Коя да избера?
На 28 съм не съм женен, но имам 2 деца. Преди 2 години се запознах с 2 жени едновременно, влюбих се и в двете, но накрая останах с едната. Бяхме заедно 1 месец, тя замина някъде по работа и случайно засякох другата в 1 кафе, беше лятна вечер, разговорихме се и така малко по малко свършихме в леглото.

Казах на приятелката ми за случилото, не го прие добре, скъсахме, но в същото време престанах да се виждам и с другата, след онази нощ. За около няколко месеца не чух нищо от бившата ми приятелка, но един ден тя ми звънна и се разбрахме да се видим. След известно време пак тръгнахме заедно.

Но един ден пак видях онова момиче и то с огромен корем. Когато ме видя се направи че не ме познава, но аз я спрях и след доста убеждаване ми призна че е бременна от мен. Разбрахме се да поддържаме връзка. Когато го казах на приятелката ми тя се ядоса, дори ме напусна за няколко седмици, но после ме попита какво смятаме да правим и аз и казах че ако зависи от мен тя остава с мен, а с другата просто ще си разделим отговорноста.
Така и стана.

Родиха се децата-2 прекрасни близначета момче и момиче, всичко беше наред, докато приятелката ми ме заряза отново. Без причина, само с бележка, на която пишеше, че не е заради мен, не е заради децата, а просто забелязвала че изпитвам нещо къд другата.

За съжаление нямах възможност да я намеря-тя сякаш беше изчезнала някъде и така се мина 1 година и тя не се върна в живота ми. През тази година аз се бях сближил супер много с майката, живеехме заедно, но без нищо между нас, въпреки че бях обмислял друг вариант за нас.

Но когато я видях отново, сърцето ми заби лудо, исках да я прегърна на улицата и да я разцелувам, но си спомних каква развалинабях когато тя си отиде. Все още се държа на лека дистанция от нея, а в главата ми е пълна каша.

Не знам с коя да избера. Бившата ми ме подлудява, но е въздух под налягане, супер страстна е, може да остави всеки без дъх. Другата също е красива, мила, добра, тя ми е като пристан, винаги знам че мога да разчитам на нея за всичко, че винаги ще ме изслуша и просто ми дава спокойствието, от което имам нужда. Просто не знам какво да правя!

Коментари

1.   Според мен би трябвало да избереш жената с която можеш да говориш. Все пак след време само това остава.:)

2.   Имаш семейство , не го раваляй заради някого , който чак сега се е сетил че трябва да се върне в живота ти. Струва ли си? ПОмисли си добре преди да предприемеш нещо.

3.   Не знаеш какво да правиш, при положение че имаш 2 деца от едната жена.???? Да не те срещам по улиците че бих те застреляла без да ми мигне окото.

4.   Никоя

5.   Според мен остани при тази с децата, защото така ще си до тях,а за едно дете е важно да е и двамата си родители. Ти сам каза че бившата ти е въздух под налягане, а според мен заслужаваш едно бъдеще изпълнено с спокойствие и радост от децата ти. Желая ти успех.

6.   И ти си я забъркал една каша....не че мойто положение е по различно,но поне деца няма.бих ти казала да се пуснеш по течението и да си живееш живота,човек не може да избяга от съдбата си,каквото ти е писано това ше стане пич.не си блъскай сега главата коя да избираш, а просто си живей живота

7.   Страстен секс (само) и спокоен живот (и дълг). Това сложи на везните и виж накъде ще натежат. Твоят избор ще покаже какъв човек си.

8.   Изпепеляващите връзки са такива, само при липса на съжителство. всичките ми досегашни приятелки са били лудо влюбени в мен, винаги аз съм бил глезен и обгрижван, истински обичан, освен една ! и тя ми взе здравето. ндей да го позволяваш, приятелю. има жени, които са като огъня - добре е да стоиш близо до тях и да се сгряваш в студените нощи, но никога не стъпвай в огъня, ще изгориш..
да са ти живи и здрави дечицата !

9.   Според мен остани с майката.Щом е както ти каза "красива, мила, добра, тя ми е като пристан, винаги знам че мога да разчитам на нея за всичко, че винаги ще ме изслуша и просто ми дава спокойствието, от което имам нужда".

Остани с нея !

10.   Ти каза "красива, мила, добра, тя ми е като пристан, винаги знам че мога да разчитам на нея за всичко, че винаги ще ме изслуша и просто ми дава спокойствието, от което имам нужда."
Остани с нея майка на децата ти е, а другата колко пъти те е зарязвала и разбивала сърцето.

11.   Намери си трета пич.... Сега майтапа на страна,но заложи на чувствата.Имам предвид когато се чудиш не гледай само секса,а помисли как си се чувствал с едната,а после и с другата.Аз лично съм за зарязвачката,след като взима дъха,значи е готина,със спокойната ще ти е скучно.Но трябва да помислиш и за децата.Поддържайте добра връзка,а ако си избереш първата опитай да я убедиш да че нямаш нищо къв втората.А няма и да е зле да си помислиш как си се забъркал в това нещо.

12.   Обичаш другата, но ще останеш при пристана!!!!!!!!!! Ако поне малко уважаваш пристана, ще си тръгнеш. Майката на децата ти, също заслужава да е обичана и щастлива. Щом ти не можеш да го осигуриш, дай възможност на друг да го направи. 'Коя да избера'- ИЗВИНЕТЕ!!!!! Напомняш ми на един егойст, който се вълнува единствено за собственото си емоционално състояние. Стегни се и отивай при страстта си....Майката ще поплаче, поплаче...и не след дълго ще ти бъде благодарна за избора ти.

13.   Намери си трета пич....Бъзикам се.По-добре се запитай какво намираш във всяка една от тях.Аз лично бих си избрал по страстната,но и от самото начало е трябвало да си отговориш дали си падаш и по другата ,та да не се стига до децата.Със майката и нейното спокойствие ще ти е скучно ,след като си си паднал по такъв тип жена.Радвай се че в живота ти е имало такава страст и може да има ако поискаш,има хора които никога не я поличават :)