Дали има малка тръпка?
Здравейте, на бързо ще разкажа за моят така наречен проблем. 0т 3-4 месеца някъде, се гледаме с едно момче знаем се, не си разговаряме лично, но както и да е.. Първите дни забелязох, че ме гледа постоянно, от начало не чувствах нищо към него даже може да се каже, че имах симпатии към друго момче, но сега всичко се промени.
Просто ме гледа на всякъде, където и да се видим, да приемам, че и аз го гледам. Даже съм забелязвала, че се смее винаги когато ме види, по точно се усмихва.. , но има и друго нещо, че ме гледа и аз го гледам, и когато ни се засекът погледите веднага си мести погледа... И да вмъкна друго нещо, че той си има приятелка..
Въпроса ми е дали ме харесва, дали има малка тръпка!?
Моля дайте ми съвет! :)

Коментари

1.   Може да имаш пъпка и да го е страх да ти каже просто

2.   Бъди сигурна, че те харесва

4.   А защо не се опиташ да го заговориш? Попитай го нещо.

5.   Честито! Ще ставаш любовница :)

6.   Определено има нещо :))

7.   Той че те харесва, харесва те, ама щом си има приятелка, а гледа теб, значи или връзката не го удовлетворява, но няма смелостта да я прекрати (което не говори добре за един мъж), или иска само да зарови кокалче в твоята градинка.

8.   Споко, от гледане не се прихваща... Няма нужда да имаш дори предпазни средства!

9.   От авторката: Обръщам се към номер 4, как да го заговоря при условието, че си има приятелка, и е кофти положение :(
-към номер 5: Знам, че звучи по лек начин, че продължавам да чувствам към него нещо, при условието, че си има приятелка, но не съм леко момиче да ставам любовница просто не бих го направила, защото влизам в положение не момичето! , не ме разбирай по-грешно :)
- номер 1 мога да разбера от коментара ти без да те познавам, че мозъчните ти клетки нещо не са наред! :)

10.   От Авторката: Единственното нещо с което се утешавам е,че има един цитат,който в моето положение е много правилен като за отговор(Щом сърцето е пълно,очите не търсят),това ми давам поне 40% надежда ,а другите 60% са изгубени с мисълта,какво чака ,ако те харесваше нямаше да си има приятелка от моменто, в който те е видял.

11.   След като виждаш, че той не се осмелява да те заговори, опитай се ти да го заговориш.
Опитай се да го заговориш за някакви ежедневни неща, просто ей така, за да можете да си говорите. Питай го нещо, помоли го за нещо, поискай му нещо, помоли го нещо да предаде на някой, може пък и да го почерпиш с нещо от това, което ядеш в момента. То не е казано да водиш кой знае какъв разговор. Най-обикновен разговор за ежедневни неща. Просто, ако успееш да го заговориш, ще скъсиш малко дистанцията помежду ви и ще можеш да си говориш с него и друг път. Какво като си има приятелка, нима той не може да си говори и с друг?
Ако не сте се запознали, кажи му, че ще ти бъде приятно да се запознаеш с него. И така.

13.   Ами пък що не пробваш да говориш с много хора - пък може да не е твоя човек и да срещнеш по специални които задължително да са ` НЕОБВЪРЗАНИ` голям грях е да разделяш двойка за да си с него - можеш да ги дразниш да ама не ги разделяй

14.   Да има тръпка

15.   Авторката: номер (13) Съгласна съм с теб до някъде, че е голям грях да разделям двойка, но ние тук говорим за това дали той има чувства към мен, ако ги има не е ли по-голям грях да харесва някоя друга и да продължава да се възползва от това момиче?

16.   Оффф.. ами какво като имал приятелка, я стига! Да не да е женен за нея. Хората се разделят постоянно, може и на тях това да им предстои, щом така упорито се заглежда по друго момиче. Освен това, кой е казал, че авторката ще става любовница или пък ще ги "разделя"? ! Той е обвързаният, не тя, той да си мисли за връзката, тя не е направила нищо лошо. Моят съвет е наистина да го заговориш, когато се засечете, за нещо съвсем неутрално и ежедневно, можеш да разбереш как се казва и да видиш дали няма профил във фейсбук и да му предложиш приятелство. Ако го приеме и започне да ти пише, значи определено има интерес. Разбира се, ясно ще му покажеш, че не би предприела абсолютно нищо, докато той си има гадже и те нещата ще се развият във времето. Нищо нередно няма да вършиш и нищо не губиш :) Ще ти споделя нещо от моя опит, което се надявам да ти е поне малко полезно. Преди около 3 години (тогава бях на 17), ей така се засичахме с едно момче постоянно по заведенията в родния ми град, той ми се усмихваше постоянно, гледаше ме, беше доста симпатичен, така че аз се радвах на вниманието му. Винаги беше с мъжка компания, което ме наведе на мисълта, че няма приятелка и трябва да действам. Намерих го във фейсбук, започнахме да си пишем, Но.. когато разгледах профила му, открих, че всъщност има приятелка, която живее в друг град. Ами какво да се прави, казах си, до там ще е. Той не се притесняваше сякаш от това, но аз отказах да се виждам с него, докато е обвързан. Продължихме да си пишем, като се засичахме си говорехме, но нищо повече. Просто започнахме да се сближаваме, той се раздели с приятелката си, но аз вече нямах особено желание да излизам с него, и отношенията ни станаха приятелски. Сега, неговата компания ми е изключително приятна, нито той има чувства към мен, нито аз към него, и двамата сме щастливо обвързани и си контактуваме съвсем приятелски. Не стана това, което се надявах в началото, но спечелих един приятел повече. Така, че каквото и да излезе, трябва да пробваш :)

18.   Какво стана има ли напредък?

19.   Колко още ще се гледате?

20.   авторката: За мое голямо съжаление няма никакъв напредък.. Много рядко се виждаме.. Пак по същият начин ме гледа аз го отбягвам, но щом ме погледне сърцето ми започва да бие двойно повече... Моля се времето да се поуправи за да може по често да се засичаме до магазина или някъде другаде... толкова съм притеснена за отношенията им с приятелката му... Даже на скоро на най-добрият му приятел жената беше качила снимка с приятелката му.. за което побеснях, но нищо не мога да направя.... Може би вече е време да прекратя чувствата си към него, което би било много трудно!

21.   Гледайте си се… флиртове винаги ще има хората постоянно флиртуват, това си е заложено. Но в никакъв случай не се бъркай в отношенията между двама души. Голям грях е… нека ако те си имАт проблеми, да си ги решават. Ако не ги решат ще се разделят. Просто не им се меси и не го обърквай, защото в един момент ако той реши да си запази удобната връзка, ти ще страдаш.

22.   авторката: номер21 Да наистина е така и аз мисля по същият начин и никога не бих се забъркала в отношенията им :)

23.   колко години имате разлика?

24.   от авторката: 11г