчукат и ти да гледаш. Като е текъв перверзник да поиска поне тройка да направите. Атой чикиджия ще гледа.

24.   Щом така нареченият ти приятел иска такова нещо -прави си сметка колко те цени и обича. Ако те обичаше и държеше на теб нямаше да иска да гледа как друг е с приятелката му -това не е нормално, ако те обича. Според мен или те подиграва, или е супер голям перверзник. По това, което си написа смятам, че не ти се иска много това нещо. Успех - надявам се вземеш правилното решение. А аз ако бях на твое място повече нямаше да го погледна, ако направя това и остана с него това значи, че аз самата не се уважавам...