Раздяла
Здравейте, съмешленици! Имам следния тъп казус. Връзката ни вече е изчерпана ( поне според мен ), не съм щастлива с него, даже напротив, направо ме задушава. Не мога да го търпя нито секунда повече. Сексът е ужас! Казах му, че искам да се разделим и той трябва да си събере багажа и да заминава, но не! Той не иска! Нямал къде да отиде, скъсал всички връзки с роднините заради мен, още ме обичал, искал още един шанс, какво щели да кажат хората ми т. н. Как да го изгоня, това все пак е моя апартамент! Искам си моя живот! Дайте съвети, моля!

Коментари

1.   Викни полицията да го изгони. После си смени ключалката на вратата и готово.

3.   Първо, никога не трябва да те притеснява мнението на хората! Сетих се за един епизод на Революция Z, в който имаше подобна сцена - жената му събра нещата, остави ги до вратата и когато той се прибра от работа, тя не го пусна да влезе, подаде му багажа и каза сбогом. После той не си тръгваше, започна да пие и пиян стоеше под прозореца, крещейки името й. Тя се обади на полицията, подаде жалба и ето, че след време той се отказа.
След като вече си му казала, че не искаш да сте заедно, а апартамента си е твой, не виждам защо да не го изриташ. Пълно е с такива мамини синчета, които първо майка им ги е дундуркала, пък после разчитат на гаджето... Щом не си щастлива с него, разделете се! Не си длъжна да му осигуряваш живота и да страдаш заради неговите проблеми.

4.   Разкажи от колко време сте заедно, възръста на двама ви и дали сте се обичали наистина някога, че да разбера колко е брутален и жесток живота :(:(:( Не казвам, че ти си гадна и жестока.. Все пак живота си е твои и не може да бъдеш с някой които не искаш и се мъчиш ;) И така според мен му кажи, че искаш време да останеш сама.. Да се изнесе при някой или на квартира, като малко по малко му пробуташ всички вещи.. Хем ще видиш и дали ще ти липсва и дали си струва да го прибереш обратно.... И като мине малко време изобщо няма да му дадеш да се върне.. Точка по въпроса.... Хем да не го изгониш и да му изхвърлиш нещата през прозореца като по филмите :) И като абсолютен край искам да те поздравя, ако не си му изневерявала и си му казала това, че вече не искаш да сте заедно като истинска силна и смела жена, а не да търсиш утеха тук и там зад гърба му :) Поздрави от мен и кажи какво е станало :)

5.   Бъди по категорична бе момичее.. Кажи му, че щом апартамента е твой можеш със закон да го изгониш !! "Нямал къде да отиде".. ми то по неговата логика трябва всички да вземем по един клошар в къщите си, щото няма де да отидат .....

6.   Нaмери " нaцепен" бaткa , обясни му ситуaциятa и си го доведи в къщи кaто " гaдже", но цивилизовaно , без крaйности. Лепкaтa сaм ще си събере бaгaжчето. Изпитaно! ;)

7.   прави като мен - цели го с чинии, искай безбожно скъпи неща, кажи че заради това че е с теб не можеш да ходиш с и по мъже. Абе с други думи ако ти си непоносимата както правя в всичките случеи е адски лесно да се оттървеш от даден човек - без утрепвания моля се пак сме дами. А и той ще може да се оплачи на приятелите си - тя не е онова което мислех че е и готово - пък и неговите приятели и без туй няма да ги видиш после я. Чиста работа, пък ако тръгне жена да търси кусури на мъж - лоша работа означава че го обича и останалите викат ще се оправят взаимоотношенията - схващаш ли 0. 0