Имам нужда от проблем
Здравейте, Аз съм едно младо момиче, което преди имаше проблем с връзките. Отрязвали са ме в миналото към 9 пъти, а през последните 2 - 3 години още 3, 4 пъти. Както и да е за мен това вече не е проблем. Имах кратки връзки, които не прерастнаха повече от приятелство понеже момчетата не ми се сториха свестни, но това е периода след отрязването, което не ми е вече проблем - възприемаха ме само за приятел и се сърдеха когато отказвах да общувам с тях после като само приятели. Ниска съм, никога не съм била дебела, но носех широки дрехи иначе се поддържам същите килограми с упражнения, диети, ходех на баскетбол и имам медал 1 во място, ходела съм на футбол, плуване, бягах малко, спортна стрелба и всякакъв разред видове спорт даже съм била и на народни танци и постоянно правя коремни преси. Проблема идва, от това че се запознах с едно много свястно и добро момче от друг град, запознахме се от една екскурзия. Пишем си от време навреме и той страшно много ми помогна с едни проблеми. Препоръча ми една книжка да сплаша малко хората, които ме тормозят. Книжката е от 98 година някъде за историята на компютърните вируси. Наистина много свястно момче и той е затворен малко като мен, и е всеотдаен. Та обратно към проблема - вероятно познатите на хората които са ме отрязалвали незнам какво им пречи да съм в нова връзка ама постоянно ме обиждат, чак не се понася и онова хубавото момче - не е някакъв батко, смисъл по голям е от мен на години иначе и той е нисък, не е много висок ама почна да се съмнява в мен. Казва че на външен вид чак е смешно да ме изкарват такова момиче, ама все пак ми е проблемно ако ме разбирате. Момчето е наистина свястно и искам нещата да вървят. Дайте ми съвет

Коментари

1.   Мила щом според теб е свестен не трябва да имате връзка чрез която се очуждявате а чрез която се сближавате и опознавате може да го изненадаш с нещо да го опознаеш за да разбереш дали е за теб и въобще не обръщай внимание какво говорят онея бившите

2.   Имаш нужда от ПРОБЛЕМ?

3.   Ами не че нещо ама засега с оня тъмнокосия симпатяга се очертава само приятелство и ако нямам доста неразрешим проблем немога да го извадя от френд зоната понеже мисля че е подходящ за готина и завладяваща връзка.

4.   Мисля, че използвaш твърде често думaтa 'проблем'.

5.   Честно да си призная... нищо не разбрах. Какво означава "имам нужда от проблем"?

"Казва че на външен вид чак е смешно да ме изкарват такова момиче"

Каква те изкарват? И кои са те точно? Бивши гаджета ли?Не знам, аз ли съм тъпа, или ти си го написала адски объркано...

6.   Нищо не разбрах от написаното, да нямаш дислексия...

Правилно ли разбрах - ти искаш да си с този нов "батко", но познатите на тези, които са те рязали преди, те изкарват каква точно?? А той защо се вслушва в мнението им?

7.   Имаш нужда от проблем ли? :D

8.   И аз абсолютно нищо не разбрах от тази история. Изобщо за какво искаш съвет? Ми като искаш да тръгнете, търгнете бе, кой те спира, ти явно имаш опит в това щото си била с над 20 момчета до колкото можах да разбера. Някой момичета е 1 не намират.....
Тук-таме се срещат някой бисери, които няма как да се пропуснат. Дето вика №6, да нямаш дислексия?

Сами вижте за какво говоря... :

„Имам нужда от проблем“ - WTF ?!

„Имах кратки връзки, които не прерастнаха повече от приятелство понеже момчетата не ми се сториха свестни, но това е периода след отрязването, което не ми е вече проблем“ - Да се опитаме да анализираме това изречение...Имала си кратки връзки, които не са станали нищо повече от приятелство обаче момчетата не ти се сторили свестни след като те отрязали.. как така си имала връзка с даден човек, но и същевременно не сте били нищо повече от приятели ?? И защо изобщо си се хванала с тях като не ти се струват свестни, или си осъзнала, че не са свестни след като са те отрязали...ми мила много ясно, че няма да ти са свестни, то оставаше и да ти е свестен и приятен някой след като те за*бал...

"Казва че на външен вид чак е смешно да ме изкарват такова момиче"
Това как трябва да го разбирам, че хората съдят по външния ти вид и ти лепват етикет „тъпа“? И кои всъщност те „изкарват“ такава? Бивши гаджета, приятели?

„възприемаха ме само за приятел и се сърдеха когато отказвах да общувам с тях после като само приятели“ - ти за местоимения да си чувала? „Приятели“ ,„проблем“ всичките тия думи можеше да ги замениш с „такива“, „той“ , „те“...

Съветвам те да си пооправиш словореда и после да дърнкаш глупости в нета!

~Mari

9.   Номер 8, ти видя ли изобщо от кога е темата, явно имаш нужда да се правиш на интересна.