Винаги недоволен
Пиша тази тема относни жените в моят живот. Никога жената за мен не е била някаква потребност и да съм искал да извлека нещо сексуално и прочие, дори и от жените от подобен тип, винаги съм имал една нужда да усещам жена до себе си, да бъда влюбен в една, но качествена и като дете 14-15 години бях влюбен в една с която имах всичко друго, но не и секс, и това беше мечтата ми, тя да ми бъде първата, но уви не стана, не бях достатъчно смел, но не е и това проблема, не бях достатъчно честен спрямо себе си, какво изпитвам и копирах свалките на другите, това беше единственото момиче, което открито съм свалял през живота си, никое друго не успя да ме спечели докато станах на 23, отказвах не само секс заради нея (говорим за 15-16 годишно момче, но и връзки и всичко, защото аз я смятах за перфектна (на първо място визуално, но ме спечели и с много други неща) и не можех да се влюбя повече в друга. Тръгнах по лош път, тъй като не можех да я спечеля и въпреки, че я сънувах с години, аз все пак исках да опитам секс и други неща с момичета, не можех само да се целувам и прегръщам и се чувствах за много задръстен. Понеже не се навивах на обикновените момичета, а аз не свалях, тъй като исках перфектната визуално и на всичкото отгоре да не е била с много мъже, да не е лека и прочие и все чаках мен да ме свалят, а като ме свалят все намирах кусур и опитвах с компаньонки, абсолютно нищо не ми донесоха, дори ме накараха да страдам, че не съм бил честен спрямо мен и онова момиче, да страдам, че избягах от хубави момичета, защото бях влюбен в най-хубавата и щастието ми се отвори на 23 години. Бях в период в който се чувствах самотен и тъжен, определено вече бях готов за връзка, но чаках от някъде мен да ме намери някое момиче. Намери ме, започна да ми звъни и аз си мислех, че е поредната еднодневка и я отсвирвах, но постепенно нещата се получиха. Вече имаме връзка от 11 месеца, но отново аз намирам кусури за всяко нещо и имам чувството, че никога няма да намеря перфектната жена, а откакто разбрах, че първата ми любов е станала меркантилна кучка спрямо бившия си на който му иска пари, издръжки и прочие (не са имали нито деца, нито брак), може и да са просто слухове, но не вярвам на жените. Относно настоящата. Не съм я хващал никога в изневери, но държеше половината си бивши във фейсбуци, телефони и скайпове и всички знаят за мен, трябваше до 6-тия месец да се караме и да се нервираме за да ги изтрие. Относно лицемерието, не е лицемер, използвач и лъжец, но вече сякаш не вярвам да има жена, която да е нещо повече от това, да ме разбира, да е интелигентна, да бъде перфектна, явно такава няма за мен и не вярвам, че някоя ще имам подобна. Обичам си настоящата приятелка, но винаги нещо ще ми липсва. Знам й аферите, имала е на 2 пъти в живота си секс за по една вечер, имала е и свирки за една нощ (като после не потърсва въпросния човек, но за мен е обидно факта, че въобще се навива да отиде у тях), някак си никога няма да мога да превъзмогна, че момичето до мен има подобна история и около 9-10 сексуални партньора преди мен (на 23 години е), психологически не знам как да се отърся и да превъзмогна и забравя тези неща, може би аз не съм прав, но и смятам, че няма да намеря по-добра, а дори да намеря в последствие може да си покаже рогата. Не само сексуалните й патньори в живота са ми пречка, но и като цяло се караме за всяко нещо, няма разбирателство, но пък никога не съм изпитвал и подобна връзка с момиче, дори когато бях влюбен в най-красивата, пак не беше така. Има някакво ненормално привличане и като се прегърнем и всичко минава, но адската импулсивност и нервност от нейна страна ме влудяват на моменти, а мога да призная, че и аз имам подобни забележки към самия себе си.

Относно сексуалните парньори. Винаги ще ми тежи, че жената до мен не е бижу, има история и в очите на някой тя е к****, а аз смешника който съм с нея, за щастие тези хора се броят на пръсти, имала е дълги връзки и повечето са връзки, но въпреки моментната честност, признателност и прочие, за мен винаги ще има едно наум за това момиче, и за което й да е следващо, ако по някаква причина се разделим, аз знам цялата история на настоящата си приятелка за последните 5 години, тя го знае, но и моята история не е цвете с компаньонките (макар да се броят на пръсти), но някак си когато става въпрос за момичето до мен съм ревностно настроен и ми е болно и мъчно. Никога в този живот няма да бъда разбран от самия себе си, не мога да проумея фактите, не мога да реша дали тя е жената за мен, не мога и да бъда друга, защото нямам доверие в никоя, не изневерявам и не търся други жени, отказвам дори, защото смятам сегашната ми за по-добра от тези, които срещам, но не я смятам за перфектна, не смятам, че жената за мен се е родила. Не, не искам девствена, искам момиче с чиста история, без еднодневни връзки, без да се знае за нея, но пък нямам вярата, че една такава жена ще остане такава цял живот. Искам разбирателство, но пък дори и така да е, пак няма да бъда щастлив, защото понякога ей така просто сам се заяждам и искам да провокирам, става ми забавно.

Имам чувството, че не съм пораснал достатъчно и че може би никога няма да порасна. Никога няма да бъда голям МЪЖ, какъвто е баща ми, никога няма да бъда психически уравновесен.

Коментари

3.   Не можах да ти изчета докрай логореята.
Само ще ти кажа, че съвършени хора няма - колкото по- бързо го осъзнаеш, толкова по-лесно ще ти бъде за напред.
Ти също не си съвършен, така че на кое отгоре си толкова изискващ??? - да била най-красивата, най-девствената, най-добрата, най-разбиращата и бля- бля-бля
А ти какво предлагаш? Аман от ревливи комплексари!
Най- добре си ходи по проститутки и не си избивай комплексите върху момичетата!

5.   Ха-ха, като си толкова идеален и взискателен - стоиш си сам и си живееш живота така, както ти го разбираш! Никой не е длъжен да ти се връзва на глупостите, да живее и да променя себе си според твоите представи и разбирания...
Явно смяташ, че да си вземеш жена е нещо като да си купиш кола - според своите вкусове и разбирания. И не стига да я купиш, ами искаш тя сама да дойде при тебе, все едно някоя ще се набута доброволно при някого, дето цял живот ще й разправя колко е зле и колко е несъвършена, а пък той самият - брат на дядо Господ, едва ли не...
Връзката се гради, не се намира на улицата! Със сгаджосването нещата не приключват, а едва започват! оттам-нататък започва истинската работа, истинското бачкане - както искаш го разбирай. Връзката не кутия с шоколадови бонбони - да си бръкнеш и да си вземеш когато и колкото си поискаш... По скоро е строеж, който чака да го построиш - с голи ръце и с една жена до теб.
Това фиксиране върху "перфектната външност" ще ти изяде главата! То показва и колко си зле и си назад с нещата всъщност. Външността не е и 5% от човешката същност, а фиксирането толкова години върху нея означава, че изобщо не познаваш останалите 95% от човешката същност.

Извод: вечно недоволен = пробита каца - колкото и да наливаш в нея, тя винаги ще е празна или пред изпразване. => не си заслужава никоя жена да си губи времето с тебе... Какво остава за деца, за дом, за кариера и т. н.

6.   Значи искаш момиче, което да те сваля, да няма връзки за по една нощ, да има перфектна външност, да бъде разбрана, но и да не ти се връзва когато се гавриш с нея и я дразниш и да и имаш пълно и безгранично доверие... а, да, и да обича още умствено недорасло хлапе, което не знае какво иска от живота и още е влюбен в първата си любов, която е била кварталната курва. А ние, жените, не сме знаели какво искаме!!!

7.   Твоето състояние граничи с някаква нездрава мания, фиксация по (почти) непорочната, неродена съвършена жена-кукла... Хората не са предмети, не са стока в мола да си ги избереш по точно зададени критерии.
Дори не е смешно, а жалко. Опитай да почетеш малко книжки с духовна насоченост и да преодолееш тези вътрешни самоограничения.

8.   Напълно подкрепям мнението на номер 6 ти не знаеш какво искаш. Хем иска момичето да било красиво, хем едва ли не ти да си й първия a отгоре на всичко тя да те свали. Не разбирам ако си срамежлив добре и стига си мислил за първата си любов. Ти я изкара мис съвършенство, и спри да се заяждаш с твоето момиче за да не бие дузпата на края. Ще посъветвам да спреш да търсиш идеалното момиче за да не останеш сам.

9.   Не съм добър човек не заслужавам нищо в този живот.. Не съм срамежлив, а трудно харесвам и се влюбвам до такава степен, че да пожелая някоя, първично съм харесвал определен тип момичета, но не вярвам в тях.. Имам възможности и едно наум за жените

11.   Сам ще си изгониш щастието.