Направих най-голямата грешка в моя живот
Искам да споделя с вас своята история, защотото ако него направя мсля че ще полудеял Ще започна с това , че преди време ходех с едно момче около 6месеца,после нещо ми омръзна да съм с него и го зарязях.

През това време се появи друг и аз реших да пробвам с него без да очаквам нищо сериозно просто извистно време да се размотавам с него. Беше ми весело забавлявах се дори си казахме, че се обичаме, но беше по скоро забавно и интирисно от моя трана. Не съм отдавала много голямо значение на тези думи, до сега.

Преди няколко седмици се прибрах на моето село да се видя с приятели бившият ми също е от това село с него поддържаме приятелски отношения и така една вечер се събрахме у тях аз бях тъжна, защотот 2 от най-добрите ми приятелки е изоставиха просто ей така. Напих се (това не ме оправдава знам) и след това се целувах с бившия, после го направихме дори не знам защо, сякаш по този начин се сбогувах с миналото си и исках да стана сериозна и отговорна.

Сега няколко седмици след случилото се се чуствам като звяр, не знам защо го правих всичко това, а чак сега осъзнах колко много в същност обичам момчето, с което съм в момонта, че сякаш той единствения, идеалния за мен, а аз съсипах всичко.

Знам, че ако му кажа какво съм направила сега той никога няма да ми прости и че ще го изгубя завинаги, но не мога за продължавам да го лъжа в очите, моля ви помогнете ми да взема правилното решение.

Коментари

1.   Писна ми от такива тъпи историйки-напих се, сгреших, направих най-ужасното нещо на света, най-голямата грешка в моя живот... Грешките ти предстоят тепърва...Доста незряла и неграмотна си... Научи се да разбираш първо себе си и това, какво става в душата ти... Цени егото и достойнството на останалите...

2.   Да, а момчето с, което си те обича. Много хубаво си направила, ПОХВАЛНО!!!!! Номер 1 е прав "Научи се да разбираш първо себе си и това, какво става в душата ти... Цени егото и достойнството на останалите... " И да ти кажа това, че си била пияна не те оправдава. Никой не цени истинската любов!

3.   Пффф мн. важно,че го "обичаш" нали все някога ще скъсате...голяма дилема имаш, няма що! Еми остави се на течението, просто щото щи е интересно кво ш стане :Р

4.   Признай му и кажи, че съжаляваш. Признай му от уважение към него и правото му да реши какво ще стане с вас оттук нататък. Мен ме лъгаха безцеремонно докато не разкрих предателството по косвен път. Никога няма да простя лъжата и това, че не проявиха уважение към мен и правото ми да избера дали да простя или не...защото като криеш лишаваш половинката от този избор.

5.   Признах си

6.   И кво стана?

7.   "Интирисно" научи се да пишеш после ела да те науча какво е сериозна връзка ...учи учи

8.   Кажи му какво се е случило не го лъжи рано или късно всичко се разбира. Ще е по - добре ти да мy кажеш от колкото той да разбира сам и да те опреква за стореното и защо не си му го споделила слид това. Той ако иска да е с теб и те обича мисля че ще ти прости и с времето всичко ще се забрави :) УСПЕХ

9.   След като му признах първо той откачи тръгна си естествено на другият ден се обади на съквартирантката ми за да я попита как съм и каза и че ако още искам да опитаме ще дойде след няколко дни до нас и ще поговорим дойде и каза, че ако наистина го обичам толкова много ще трябва да го докажа и да изпълня няколко условия. Да откажа цигарите да сваля пръстените си гривни понеже много съм се кичила, естествено да ходя в много краен случай в града при роднините си където му изневерих и аз изпълних всичко намерихме си работа лятото живеехме заедно научих се да му готвя и да изпълнявам всичко което иска да не обличам много разголени дрехи да говоря само когато ме питат нещо да не говоря прекалено глупости да се държа добре с всичките му приятели от 27 август 2010 не съм пушила в началото дори каза че няма да ми казва че ме обича след 4 месеца чух отново тези думи дори ме запозна с техните карахме се само тогава когато изказвах мнението си което за него винаги беше грешно и след един глупав спор той просто каза че се е попитал защо е с мен какво изпитва към мен и отговора е бил нищо и се разделихме

10.   Ужас. Много гадно развитие на нещата. Виж сега. Аз ако бях на тебе, след изневярата, нямаше да му кажа. И щеше да ми е чиста съвестта, защото ти след тази изневяра разбираш, че именно той е човека, който искаш до себе си. Няма нужда от излишни драми, да признаваш и да се обвиняваш напротив. И все пак, ако приемем, че ще признаваш нещо такова е много важно как ще го направиш:
"Бейби, знаеш ли кво(с усмивка казваш)вече съм сигурна, че ти си човекът, който искам до себе си. Изпитвам такива чувства към теб, каквито досега не съм изпитвала никога и реших да се изпробвам сама. И понеже преди секса с бившия беше за мен нещо върховно, викам чакай да си легна с него, да видя заблуждавам ли се, или какво. И беше много гадно, едвам го изтраях. Нищо не направихме, никой не може да се сравни с теб"
Изпробвано е! Приятеля ми се насра от смях вика"много си откачена" и после цуни муни и правихме върховният секс. Лошото беше, че почна много да ревнува оттогава. Затова ти препоръчвам да не казваш.
Другото, което е никой мъж не заслужава такива жертви, за да бъде с теб. Момичета, не приемайте ултиматуми и условия. На всичкото отгоре те пак няма да са доволни. И накрая губят интерес, защото си се превърнала в безхарактерна. Запазете достойнството си и гордостта. Не си мислете, че мъжете не изневеряват, просто не са толкова балами да го признават. Не всички разбира се. чао и авторката не ти трябва този боклук. Ще си намериш по -готин

11.   благодаря за вниманието, признах му защото просто не можех да го гледам какво внимание и интерес има към мен а пък аз нали какво направих, както се казва изневярата не е за всички просто и аз не знам защо въобще го направих сега той вече е с друго момиче и да жертвах всичко защото той ми каза че ако се борим заедно ще се справим и аз му повярвах разделени сме от януари но все още се чувствам зле от това от мисълта че надали ще срещна някой и няма да ме е страх да не ме нарани така страх от това че кой би искал да е с човек като мен

12.   Сама си си виновна... Не мога да разбера хората които дават съвети от типа на: "принзнай му", "ще ти олекне", ще се почувстваш по-добре.. " Вие нормални ли сте...? Може ли някой да ми каже колко връзки след такива "признавания" са просъществували? В колко връзки са се върнали старите отношения, отношенията преди "изневярата"? В колко връзки се е запазила любовта, тръпката, желанието, страстта...? Аз ще ви кажа - в 1 от 10. И всички знаем, че е така. Всеки който прощава НЕ ЗАБРАВЯ. При една прошка винаги ще има "товар" който ще тежи и на двама ви. Всички знаем, че е така. А това което той е направил с теб след сдобряването ви е било гадно.... но според мен си си го заслужила. Успех... НЕ си първата, няма да си и последната.

Борко

13.   Хората са мазохисти. Искат екшън. Нямаш ли собствено мнение, че тръгна да слушаш отговорите в началото? Сега можеш и да им благодариш за "добронамереността" която лъха от коментарите им. Хаха, слушай чуждото мнение, далеч ще стигнеш...

14.   не съм слушала чуждото мнение доста време незнаех какво да направя , просто реших че той сам трябва да реши а не да го лишавам то правото му на избор и да го лъжа той просто не го заслужава аз обърках сгреших и трябваше да понеса последствията от стореното а не да живея в заблуда и да го заблуждавам и него

15.   от една страна е ужасно да лъжеш всеки ден човека до теб, да премълчаваш особено такова нещо, но в крайна сметка все пак това, което си направила е било еднократно, не си е заслужавало да разрушаваш връзката си като му признаеш. Защото както каза номер 12 голяма част от връзките приключват след такова признание. От друга страна трябва да си благодарна, че си му казала, защото навреме си видяла какъв става, когато си направила нещо нередно или може би какъв всъщност е той.