Искам да се променя
Привет на всички! Дойде и моят ред да споделя моята история тук. Гледам че има подобни но искам и аз да споделя и ще се радвам ако драгите администратори публикуват история ми. Хмм.... От къде да започна. Започвам така момче на 23 съм. Искам помощ в насоката да се променя коренно. Цял живот съм страдал от липса на женско внимание. Като ученик никой не ме отразяваше. Естествено вината за това е и от части моя. Бях слаботелесен 62-КГ при ръст 1. 85. Страдах от пълна липса на самочувствие породено от средата в която израснах. Баща ми е алкохолик и пребиваше майка ми всяка вечер. От време на време и на мен посягаше. Разделиха се когато бях на 14 и останах да живея само с майка ми. Тя също по модела на баща ми се превърна в алкохолик и започна да си изкарва всичко на мен. Всяка вечер психически и физически тормоз. Постоянно ми внушаваше вина за нещо, постоянно все аз бях на първа линия ако се случеше нещо. От там мисля тръгна и всичко с ниското ми самочувствие. Но все пак човек не избира родителите си. Така времето си отлетя и станах на 20. Все така сам, никога не достигнал до интимност от някакъв род с момиче. Та реших да се променям. Купих си нови дрехи. Спорна таратайка и постоянно излизах. На 21 първото гадже! С нея бях 3 месеца и въпреки това не успях да стигна до интимност. Това го отдавам на пълната липса на опит в сексуален аспект. След като скъсахме почти веднага тръгнах с друго момиче което беше по малко от мен. И въпреки това ми разказа играта. С нея откарах около месец и половина. И с нея за първи път се стигна до интимност но се провалих от притеснение. Остава ми спомена единствено за френската любов която и правих след провала. Така след това тя ме заряза. Не я обвинявам. Ако не можеш да свършиш дадена работа, друг ще го направи! Вече бях на 22. Все така сам и неопитен. Реших че трябва още нещо да се промени. Започнах с фитнеса. Резултати имаше. Имаше интерес от много свястно момиче към мен, но аз нали съм си глупак продължавах с опитите да си върна тази дето ме заряза. И така и тя си замина. Последва интерес от друго момиче, единствено се натискахме. И нищо не се получи. Просто исках тази дето ме заряза. А тя ми се подиграваше. В един момент ще се събираме, в друг момент изчезва с друг. А аз като някаква лепка се унижавах заради нея. Сега това лято отново ми извъртя този номер за трети път и тотално ми срина самочувствието. Дайте ми насоки как да се справя с това. На 23 съм а девствен. Срам ме е от този факт. Дори 15 годишните имат повече опит. Не изглеждам зле! Виждам много големи грозници с хубави момичета. Старая се винаги да поддържам външния си вид. За около година изградих долу горе прилично тяло. Имам и кола. Самостоятелен съм. Но тази психо-бариера в главата ми от това че не съм бил с момиче ми пречи. А това трябва да се промени. Писна ми от ниско самочувствие. То не ми е приятел! Не ми помага. Писна ми от негативното мислене. Всичко е само в главата ми и това трябва да се промени. Забелязал съм че момичетата винаги се появяваха в момент в който самочувствието ми беше приповдигнато. Просто не ми пукаше. Бях щастлив и сам и те се появяваха. Но после.. Моля ви драги хора дайте насоки как да се справя с ниското самочувствие. Малко ми трябва за да изплувам, усещам го! Но не мога да намеря верният път. Благодаря на всички предварително. Знам че има подобни истории но още веднъж ще помоля администраторите за съдействие. :)

Коментари

1.   От историята ти си правя няколко извода:
първо - почти не си чел литература, трудно се изразяваш, което е минус в общуването ти с жени
второ - вманиачил си се в девствеността си, да не мислиш, че момичетата не забелязват. Коя според теб би искала да е секс играчка в ръцете ти? Опознай някое момиче, покажи й, че те интересува като човек, после мисли за секс.
Много е важно да изградиш личността си, да се научиш да си интересен на хората - с хоби, с познания, с умения. След това ще дойдат истинските чувства и секса. И спокойно, няма за къде да бързаш. Успех! Ж34

2.   От историята ти си правя няколко извода:
първо - почти не си чел литература, трудно се изразяваш, което е минус в общуването ти с жени
второ - вманиачил си се в девствеността си, да не мислиш, че момичетата не забелязват. Коя според теб би искала да е секс играчка в ръцете ти? Опознай някое момиче, покажи й, че те интересува като човек, после мисли за секс.
Много е важно да изградиш личността си, да се научиш да си интересен на хората - с хоби, с познания, с умения. След това ще дойдат истинските чувства и секса. И спокойно, няма за къде да бързаш. Успех! Ж34

3.   Прави ми впечатление, че всеки, на който му липсва самочувствие, се захваща с фитнес, като си мисли, че така ще коменсира. Не че има нещо лошо във фитнеса, но на него се гледа повече като на генератор на изкуствено самочувствие, вместо като на просто спорт.

4.   Не знам и аз имам същия проблем като теб и даже съм по-голям.Не знам какво да правя

5.   когато обичаш себе си и си комуникативен ще се харесаш на момичетата :) важноото е да си вярваш..

6.   Здравей!

Ами, проблемът ти не е толкова труден, нито толкова важен, че да правиш драма от него. Но като си тръгнал да се променяш, давай. Всъщност си на прав път, дето си осъзнал, че нещо трябва да се промени, само дето не е това, което си мислиш.

Като за начало, научи се на пунктуация и по-добър правопис. Това е важно! Защо ли?

Защото е много по-важно да обръщаш внимание на околните неща, отколкото на себе си, например как са писали в книгите хората, които знаят как се пише.

Светът без тебе може (всъщност, ако изчезнеш, няма да е голямо събитие и няма да се забележи) но ти без света ти не можеш. Така, че ти не си чааак толкова важен елемент по веригата. Обратно, интересувай се от нещата около тебе, от хората около тебе, учи нови неща, намери неща, които ти правят кеф да правиш и се стреми към някаква цел. Решавай проблемите си сам. Колкото повече, толкова по-добре. Трябва да си вътрешно наред със себе си. Светът е интересен, а като знаеш за него, ще станеш по-интересен и привлекателен човек, и за себе си, и за околните, без значение мъже или жени. Самочуствието ще ти се повиши, без да свързано с ходенето на фитнес или да караш някаква таратайка там. Не, че фитнесът е лошо нещо, но не е кой знае колко важно. Фиксирал си се върху изчукването на някоя - станало ти е фикс идея - забрави за това и се забавявай без да се вълнуваш от крайния резултат, дали мацката ще ти пусне или не.

Имаш голямо предимство; с майка и баща алкохолици, няма на кого да разчиташ, така че глезен дрисльо няма да станеш.

Не мисли толкова за жените, не им отдавай такова централно значение и те сами ще довтасат.
Между другото, ще имаш успех не само сред жените, а в много други отношения. Хайде, размърдай се.

7.   Получил си много добър съвет от номер 5,ако вярваш в себе си можеш да направиш много неща.Сам твърдиш,че всичко е в главата ти и то наистина е така,а аз съм по-малък от теб с две години,но бих ти казал наистина да не ти пука,защото започне ли да ти пука идват и проблемите.Не става въпрос да си най-големия непукист,въпреки че понякога това е единственото решение,но давай го по-лежерно. Недей да мислиш за нещата,които нямаш.Превърнало ти се е във фикс идея.Остави жените на заден план,на второ място и сам ще видиш как ще започнеш да излизаш и да имаш момичета и това ще става съвсем несъзнателно.Просто бъди себе си и се радвай на житова ... Успех !

8.   Трябва да покажеш една нежност и да общуваш на теми по който на нея я интересува.

10.   Автора
Номер 6 Здравей! Мисля че си много прав. Накара ме да се замисля. Всички момичета идваха в момент в който не ми пукаше че нямам момиче. Просто си живеех живота, излизах забавлявах се. Не ми пукаше особено. Сега съм се забил вкъщи и постоянно мисля за гореспоменатите неща. Също за това как съм сам и прочие. Дали ще намеря момиче? ! И така. Благодаря още веднъж и ще имам в предвид всичко!