Не знам какво да правя
Объркана съм, знам че много хора ще ме заплюят, но това си е тяхно право. Семейна съм от 12год, имам дете на 10год. всичко се обърка преди 5-6 год, от тогава сме заедно заради детето, доста често ям и шамари, но не за това съм объркана.

Преди 3 год се запознах с него ,можех да говоря за всичко, да споделя, да имам това което нямах в къщи, всичко беше супер, но след близо 2 год, започнаха проблемите, той искаше едно ,аз не можех да му го дам (той не е семеен) Карахме се доста, беше страшно.

В един момент реших да се разделим, просто не издържах на скандали в къщи и скандали навън. Колкото и да го обичах казах стига, беше ми тежко но нямах избор.

След време се запознах с друг мъж който ми е повече от приятел в монета, съветник, прекрасен мъж, мечта за всчка жена, с престижна работа, знае какво да даде на една жена за да е щастлива и аз наистина си мислех че съм забравила всичко минало и че ще мога да съм щастлива.

Преди няколко дена станаха страшни скандали в нас и аз реших да потърся адвокат, но не знаех къде и за моя най голяма грешка се обърнах към миналото си. Мислех че съм забравила човека от миналото, и така той ми даде телефон на адвокатка, попита какво става и така от дума на дума започнахме да си говорим.

Сподело ми че имам човек в живота си, но там е друго. Нещата се объркаха когато разбрах че може би тяхната връзка няма да се получи и започнах да си спомням колко го обичах и чувствата нахлуха със страшна сила, дори имах неблагоразумето да го целуна.

Сега знам че той обича другата жена и че всичко се е оправило между тях, а мен ме боли и не знам какво да правя. Не искам да нараня човека до мен, той е прекрасен, но как да заповядам на сърцето да не обича. Ккаво да направя =да се боря за миналото ,да ги оставя да бъдат щастливи, да съсипя за пореден път живота си или да се помъча човека до мен да не разбере нищо.

Коментари

1.   Избягай в чужбина с детето

2.   Честно да ти кажа, нищо не разбрах. Доста често ядеш шамари, но това не те притеснява. Какви са тия "прекрасни" мъже около тебе... много са прекрасни, но не те искат при себе си.А какво всъщност искат те? Единия секс, и после да си седиш при мъжа си-насилник. Не, ние няма да те заплюем. Но детето ти един ден може да го направи, заради обстановката на скандали и насилие, посред които расте и живее.

Един въпрос имам лично към тебе: никога ли не си се замисляла да осигуриш спокоен и нормален живот на това дете? Дори с цената на това да си сама, без всичките тия "прекрасни" хора? Ако искаш не ми отговаряй, но много те моля, помисли.

3.   Един съвет от жена минала отчасти по твоя път. Разведи се и се ориентирай, семейство няма как да съществува дълго по този начин. Замисли се за детето колко душевно изживява вашите скандали и дали си заслужава, и колко още можеш да изтърпиш.

4.   Kакъв е тоя многоъгълник бе? аз не разбрах последно с кой си, разведена ли си, колко любовника имаш... абе ти личния живот честно!! не ги ли бъркаш всичките тез? не си ли изморена да се луташ между толкова мъже бе жена? я се стегни и престани да злепоставяш женската част от човечеството. такива като теб ни слагат лош етикет.

пфффф сами си усожняват живота някои жени

5.   Аз не разбрах точно за двама мъже се чудиш, а пак живееш с трети заради детето ли , какво ?

6.   Връщай се на пяцата

7.   Ах, колко трогателно!!! Ще се разплача чак! Ей на такива боклуци трябва да им се забрани със закон да стават родители!!! Ебаси егоистката!