Отново за арабите...
Здравейте на всички. Интересува ме има ли жени щастливо омъжени за араби или такива, които имат или са имали връзка с арабин? Как е завършвала връзката? Кога един арабин зарязва жената?

Аз лично пробвах няколко пъти да прекратя връзката си и не става. Започва още повече да ме търси. Когато му показвам чувства пак така. Още повече звъни.

Отскоро започна да намеква и за брак. Не е за документи, защото има. Не съм сигурна дали ме обича, но мисля и че не е безразличен. И само да добавя, че ме преследваше месеци наред.
Благодаря на всички които ще пишат.

Коментари

1-50 от 178

1.   Арабите са назадничави хора, манталитета им е с векове по-изостанал от нашия. Щом си искала да прекратиш връзката, какво бъдеще има в това! Лично моя съвет е да не подписваш нищо с арабин и най-важното, да не родиш дете от него!

2.   МОМЕЕЕ,САМО ДА ТЕ ПИТАМ,ТИ С МЮСОЛМАНИ Т.Е С ФАНАТИЦИ РАБОТА ИМАЛА ЛИ СИ СИ???? БОЛЕЗНЕНО РЕВНИВИ,НЕВЕРОЯТНО ЧУВСТВО ЗА СОБСТВЕНОСТ,ОБСЕБВАЩИ,ФАНАТИЗИРАНИ!!! ЕДИНСТВЕНОТО ПО-СТРАШНО ОТ АРАБИТЕ,ЗА КОЕТО СЕ СЕЩАМ СА ТУРЦИТЕ:)))

3.   Омъжи се за мангалина, дано после да имаш достъп до нета да пишеш колко си сгрешила и да търсиш съчувствие.

4.   Преди да предприемеш каквото и да е - виж им обществото, виж им религията, виж им отношението към жените, виж с какво си изкарват хляба, какви са им ценностите.

И не мисли, че "твоичкия" е по-различен. И да се опитва да бъде, той има семейство, рода и т.н. които го натискат нещата да останат по старо му.

И да има някоя щастливо омъжена, тя е една на 1000. И то е с човек, надраснал средата си и задължително в друга, нормална държава (не като арабския свят или Бг).

В заключение - хич не се занимавай! Бягай като дявол от тамян и ги оставяй да си се варят в собствената си супа!

5.   Бягай, намери начин да се спасиш, даже турците са толкова страшни

6.   Xахаха, говориш за тях сякаш са машини, за които пише в книгите как се ползват... той е като всички останали мъже... явно не си достатъчно твърда ...

7.   О, с арабин работа да си нямаш, освен ако не ти продава дюнер!За друго нищо!!

8.   И те са хора, но по-добре да се женят помежду си.

9.   Ами познавам само такива, които са безкрайно нещастни. Един съвет-БЯГАЙ

10.   Мацка, бягай от него докато не е прекалено късно !!! Те са съвсем различни хора !!! Бягай, това е моя съвет !

11.   Да си нямаш работа с араби и турци. Имам поглед върху тези неща и повярвай ми ако си жена със собствено мислене и свободолюбива лошо за теб,тези диваци не признават тези неща. Стой на далеко. Успех.

12.   Bлюбена в маймуна.......нямам думи-кое момче после ще те погледне

13.   И аз за съжаление ще повторя ВСИЧКИ писали преди мен -бягай. Няма нито една българка щасливо омъжена за мюсюлманин.Дажепо-нахаканите(така да се изразя),модерни и уважаващи себе си туркини(от България)предпочитат брак с българин.Вярно е че всичко си е до човек но те просто са друг тип хора. Някой по-горе ги беше описал много точно-ревниви и с чувство че жената е тяхна собственост. Успех в бъдеще далеч от арабина

14.   От авторката.мерси за коментарите и аз това мисля да направя да бягам но дали ще е лесно? затова и въпросът ми беше кога един арабин зарязва жената?понеже аз се опитвах няколко пъти да прекъсна връзката но буквално ме тормозеше.е връщах се при него.знам че са ревниви и те приемат за собственост.но са и доста отмъстителни това също го разбрах.

15.   Адски късно е и бях решил да лягам. Надникнах тук с надеждата да видя поне някой да е споделил колко щастлива връзка има с арабин. Не, не ги мразя-напротив. Имам много добри приятели араби. Както и да е, ако искаш наистина да се отървеш от него, повярвай ми, не е никак трудно. Не можеш да ме убедиш, че те преследва. Залагам главата си, че просто ти хвърля арабски пясък в очите от който ти се заслепяваш, връщаш се при него и отново старата история. Престани. Отмъстителни....да, понякога, но и страхливи. Адски страхливи...просто му покажи увереност в решението си и одрежи всички вразки с него. Други съвети? А да, още един....излез от филма. Всички се вкарвате в едни филми.... и аз бих се оженил за арабин, но ако ми подари един петролен кладенец (в случай, че има) преди това. :))) Добре, че не съм жена с мойто мислене нали? :))))
Ралф

17.   Aз съм чист арабин и женен за българка и живем по хубаво още отколкото двама женени българи какви са тия глупости дето говориш за арабите всички сме хора и навсякъде има всякакви хора и както има гадни араби и турци има и гадни българи и нека да продължаваш живота без да обиждаш хората.
един арабин е готов да умира заради жена му и децата му да живеят,
а един българиан е готов да уби или да предаде жена му и децата му заради той да е жив.
повечето от вас българи се заразните в положение която ви учи само за себе си да мислите а всичко друго устанало въобще не ви пука за него.
в края на света пожелавам ти да станеш по-добър човек и да промениш тези гадни мисли към арабите и турците .
успехи за всички и да сте живи и здраве ;)

18.   Аз съм българка, омъжена за арабин, противно на всички очаквания, бракат ни е чудесен, имаме прекрасна дъщеря, нито съм тормозена, нито съм принуждавана да правя нещо което не искам, не съм използвана за документи или за гражданство, съпругат ми ги има, много време преди съдбата да ни срещне. Не знам в кой свят живеете хора, за какви фанатици говорите, за какви отмъщения... арабите са нормални хора, както всички останали.

Към Авторката... не е нужно да бягаш, да търсиш съвети как да се „оттървеш„„ просто бъди честна към твоя партньор, не се безпокой, няма да бъдеш преследвана или заплашвана... Това са измислици... няма да бъдеш молена да останеш... към един човек трябва да бъдеш честна, независимо от каква народност е... предполагам, че си имала и българин приятел, еее как прекрати връзката си с него... от кого потърси помощ...
Красиви мигове на всички настоящи и бъдещи съпруги на араби.

19.   Не се жени, не подписвай НИЩО и не раждай дете от арабин! Те са като цяло с много назадничаво мислене и манталитет.

20.   Аз с пиша с един арабин(на моите години) Той ми пише че съм много красива, че ме обича. Аз се влюбих в думите му без да съм го виждала дори. Той пише много мили неща за мен прави ми компломенти. Предлагами да се видим на видео чат(аз се съгласих)Щом го видях аз се влюбих още повече. Той ми предложи след време да дойде в българия и да се срещнем. Аз не знам защо но се съгласих(всяка вечер си пиша с него влюбвам се се повече и повече) Ако някога се срещнем незнам какво бих правила.

21.   N20 ти вече си налапала въдицата, много красиви думи можеш да чуеш от тези хора, и много лесно е да се влюбиш в това отношение което получаваш. Имат уникалната способност да те карат да се чувстваш специална, желана и единствена. Дават точно това от което има нужда една жена. Каквото и да ти казват другите ти сама трабва да си прецениш дали имате бъдеще, но имай предвид че сърцето по някой път замъглява разума.
Ж 31

22.   И аз съм българка, омъжена за арабин, при това вече 20 години. И смело мога да кажа, че съм горда и доволна от избора си. Но това не е от съществено значение за питащото момиче. И през ум не ми е минавало да питам някого за собствения си избор и преценка, защото съм свободна. Можех и мога да застана срещу света, ако той застане срещу мен. Ако имаш съмнения обаче и непрекъснато се питаш какво мислят другите, по- добре се откажи... Тези "цветущи фрази", с които е изпълнено пространството и по- горе, ще те съпровождат винаги. Но от кого са казани... от народа, интелектуалеца, селянина или тъпака. Ще остава Вие да прецените.
Странно обаче, от горе изказалите се, някои знае ли какъв е процента на българската жена, която е малтретирана физически или психически. Защото аз знам: от вески пет, три попадат в тази категория. Жалко... , защото съм българка и още по- жалко ще това се прави от българи. От същите тези с пищни фрази за това колко са лоши "изостаналите нации". Само да им припомня, че те се смятат за развити в сравнение с арабите, но западноевропейците ги/ни/ смятат за примитивни. От последното следва, че ние не сме добра партия за техните жени и мъже. Е, заключението си го направете сами...

23.   Номер 22 искам да те поздравя за начина по-който си се изказала. Много правилно. Искам да потвърдя, че Изтока се променя. Не е така, както си мислят повечето в тази изостанала държава България. Имала съм възможността да обиколя няколко държави да се запозная с американци, немци, французи, руснаци, турци, албанци, араби, мароканци, египтяни, поляци и гърци... може би и още не се сещам. Нека отбележа, че съм туркиня :). Студентска съм, уча маркетинг и мениджмънт, художничка съм, имам книги и сборници, които са издадени и в същото време се занимавам с мода. Така, че имам представа от обща култура и съм компетентна в междукултурните отношения. Обръщам се към авторката : искам да ти кажа, че на скоро бях в Германия и живях в сент, в който 80 % са араби от различни страни и най-важното всяка арабска страна хората са с различен манталитет, само религията, която изповядват е съща. Исляма е еднакъв за всеки мюсюлманин. Мога да каза, че в този сент бях много очарована от тези човеци. Нямам думи колко са вярващи, добродушни, винаги готови да ти помогнат. Вярно е, че има изключения, но във всяко стадо има черна коза.
Знайте, че НЕ във всяка страна се носи задължително хиджаб, покривалото, което покрива очите. В страни като Сирия, Египет, Ливан, Йордания и др. могат да се видят както жени с никаб, така и само с хижаб или с непокрити глави.
След това не вземайте под внимание и негативните лични истории, защото сред всеки народ си има мърша, но това не означава че точно вашият мъж ще е от тази категория. Поразговорете се с жени, омъжени и живеещи в съответната страна, а по възможност и район, картината чессто пъти е много по-различна от това, което сте чували.

24.   Не може да натъпквате цял народ или дори всички представители на една религия в някакви смешни рамки. Всеки човек е отделна личност със своите качества. Това, че им идва отвътре да омаят една жена и да я впечатлят, е така. Но не значи, че непременно ще те бие, командва, затваря и т. н.
Познавам българка, омъжена за арабин. Тя работи. Никой не й е забранил да ходи на работа, да се среща с хора и т. н. Дори синът им е с българско име. Аз съм от малък град, където всички се познават, и те са считани за едно от най-порядъчните и добри семейства. Между тях никога не е имало скандали или издънки. Докато за някои българи се говори кой с коя изневерил и къде се напил. Те дори самите се хвалят помежду си.
Споменахте и турците. Колко били, , страшни''. Имам възможността да познавам и турци, и туркини. Всеки един е отделна личност с индивидуален характер и не мога да кажа, че са еднакви нито във връзките си, нито в отношенията към хората като цяло.
Не казвам, че българите не са стока. Дори напротив, И сред тях има много стойностни хора, но има и такива, които не са свесни.
Относно проблема - обясни му като човек. Той ще разбере и ще се оттегли. Според мене нещо те кара да се върнеш при него и да му даваш някакви надежди и той затова ги храни.

26.   Стига с тези араби, турци и цигани-това са боклуци и толкова!!!

27.   Аз съм живяла в Дубай четири години. Имала съм връзка 2години и половина с палестинец, по който бях луда и до днес го сънувам. Завършил е университет в България, интилигентен, готин, но беше женен. Още преди него имах краткотраина връзка с 2ма египтяни, единия ме ухажва с цветя, подаръци 3месеца, искаше да се женим. Когато приех се оказа, че е бил вече женен и ако съм искала да му бъда втора жена. Отказах и си намерих друг пак от Египет, но него аз го зарязах. Сега 15год. по късно продължава да ми звъни и да ми повтаря, че ме обича и никоя не била като мен да го прави щастлив. Пробвах и със сириец и ливанец за кратко, но те бяха само за готиното изкарване. Лоши неща не мога да кажа за арабите които познавах, но те не са за брак. Културата им е различна, а жената за тях е една 0. Ако се оженят я скриват в тях, ползват я за създаване на потомство, а забавленията ги търсят с европейките. Могат да се оженят за теб само за да преспят с теб, а след кефа казват 3пъти развеждат се и толкоз вече не си му жена и той е чист пред Алах. Иначе са романтични, забавни, глезят много с подаръци. От араби се прехвърлих на турчин, да ми грабна акъла и дете му родих. И там не случих освен, че беше готино в леглото и се разделихме когато забременях. Не го търся нито той се интересува от детето макар че се опита да го види като беше на 4г. по скайпа, но и една дума не можа да размени с него щото то не знае турски, а той български. Накрая от всичките с които бях, останаха само хубавите спомени. Завърнах се в моята мила страна и се омъжих за БЪЛГАРИН и повярвай ми не сбърках. Призна ми детето, друго си имаме и сме си добре. Най добре си намери българин, поне да знаеш какво да очакваш без да се притесняваш от изненади.

28.   Имах 2 познати и двете бяха с Хабиби#Араби. Много влюбени, щастливи обичани докато им надуха коремите. Минаха месеците за аборт дотогава ставаха още за ползване, и след това ги зарязаха да си раждат децата и да ги захвърлят в дом за сираци. Не им вярвай много лъжат, ако има свестни то са рядкост. А как ще те приеме семейството му и там е друг въпрос, за тях ти си неверница защото не си мюсюлманка.

29.   Лично мнение, не ангажирам никой с него, но арабите и турците са изостанали с години в социалното си развитие. Икономически са преди нас, но иначе имат много различни разбирания, които дори граничат с безрасъдство

30.   Номер 27, остава да преминеш на будисти и да започнеш с китайци, японци, корейци, може и извънземни.
Това, че не си гледали децата, не е критерий за всеки. То и много българи, американци и т. н. си изоставят децата и не се интересуват от тях. Както казах в предишния си пост - зависи от самия човек.
Виждам, че сте споделили опит. И аз имам малко такъв. Имала съм предложения от турци и от араби. Арабинът беше от Ирак. Изобщо не проявявах никакъв интерес към него. Но той пишеше съобщения, звънеше. Като видя, че не му отговарям абсолютно нищо, спря. Иначе и той имаше някакви мераци за брак, но интуитивно усещах, че не е много искрен в мислите си.
Единият турчин е с български корен. Няколко пъти му отказвах срещи и той накрая се разбра и ми пожела успех в живота.
На другия обаче не отказах, защото нещо ме привлече. От отношението към мене не мога да се оплача. Но знам, че си пише и с други. Не ми е говорил за тях, не ги е споменавал дори. Но аз виждам и без някой да ми казва... Но пък ако му кажа или покажа, че не се интересувам от него, той не нахалства, не досажда и не му обяснявам по няколко пъти.
А пък една приятелка се забърка пак с турчин. И като му каза, че иска да приключват всякакви отношения, онзи от най-милия се превърна в пълен грубиян. Обиждаше я, намираше я от други профили, заплашваше я с бой... Изобщо грозна картинка. Не й посегна наистина, но думите му бяха много грозни.
Та, отново да кажа - всичко си зависи от самия човек...

31.   Моя приятелка се ожени за арабин, едва ли има по-нещастен човек от нея. Освен с мъжа си трябвало да преспи и с братята му, за да забременее. Защото това било най-важно за тях, жената била само машина за раждане, нищо друго. Нито капка от предишното отношение, нито внимание, нито нежност нищо такова. Но тя се осъзна и не знам как успя да си вземе детето избяга и сега е щастливо разведена в България. Той и се обажда и пак я търси да се върне, но тя поне сега поумня.
Прави си извода, но мисля че е трябва да БЯГАШ и то ВЕДНАГА и по-бързо и по-далеч

33.   пфффф разни хора разни идеали... понеже българите са много съвремени и за това няма по големи гнусари от тяхх... правят секс с жените на най- добрите си приятели.. изнасилват дъщерите си и тем подобни... нямам думи просто... по добре се замислете какви животни сте и тогава допрете ножа в някой друг!!!

34.   33. - българите не забулват жените си. На един бг. мъж не му се налага да ч... а стринка си, защото има достатачно мадами наоколо. Точно при вас, арабите, е характерно да изнасилвате наред жените в семейството си, а дъщерите ви са анално оправени, доста преди сватбата си. На сватбената вечер обикновенно всички чичовци минават булката, защото младоженецът е на 13-14 и не може да си свърши работата. Когато човекът стане на 18, родителите му го зорят да се ожени за някоя ЕС-гражданка, за да се домъкне цялото домочадие като бежанци в ЕС . И тук идва проблемът на наивните българки.

35.   За да се ожениш за арабин, трябва да станеш мюсюлманка. Ще те накарат да се откажеш от Христос. Ти със сигурност не следваш Христос, иначе би знаела някои неща относно взаимоотношенията християни - мюсюлмани. Ще разбереш дали е искрен към тебе, ако той се кръсти в Христос, но също и ти. Оженете се в името на Христос и ще бъдете благословени. Това значи да станете Християни. Всичко, което правите правете го в Негово име и не слушай осъжданията на другите, защото Бог е Този, Който съди.

36.   34 да ти кажа точно тука в арабските страни вероятноста баща да изнасили дъщеря си или да прави секс с стринка си е много по малка. като израстнала в България мога да ти кажа че имах съсед които харесваше малки момиченца и все още се пробва здрав и жив е никои нищо не му е направил, но тука няма да му простят. колкото за това колкко са изостанали колко зле си третират жените арабите даи боже повече жени да разберат какво е да си подкрепян по начина по които арабин може да го направи. живея на място където има много двоики от смесени бракове и никои ат мъжете не иска да живее в Европа

37.   И отново да се включа по темата, че адски ме дразнят глупавите разсъждения и заключения, които някои правят.
Аз съм омъжена за арабин-иракчанин, имаме си две деца, много грижовен баща и съпруг. Семейството му ме прие с отворени обятия. Приех неговата религия, и се гордея с това.
Какви са тези запитвания, „„Да се влюбя ли в арабин„„ или изкажете какви хора са арабите.
Звучи глупаво, нали...
Все едно да питаш що за хора са българите, пият, бият, груби към жените си, и прочие... Разбира се, има и изключения...
Та на въпроса с арабите. Добри мъже, държат много на семейството, силно вярващи.
Незнам 34 от къде си набавила тази смешна история, за изнасилвания, и т. н. Я кажи, къде видя младоженнци на по 13-14 години.... Преди може би 150 години, ама то май и българите са се женили тогава на толкова, или...
22, 23, 24 Поздравления, чудесни постове.

38.   37 - отивай да си переш фереджето и недей много философства. В какво са силно вярващи - в това, че жената е парцал. Колко жени има мъжа ти освен теб, а?
Нямаш право да говориш за българите, които по една или друга причина си загърбила.
Моят мъж не пие, не ме бие, прекрасен баща е и е българин - европеец и християнин, носител на европейски ценности и водим европейски начин на живот - жената е равноправна част от обществото, не някаква ходеща мумия. Аз карам кола и имам собствента такава, имам своя работа, банкова сметка, дъщеря ми ходи на училище, в което учи наравно с момчетата, а синът ми не е травмиран от разни религиозни обрязвания, които в Германия вече с право ги водят нарушаване на телесната цялост.

Ходи в Иран да живееш, щом ти харесва културата, религията и начина на живот, какво си се разписала по български форуми. Мохамед забранява, ходи да четеш Курана, че живееш в грях

39.   За пореден път се включвам. Номер 38, чудесно е, че имаш щастлив семеен живот. Пожелавам го на всеки! Но защо да не попитаме теб ти какво си се разписала по форумите? няма значение българин ли е, арабин ли е, китаец ли е, щом се чувствате щастливи, бъдете с тези хора! Жената, която така нападащ, също е намерила своето щастие, но с арабин, не виждам какво лошо има в това. Стига сте злобели...

40.   38 твоя мъж е може би един от малкото останали свестни мъже в България радваи се и си го гледаи. моя мъж е половин египтянин половин турчин не мога да се оплача, но за сметка на това нищо хубаво не мога да кажа за бившия си българин. арабина гледа сина ми като свои. за равноправието да ти кажа и тук жената си има права но има по малко задължения. има смесени училища и такива само за момчета и момичета, всеки си преценя. колккото до обрязването то се практикува не само от мюсюлмани а и от евреи и от християни и то само защото е по хигиенично

41.   Еййй номер 38 направо ми напълни душата :))))) хахахха Много добре й го каза на тази предателка!!! Ами да абсолютна предателка, приела е Аллах, като толкова ги хвалиш мюсюлманите в модернизирани размисли и страсти :)) защо той не прие Христос, а ти Аллах, аааа?? Като малка си сядала на Бъдни вечер на трапезата, а сега ми прави Байрам!! ( сигурно и камикадзе ще те направят след някоя и друга годинка) :)))

И искам само да добавя за тези, които пишат за изнасилвания от страна на родител към дете, това са болни хора, психически, ние тук говорим за здраво мислещи и нормални мъже, какъвто е баща ми, брат ми и още милиони български мъже!!!

42.   Ох мила, направо бягай далече, че живея в град пълно с араби и ги слагам под общ знаменател с чиста съвест. По- гадно племе от тях няма! Като гледам, че те тормози и не те оставя да се разделите ми е ясна работата. Имах близка преди години неможа да се отърве от такъв много време, но имаха дете и бяха на години. Намери си бял мъж, сериозно ти казвам!

43.   Пак съм аз, 37..
Абе 38, не виждам ти пък какво мнение имаш по въпроса с арабите... Мисля, че мястото ти не е тук. Върви и се радвай на живота си, и не пръскай отрова със змийския си език.
Аз също си карам собствената кола, банкова сметка също имам, казвам го, защото ти си мислиш че си единствената жена която може да се похвали с това. За Германия, не говори, аз живея там, и знам на какво е, тук уважават нашата религия...
И още нещо, не ми е ясно защо ме пращаш в Иран... арабите не идват от там... седни и почети малко история, Арабите нямат нищо общо с Персите...

40 абсолютно си права.

41, И ти като 38, чула недочула, се изказваш неподготвена. Смешни сте, разберете.

44.   43 - да твърдиш, че в Германия били уважавали религията ви и произхода ви след книгата на Сарацин е смешно. Книгата се продаде в мил. екземпляри, съд забрани обрязването и го обяви за нарушаване на телесната цялост след поредния сакатлък. Точно на Запад мюсюлманите ви гледат с подозрение и неприязън. Българите сме по-толерантни, защото сте нормално явление по нашите земи от столетия, но западняците си вкараха таралеж в гащите, поемайки всякаква емигрантска паплач от Африка и Мала Азия. Точно в Германия, Франция и Англия, както и в Швейцария в момента върви тихомълком екстрадиране на нелегални емигранти. Съвсем „случайно“ са 100% и само мюсюлманите. И има причина - Сарацин го е казал много добре в книгата си - тези хора не могат да се интегрират и не са носители на европейските ценности и начин на живот.
Носи си бурката, преди да са я забранили и разказвай на баба ти, колко хубаво било да си омъжена жена за подобен тип. Ако техните жени имаха избор, всички щяха да избягат от глупавите им държави, да се образоват, да работят, да карат кола и да се омъжват свободно, а ти доброволно си заебала всичо. Твой проблем. Поне не лъжи тук младите момичета, че се напълнихме с трагедии.

45.   Арабите са измаилтяните от Библията - наследници на Исмаил, син на Авраам от наложницата(робинята) на жена му Сарра. Не в това е проблема, щом Бог го е допуснал - Той ги приема като свои деца. Проблема (отхвърлянето) възниква, когато арабите възбунтували се срещу Христос, противопоставят техния измислен Мохамед който е бил Само смъртен човек и Лъжепророк. Той никога не е бил изпращан от Бог да проповядва на хората. Т. е. арабите се разбунтуваха срещу самия Бог и затова те мразят и християните. Брак между мъж и жена е акт Благословен от Бог! Когато арабите Принуждават жените немюсюлманки да се отрекат от Христос в името на мохамед, за да се омъжат за тях, те всъщност признават за бог - мохамед - смъртния човек(като всички нас). Отричайки се от Бога, човек си остава езичник, защото не е разбрал или умишлено отхвърлил Божието Величие. Плюс това, за да се откажеш от мохамеданството, те убиват, което пък от своя страна е в разрез с Божия закон - "не убивай". Така че, арабите които си остават мюсюлмани, са си един вид езичници, но ако приемат Христос със сърце и душа(същото важи и за всички останали хора), Бог не прави разлика какъв си по цвят или народност.
А колкото до това, кой колко материално богат живот има - това е само суета.

46.   И отново съм 37,
Абе 44, до като има такива като теб, както ти казваш„„толерантни„„ който оплюват дадена религия, е много разбираемо, че даден народ няма да бъде приет...
Точно че мюсюлманите са страшно интелигентни и учени хора, за разлика от българите, на който им дай бира и да висят по кафетата, като просяци, и да се чудят, как да Не започнат работа...
За нелегалните емигранти, че то и българи екстрадират, и знаеш ли защо не са приети никъде, защото в чужбина крадът и мамят, затова като чият българин, и му показват вратата...
Но, мисля да спра до тук, изказах мнение за арабите. И се радвам, че мъжа ми е такъв, и се гордея с избора си.

47.   46 - не дезинформирай обществото! Българите не могат да екстрадират, защото сме част от ЕС и по определение не можем да бъдем нелегални в ЕС.
Колкото до останалите държави - дават си ни много лесно визи за САЩ например, а и има редица от държави като Нова Зенландия, които не ни искат никаква виза. С две думи - защо му е на българина да бъде нелегален, когато той си е легален емигрант, турист, пътуващ по бизнес.
Пътувам навсякъде и нито един път не са ме преджобвали на границата - руса съм, със сини очи, хората не очакват сака ми да ги взиви. Арабите и другите подобни ги тарашат (с право) навсякъде. След атентатите в Лондон и Мадрид съм виждала как хората излизат от купето в метрото, когато влезне някой подобен тип с брада и стъклен поглед.

Наскоро пътувах със вътрешноевропейски полет, в който с полицаи екстрадираха поредния албанец, онзи се хилеше тъпо - пука му, ще направи още едно дете на жена си и ще хване първия рейс за Виена, за да трови живота на хората там.
Навсякъде българите работят. В Германия са втората по численост група (след китайците) в университетите, макар че в страната има много повече турци и тем подобни, но те не учат. Мюсюлманите са известни с това, че не учат, не уважават светската форма на образование, не държат децата им да учат, а по цял ден киснат по кафетата и лафките в кварталите си, говорят си на своя си език, пият чай и бият жените си, когато се приберат. Да не говорим, че нямат мяра и правят по 10 деца, после реват, че нямат пари да ги нахранят.
Да ти имам причината за гордост - че избрала Х мъж. Мила, да ти имам „постижението“ в живота!
Откакто измислиха фейсбук и скайп се скъсват разни араби и тем подобни елементи да задяват българките в нета. Практически всяка може да достигне твоето „постижение“ и да се омъжи за подобен тип.

48.   Еее ама стига вече, всеки е свободен в избора си, било то с мюсюлманин или християнин.

49.   не знам кои ви казва че арабите се ценят самоза жени от тяхната религия, много ми е странно и смешно даже. пожечето ми съседки са европеики и християнки но си имат чудесни семеиства с араби мюсюлмани. ми отдавна не правят по 10 деца максимум по 3. много от жените работят а Каиро е пълен с жени шофиорки. за образованост образоват се и могат да работят. познавам българи дето бият жените си и поркат бира и водка до припадък разни хора разни идеали но това че си от една или друга раса или националност не те прави лош или добър. за българите не сме толерантни или поне тези които си живеят В БГ такива и ще си останем. в годините Турция се е развила и не е толкова изостанала за разлика обаче от тази държава ние си държим на османския манталитет.

50.   49- преди 3 месеца бях в Кайро и мога да кажа, че действително има жени-шофьорки, но не са забулени, най-вероятно повечето са или християнки, или не изповядват исляма.
Не ми давай Кайро за пример, там ислямистите управляват от 2 месеца. Ще ги видим и тях как ще са след 10 г. ислямски братя на власт. Да не говорим, че по-мръсен град няма, хората живеят като скотове, жени по улиците не можеш да видиш, освен пред Министерството, в което им дават помощи - там има цели тумби от забулени жени с малки деца да просят за помощи. Пеш не можеш да се движиш в града, ако не искаш да те оберат или отвлекат, а преди не е било така. Хората живеят ужасно - нямат елементарни условия за живот, докато има едни 10%, който живеят като бейове. Ужасно огромна ножица между бедни и богати. Да ти има и примера!
Кацаш в Кайро и след Летището и квартала около него, които още се управлява от военните (поне като бях там беше така)... после идва големият ЛЕШ. Миризмата на мърша е навсякъде, Нил е замърсен ужасно, просто целият град е един ужас. Човек вижда направени неща в миналото, но унищожавани сега. Няма да минат и 5 г. и мюсюлманите ще разбият и тази държава. Как може иначе. Там, където управляват ислямисти, нещата са леш. Преди напреднали и европейски държави, днес са гнезда на конфликти и тероризъм, защото тези са узорпирали властта. И Египет ще унищожат.
И къде има цели квартали едва ли не, номер 49, където са били женени християнски жени за мюсюлмани?
За Западна Европа мога да кажа, че никоя нормална жена не ги поглежда. Само грозните, дебелите и жените без образование и работа могат да тръгнат с такива, защото никой местен няма да ги вземе, а арабите имат нужда от виза и социални помощи, разбираш ли, и са готови да се оженят за всяка практически - не жени, Хипопотами направо мъкнат след себе си, но след 5 г. ги зарязват и си взимат братовчедка някаква за жена. Това е положението. Не познавам някой, женен за християнка, който не се е развел и не е довел цялата си рода в последствие. Правели по 3 деца - малко ли са? Често се забелязват и семейства с по 4 деца, което си граничи с асоциалното. Цялото семейство после живее от помощи. Отвратителна работа.
Няма какво да ги сравняваш с българите. Арабите, ако нямаха петрол, до сега да се умряли от глад. Не случайно са нарицателно за мързел и необразованост

51.   Номер 41 съм. Абе мацка (номер 50, предполагам си и номер 38), какво им се обясняваш, аз съм направо изумена как говорят против българите и родината си!! До такава неприязън, че чак се чудя дали арабин ги е правил или българин, ама то мюсюлманството това прави, абсолютна злоба към всички други същества и националности!!! Дано само майките им и бащите им не разбират, че инфаркт ще получат хората!!! До такава степен промити мозъци.... :(( Германия ги била приемала хахаха, точно пък този студен народ, които само с себеподобни контактуват, а всичко друго за тях са гастарбайтери и се чудят как да се отърват от турците, че са станали 3 млн. там. Аре моля ви се елате в реалността

55.   50 в Египет Всяка жена може да кара кола без значение е религията. не давам за пример Каиро просто исках да покажа че и тук жената е жена, но предубедени просто няма какво да убеждавам. наи важното е че се чуствам добре и децата ми имат прекрасен баща, аз имам вила на червено море и си живея чудесно. бъдете здрави и щастливи

56.   55 - гледай новините, какво става в Кайро - ще се изпотрепят. Една по една арабските държави потъват в Средновековието, благодарение на религията си, безработното и необразованото си население.
И 10 вили на Черноморието да имаш, когато акъл нямаш - никаква полза. Хиляди хора имат жилища и вили по Черноморието, да ти имам и „имането“.
Заслужаваше ли си заради него да наденеш фереджето?
Нашите баби не са били глупави, дали са си живота, за да живеем като европейци, нашата доброволно надяна хомота. Това не от глупаво по-глупаво

1-50 от 178