Любов или мъчение ?
Здравейте... Момиче на 18 години съм. Всичко зарочна миналата година през септември. Тръгнах с момче който е голям " женкар " според всички които го познават а може би и аз бих го нарекла така.. Толкова много го обичам че бих загърбила целия свят за него, но той съвсем не ме обича както аз него.. Много пъти сме късали защото често е търсил други момичета, удрял ме е, обиждал ме е.. Винаги съм му прощавала колкото и да знам че отново ще го направи и отново ще страдам.. Веднъж ме беше зарязал за друго момиче, наистина много тежко и болезнено го преживях, бях като ходещ мъртвец който диша... Но тя го остави и той се върна пак при мен и аз глупачката го приех.. Има моменти в които ме е правил щастлива и е плакал с мен, грижел се е, търсил ме е.. Но почти правим 1 година а всичките тези дни съм била винаги в страх да не ми изневери или да не би пак да ме остави, дали ще продължи връзката си с мен... Ималоо моменти в които съм му казвала край но много бързо се връщам, истината е че ме е страх да продължа живота си без него даже като се скараме неискам даже и да говоря с семейството ми сякаш той поддържа живота ми. Ако бяхте на мое масто как бихте постъпили? Благодаря че си направих те труда да прочетете историята ми..

Коментари

1.   100% го зарязвам още при първия поглед в страни. Изобщо няма да чакам да ми изневерява, а пък камо ли да се връща. С шутове бих го изхвърлила. А за шамарите изобщо и дума да не става... Абе как търпите такова отношение бе жени??? Да не сте мазохисти... как се търпи такова унижение. Достойнство нямаш ли. Трябва да имаш повече самочувствие и да си сигурна, че ти си 1000% нещо повече от този келеш. Много ме е яд не на такива мъже /даже и мъже не трябва да се наричат/, а на такива жени, които не осъзнават, че в очите им изглеждат като изтривалка. Не се занимавай с този човек, не е последния мъж на света! И да беше пак! Има толкова свестни мъже, които са готови да ти предложат много повече в замяна на много по-малко. Не си губи времето, един ден като пораснеш, ще съжаляваш, убедена съм. Тогава ще си дадеш сметка за всичко и че си кажеш "колко глупава съм била".

2.   Само като прочетох първите редове и ми стана ясно продължението на темата.Само като прочетох женкар и ми стана ясно.Бягайййй,колкото се може по-надалече от този.Те не заслужават да получават любов от която и да е.Намери някой истински мъж който ще те обича и цени.Не си наказваите сърцата с такива хора.Не им доставяйте това удоволствие.Никога не допускайте да показвате на някой женкар,че значи нещо.

3.   Аз също съм на твоите години и явно затова се чувстваме така защото сме малки и наивни момиченца който трябва да се опарят за да разберат,че този човек не е за нас...
И аз като теб си имам приятел от година и половина засега да чукна на дърво не е имало замесен 3 човек в връзката ни,но на моменти е ужасен даже през повечето време и да правил ме е щастлива много пъти,но мисля,че лошите моменти са повече от хубавите удря ме е псувал ме е пред хора и какво ли още не и аз все пак го обичам,но има една малка подробност,че аз тука в България нямам никой осен него семейството ми живее в Лондон и споделям всичко с него буквално живея за него и затова не мога да го оставя,но съм си казала,че трябва да събера смелост и да затворя не страницата а книгата!
Съветвам те и ти да направиш така има много по лоши неща в живота от това да се разделиш с един мизерник който просто не те заслужава!!!!!!!

4.   Хихихи..ми търпи си го , обичай си го такъв какъвто е ...то ако беше друг - нямаше да го обичаш , щото щеше да си сигурна , че държи на теб, че няма да поглежда други щото те обича и нямаше да ти е интересно - simple as that - thats life..! Интересно ми е с всеки следващ шамар, любовта ти към него засилва ли се ? И да - това е последния мъж - не го изпускай!
М35