Дайте ми малко акъл :)
Ще започна историята си с това, че в момента излизам с едно момче на 26 години (аз съм на 19), живеем на 300 км един от друг....запознахме се на една акция за почистване на градсият парк като си разменихме номерата без да очакваме дори да се видиме за кафе...

Cлед известно време обаче той дойде в града където живея и се обади да излезем, излязохме и след един наистина приятен разговор той ме целуна. На следващият ден бяхме на пикник с неговите приятели, мина мн добре. След това изкарахме 2 уикенда във В.Търново, бях на рожденият му ден където бяха и най-близките му хора, което ме кара да си мисля, че може би знача нещо за него....

Чуваме се всеки ден, пишим си и т.н. сега той е в града където живея, за няколко дена, уж всичко върви добре и т.н., но той чак когато се сдърпахме за дреболия си призна, че има наистина нетипично силни чуства към мен " мисля, че те обичм"- бяха неговите думи (само да вметна, че се познаваме от месец и малко), което принципно е добре, но не ми звучи мн реално все пак се познаваме от твърде малко време пък и той ту е толкова любвеовилен, ту в същото време е толкова потаен спрямо мен.....

Аз все се опитвам да разбера какво точно знача за него, но в края на сметка получавам като отговор само това, че колко бързо са се развили нещата и колко му било хубаво с мен и как не вярва, че това се случва точно с няго "всичко е твърде хубаво, за да е истина...", той непрекъснато мн ме обърква в действията си...

Сега той иска да се местя да живея при него, говори за нещата в дъкгосрочен план (например иска да ходим през септември заедно на почивка), говори за хипотетичната ни годишнина, запознава ме с най-близките си хора и т.н., но наистина на мен всичко това ми се вижда твърде хубаво, за да е реалност.... сигурно звуча като най-големият писимист, но наистина не ми се вярва ,че това, което казва е истина...... моля ви дайте ми съвет какво да правя и как да разбера каков чуства към мен и какво очаква от т.н. ни "връзка"...

Коментари

1.   Ей, на жена угодия - няма ! Абе радвай се, че означаваш нещо наистина специално за него и не търси под вола теле :) Защо да ти се струва нереално, не всички мъже са тип "курвар"..

М 22

2.   Ами на мен ми изглежда не толкова нереалистично като на теб. За годините от твоите 19 до неговите 26 човек научава доста неща за себе се от неуспешните връзки - от какъв човек точно има нуйда до себе си, как трябва да се развиват нещата и т.н. Та мисълта ми е, че когато е сигурен в себе си, не иска да чака да минат 7-8 месеца, пък тогава да заживявате заедно. Пожелавам ви да сте много щастливи заедно!!!
G.

3.   Според мен той много избързва.Може наистина да те харесва,но чак да те обича...твърде е рано да се каже.

4.   Сама трябва да решиш какво искаш и какво не.Ако мислиш, че имаш бъдеще с този човек и го желаеш-просто го направи.Ако ли не...просто му кажи, че не чувстваш това, което и той.
Аз мисля, че съвместното съжителство е една сериозна стъпка, а ти си твърде млада за нещо подобно.

5.   От опит глава не боли! Моят съвет към теб е да се впуснеш в тази интересна връзка,както са казали хората "за всеки влак си има пътници",може той да е твоят пътник,така,че успех! Иии се пише пЕсимист,успех мила :)

6.   Мн ви благодаря за изказаните мнения както и за градивната критика (говоря за правописа :) ) аз много добре знам какво сикам, а това е да съм с него, просто не бях сигурна дали и той иска това или е поредният сваляч, който не си дава сметка какво биха значили думите му за мен.. :) както вече казах наистина мн ви благодаря за съветите!!!! успехчета от мен !!!

7.   Не се съмнявай, че можеш да заобичаш някого за един месец. Може, повярвай ми, може и за по-малко време дори. Знаеш ли аз имах връзка с бившия си приятел 2 месеца и много го обичах, страшно много. А когато се разделихме, 2 години не можах да го забравя. Макар и за 2 месеца, това е кратко време, аз го обичах истински, но просто не беше човека за мен. Не бъди толкова песимистично настроена към мъжете. Има и гадняри, които просто заблуждават, но има и такива, които обичат със цялото си сърце, все още се намират. Не губи вярата в хората. Давай смело напред и ти пожелавам успех :)))