Забранена любов ли е това?
Бях на 30 години ,жена с установена работа, добър доход свободна с голяма дъщеря и разбира се самотна! Случайността ме срешна с млад мъж по малък от мен с цели осем години и любовта ме заля. Моят разумен свят бе разтърсен от чувства неговият също.

Но минаха три години ,неговите родители се противопоставиха и той се отчужди. Накрая призна ,че е влюбен в друга и аз логично се оттеглих/ няма да коментирам как преживях изневярата/.

След месец се завърна при мен и поиска отново да сме заедно и аз приех и така една година се дерзах а той отново ми изневери. Не издържах и си тръгнах ,преустанових всички контакти и си намерих друг.

След 7-8 месеца той отново се появи и каза ,че съм единствена и ми предложи брак. Връзката ми с другия мъж е подчинена на разума ми - той е добър, обича ме ,грижовен е и най вече не изневерява. А моята любов е без работа от година,без дом и не той може да ми бъде подкрепа ,а аз на него. И най вече съмнението, че няма да бъда само аз ме измъчва и му отказах!

След месец той вече е с нова приятелка. А аз си задавам въпроса : ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ ЛИ Е ТОВА ПРОДИКТУВАНА ОТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА ИЛИ ПРОСТО Е МЪЖ КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ САМО С ЕДНА ЖЕНА! РАЗУМ ИЛИ ЧУВСТВА КОЙ Е ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! А АЗ СЪМ ВЕЧЕ НА 36 ГОДИНИ!

Коментари

1.   Младежът просто търси да се намърда някъде на топло и спокойно, да си има нещо сигурно за чукане, ако може и да не бачка и да си продължава със забежките. Губила си време с него, иначе разум, разбира се, била си на 30 с дете, естествено родителите му да се противопоставят. А и 8 години разлика са си много. Има и такива щастливи връзки, но не си попаднала на човека, стой си при сегашния.

2.   Този по-малкия от тебе, дето ходи от една при втора, при трета и си търси майка си, със сигурност не е правилния избор

3.   Просто не си заслужава дори да мислиш за това.Дори не е проблема във възрастта.Накои хора са улегнали на 20 г.,други на 40 г. са така.Той просто е безотговорен ( защото не работи),и непоследователен ( зашото идва при теб,когато има нужда само). Освен това явно очаква от теб да се грижиш за него и всичко да му прощаваш ,а ти не си му майка все пак,нали?

4.   Aми той значи е на 28 в момента, а когато си го срещнала е бил на 23? не мога да разбера как жени, които не са глупави млади момичета, а би трябвало да са зрели и умни, се занимават с някви лигльовци, подиграващи се с толерантността, любовта и прошката им. още повече не ти е мъж, нито баща на детето, а всеки път като реши отново, че си единствената, ти му вярваш, приемаш го и после пак ти го начуква.

Tи сериозно ли питаш дали да му повярваш отново. нали знаеш приказката за 'лъжливото овчарче'? мисля, че въпроса ти е малоумен, извини ме. няма да умреш без любовта на тоя недорасляк, който е и безработен и ще ти се наложи да го гледаш като още едно дете, при положение, че сама казваш, че имаш свястен мъж до себе си, МЪЖ, не разгонено момченце, което още има какво да учи. да се оставяш някъв талъв да те води за носа, жена на години с голяма дъщеря, за мен това е жалко.

5.   Поддържам казаното от №3. С моя бивш приятел имахме ГОДИНИ връзка докато не среща нея и ме заряза. тя пък на свой ред него заряза поиграла си с него той се влюбил и го разкара накрая. дойде при мен отново започнахме докато тя отново не започна пак да ръчка, и той пак клонеше натам, безсмислено е да стоя в тази връзка и се махнах-сега пак ме потърси, е, явно там връзката не върви И МУ ГО ПОЖЕЛАВАМ.

Hе бих пожелала същото на никой, но с мен той се подигра жестоко- такива неща ми беше казал, че незная как се справих и точно когато се почувствах малко живнала той се завръща и се държа нагло-щяла съм да изпусна!!! кое да изпусна-сигурно него!!!???дръжи се като на 20 а не мъж на 40 и отгоре-неоценявайки нищо което давам от себе си-абсолютно дете.

Гледай си живота и не мусе поддавай-всеки път ще идва и ще си отива а ти всеки път ще падаш и мн трудно ще ставаш.

6.   СЪЧУСТВАМ ТИ!!! АЗ СЪМ ОБЪРКАНА ЗАПОЗНАХ СЕ С МЪЖ 10Г ПО МАЛЪК ОТ МЕН И НЕ ЗНАМ ДЛИ ДА ПРОДЪЛЖА-СТРАХ МЕ Е!!!!
А АКО НЕ ОПИТАМ ЩЕ МЕ Е СТРАХ ОЩЕ ПОВЕЧЕ,ЧЕ СЪМ ПРОПУСНАЛА НЕЩО В ЖИВОТА СИ,А ИМА ЛЮБОВ...
БОЖЕ КОЛКО Е ТРУДНО...

7.   8 год не е много голяма разлика , сега ще ти кажа за себе си-1-ва връзка с мъж 8 год по-малък от мен, продължи 10 год,2-ра - 12 год разлика, продължи 2 год, 3-та, сега съм омъжена вече за мъж със 6 год по млад от мен, не пие, не бие, не ивневерява, и най важното- много ме обича, не съм страдала от липса на любов и при предишните си две връзки, но просто прецених , че не са подходящи за мен, послушах разума си, няма да разказвам как съм преживяла раздялата си с тези хора, слушай разума какво ти казва а не сърцето, те често са на различно мнение

8.   Съжалявам те ,че си на 36 г. без акъл,сиреч,
АКЪЛ И МЕНЗИС ,АКО НЕ ТИ ДОЙДАТ НА ВРЕМЕ ???
НИКОГА ,НЯМА ДА ТИ ДОЙДАТ !!!
МЪЖЪТ ДО ТЕБ ,КОЙТО НЕ ТИ ИЗНЕВЕРЯВА ????????????
Защо не заживееш с него ??????

9.   номер 8 ами сигурно БЕЗ ЛЮБОВ НЕ СЕ ЖИВЕЕ!!!

КОГАТО ИМА ЛЮБОВ -ЛОГИКАТА ИЗЧЕЗВА И САМО СЪЩЕСТВУВАШ ЗАРАДИ ДРУГИЯ.

ЯВНО ЖЕНАТА ЛОГИЧЕСКИ ЗНАЕ С КОЙ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕ СПОКОЙНО,НО СЪРЦЕТО И ИСКА ЛЮБОВТА НА ДРУГИЯ!!!

ЕДНА МН ТРУДНА ДИЛЕМА!!!

GEOANA

10.   НЕ Е РАЗУМ, А, САМО ЧУ В С Т В А ,
НОРМАЛНО Е секса да ви е хубав , временно явление,изневерява ти ,малък е на акъл , спрямо теб , къде си тръгнала ???
Попаднала си си в грешна посока ,един ден ще ми благодариш за този съвет !!!
Мъжете мислят с извинение с ДОЛНАТА ГЛАВА ???
ЗНАМ,ЧЕ БЕЗ ОБИЧ НЕ СЕ ЖИВЕЕ ,НО АЗ Я НАМЕРИХ НА 35 Г.
ВСИЧКО Е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО,знам, но, няма ,като теб да се спирам на един хлапак !!!
Моята голяма любов мислеше с горната глава, не че не и с долната !!!
Гледахме сериозно на живота, и после В С И Ч К О О С Т А Н А Н А Л О !!!
И НА ДВАМАТА НИ БЕШЕ ВТОРИ БРАК !!!