Дали ще се получи нещо....
Искам да споделя моята история на кратко, защото поне за мен е досадно да четеш истории по 2 страници.

Имах връзка 3 години, бяхме много влюбени, разделихме се преди две години, той почти веднага си хвана нова и след 4-5 месеца тя забременя. Беше ми много тежко, защото аз сама сложих край, мислех че раздяла за няколко месеца ще покаже колко държим един на друг, но уви. 4 месеца след като се роди детето му той отново започна да ме търси, видяхме се няколко пъти и той все повтаряше че да ме загуби е най голямат грешка в живота му, но не можел да поиска от мен да се върна защото щял да ми съсипе живота. Аз все още изпитвам нещо към него-той е любовта която никога няма да изпитам с някой друг. Но не мога да се върна при него, аз не търся такъв живот какъвто той за момента може да ми предложи. Гледам го отстрани че наистина изглежда съсипан, но той сам си го е направил така че сам да се оправя.

Толкова за бившия, сега вече не съм толкова доверчива и ме е страх да се впусна в някоя връзка ей така, като не знам дали ще се получи и дали няма отново да ме боли така както с бившия. Искам да помоля за съвет- харесала съм си един мъж-невероятен, с чар, но той нищо не прави, само едно Здрасти и това е-работим офис до офис, гледаме много странно, усмихва се някак, не мога да го обясня, но усещам че има химия между нас- и тук идва въпросът ми-как да го заговоря, как да го поканя на кафе, той е много срамежлив и нищо не прави вече 5-6 месеца. Вече си мисля че може да си има сериозна приятелка и затова, много искам да го заговоря но не знам как точно. Ами ако ме отреже? Ще се почувствам много гадно.

Моля за съвет, как да подходя към такъв мъж.:)

Коментари

1.   Бъди сигурна, че няма мъж, който да не се изкефи, ако тръгнат да го свалят. Естествено, ако не си някоя грозотия :) Е, в началото по-кротко, не от вратата за - краката, така и ще усетиш накъде духа вятъра :)
Ех, да можеше и мен да ме свали някоя хубава кака... :)))

2.   Тръгваш да го сваляш като КЛЕОПАТРА. Стига си хленчи-
ла. Как можеш да се чукаш с един мъж 3 години, а да не знаеш как се сваля един мъж. Кафе, алкохол, свещи вече-
ря, свещи, каквото измислиш. Задължително трябва да има секс и после каквото стане. Аз бих умрял за жена като
една съвременна КЛЕОПАТРА.

3.   Забрави го този, сигурно е зает вече. Толкова месеци да те гледа срамежливо-абсурдно е!

4.   Ами като виждаш, че той има интерес към теб, но не се решава да направи първата стъпка, направи я ти. Най-лесно става на някакво парти. Ако скоро не се очертава парти, ами организирай някакво или рожден ден-твои или на някои общ ваш познат... и така...

5.   Със сигурност има приятелка този човек и съм убедена че се кефи неистово като вижда как го гледаш. Усеща, че го харесваш и си вдига акциите. Ако те кефи наистина, действай. Покани го на кафе и бъди жена.

6.   Нищо не прави ...майната му на този.. с неговите камъни..по неговата глава..прави същото, което и той прави с теб ....и чакай..нека сам дойде при теб, помисли ако те отреже колко ще е забавно както сте офис до офис следващите месеци :)

7.   Друго искам да ти кажа-не съм сигурен, че няма да изпиташ такава любов, както към предишния ти. Това е заблуда. Пожелавам ти щастие! Що се отнася до този господин-просто в обедната почивка изпийте едно кафе заедно.... да опипаш почвата.... сигурен съм, че знаеш как да му покажеш, че те интересува. Ако и тогава се прави на глух и сляп-зарежи го, не става за нищо! Какво като е чаровен!?