Попаднах във филм!
Здравейте, за пръв път се усмелявам за пиша в сайта, но ето и моята странна история....
Преди месец близо си харесах едно момиче и й предложих. Тя ми прие и вървеше добре, но и аз самият бях изненадан, че през цялото време тя искаше секс повече от мен. Постоянно го правехме. Естествено, ми харесваше. Както и да е, връзката приключи, тъй като реших, че ми е омръзнало от такива повърхностни кухи момиченца. Оставих я...

Но проблема беше, че докате излизахме с нея, тя постоянно ме водеше по приятелките й (още глупачки). И сега две от тях постоянно ми се натискат. Преспах и с двете, но стигнало до бившата - сега си мисли, че още чувствам нещо към нея, че го правя, за да я ядосвам и какво ли още не. Просто съжалявам жестоко, че се забърках с нея. Обясних й, но НЕ-Е-Е ... Не и не - не разбира...

Вече не знам какво да я правя, защото си имам приятелка, която, за радост, не е такава и много я харесвам.. Не искам това момиче да съсипе всичко. Новата ми вярва, вярва - но не може до безкрайност. Вкарва ме в някакви филми, които не отиват на възрастта ми. Срам ме е даже, като пиша.. Кажете какво да я правя?

П.С
Аз съм мъж на 24 от София

Коментари

1.   Ами оставяш я - това е. Какво друго?
А ти какво, продължаваш да се занимаваш с нея и после питаш "какво да правя".

3.   Излизай от филма.

5.   Cмени канала

6.   Не можеш с една жена ли да се справиш? Или не искаш? Хайде стига глупости... като те преследва и обясни в прав текст нещата. Покажи твърдост, ако положението е наистина трудно просто кажи и обясни на сегашната ти приятелка, ако държиш да си честен с нея. Но съм сигурен, че проблема ече просто държиш на сегашната си приятелка а пак не искаш да прекъсваш с бившата и нейните приятелки.
Ралф

8.   Хахахахахах.... И очакваш да повярвам на така измислена история ли..? На 24 години си пък "предлагаш" на момичетата :))). ТРябва да си много изостанал и задръстен..честно ти казвам. Според мен си измисляш всичко - тя ти предлагала секс, после си преспал с двете приятелки.. И как стана това преспиване? Сега остава да кажеш, че си ги оправил и двете наведнъж... Хахаха. Пълен смях.

Ето от такива комплексарчета като теб ми писна. Не знам жена която би тръгнала с мъж който й "предлага"..(или пък си представям каква е тази жена). А и ти си "преспал" с двете и след това бившата ти решила, че имаш още чувства към нея - е това вече е върха на измишльотината :))) Лелеле колко си смешен. Айде чао от мен, палячо :))
Б.П.

9.   Oбади и се и кажи че си имаш приятелка каквото било било вече не я искаш .... и ти си знаеш ноооо незнам и на мен ми досаждат само дето е момче моя досадник ужасно е

10.   Като ти гледам стила на писане, едва ли си на повече от 17, а най-вероятно и под 15. Така че - марш да учиш, момченце!

11.   Хахахахахаха номер 10 ме разби ахахахаха... И къде са му правописните грешки? Ххахаха!!

12.   :Д има смешни коментари . Ама сериозно брат колко момичета си из**кал а пък и двете фр на бившата ти и те ли са ти предлагали секс :D ? Ама наистина, ако т'ва е истина де, остави я тая.