Връзка с непълнолетен
Здравейте! Първо, бих искала да благодаря на админите, ако качат историята ми :). Така... сега за мен, аз съм С. на почти 39, обвързана с 17 годишно момче. Знам, че е некоректно жена, която би могла да бъде майка на момче, да има връзка с него. Спокойно мога да кажа, че поведението му е като на зрял мъж, макар, че е непълнолетен :). Държи се страшно мило с мен, което не го очаквах от млад мъж на неговата възраст, всички знаем за какво си мислят повечето пубери... Досега не сме стигали до секс, мисля, че ни е рано, едва от 4-5 месеца сме заедно, а и го разбирам, ако се притеснява, нормално е :).

Исках просто да споделя, ако някой иска да отправи критика или да изрази мнение, бих се радвала :).

Коментари

1.   Нещо ми се струва, че това е поредната лъжовна история.

2.   Изчакай още 5-6 месеца да стане на 18 и тогава не му мисли, и знай едно: каквото и да ти говори пича с горната глава, долната винаги мисли само за едно. :)

3.   Няма нищо срамно тук. И аз се побърквам от възбуда при мисълта с 14 годишна девственица. Съвсем сериозно.
М 26.

4.   :D :D Един щастлив младеж :Д :Д

5.   За любовта няма граници :))) Успех

7.   Хора всякакви, връзки всякакви, ако сте щастливи, не виждам проблем. А и никой няма право да ви се меси, ако не са засегнати по някакъв начин от връзката ви.

Но има и една подробност, а именно че трябва да се мисли малко и в перспектива, защото иначе това може да създаде сериозни главоболия в бъдеще. Ако нямате намерение да се задълбочавате, ок, но останах с впечатлението, че имате. Съответно трябва да помислите малко по-сериозно над бъдещето си и проблемите, които ще изникнат неминуемо.

Примерно, когато ще е на възраст да иска деца, ти ще си на 50 и няма да можеш да му ги дадеш. Което означава, че или ще останете заедно с цената на това някой да се откаже от най-съкровените си желания, или да се разделите в една много деликатна възраст и за двама ви. Което вероятно ще ви обрече твърде дълго на самота и ще ви коства много изубено време, което иначе бихте могли да инвестирате в перспективна връзка.

Не знам дали се изразих ясно, но трябва да се мисли в перспектива, защото после пред свършен факт ще берете ядове. Това е само един от хилядите примери, които се сещам. Има много неща, които в един момент ще са на дневен ред и ще създават проблеми.

Но разбира се, изборът си е ваш, както и последствията от него.

8.   Аз съм на 17 и се срещам с мъж на 43. Някои казват, че можел да ми бъде баща.. но не ми пука. Аз пък им отговарям, че ако ходех с момче на 17, той би могъл да ми бъде брат... по-приемливо ли щеше да е за тях ако ходех с брат си ?! Гледай си връзката пък коментарите винаги ще ги има!!!

9.   Да ти кажа ли защо е с теб? Защото за момчетата (не мъжете) е гордост да излизат с "какичка". И не се учудвай ако след като си легнете той те зареже. И ако търсиш сериозна връзка просто се откажи не за друго а защото той може и сега да те харесва но след някоя друга година мислиш че ще иска да бъде с 40 годишна жена вместо с някое младо девойче на неговата възраст ли? Не се обиждай но си доста заблудена. Казвам ти всичко това от личен опит и аз като 17 годишен все при по големи бях ама е само увлечение. Намери си някой на твоите години ако искаш сериозна връзка от едно дете ще е доста жалко все пак неговия живот сега започва ще има още много момичета. (:
момче на 25

10.   Номер 3 то си е дете 14 годишното. Какви хора сте да налитате на деца не знам. Ако си баща на такова момиче и някой чичо й се увърта интересно дали ще разсъждаваш пак така.

12.   Пак двоен стандарт мъже-жени. Ако 39 годишен мъж бе написал, че има връзка с 17 годишно момиче щяхте да го изядете. Госпожо от законова гледна точка няма да имате проблем, стига момчето или родителите му да не Ви обвинят в изнасилване. Но от морална Вие сте пълна кукувица. Вие сте извратена, няма ли мъже за Вас или е по-лесно да манипулирате и командвате едно момче. Вземете се в ръце и си намерете някой на вашите години и оставете момчето да изживее младостта си. По-млада с него няма да станете
. На 39 години сигурно вече сте била омъжена, имате и деца, а на него всичко му предстои. Дайте му този шанс, защото заради 'стара чанта ще изгуби родителите и приятелите си ( никой няма да приеме такава връзка).
За сетен път се убедих, че жените в тая държава тотално сме се сбъркали, а после искаме мъжете да са свестни. Няма как да стане!!!

13.   Нямаш никакви проблеми поне със Закона. У нас ДОБРОВОЛНИЯТ секс с лица над 14 г. не е забранен (виж чл. 149 следващи в Наказателния Кодекс).
Единствено лицата под 18 г. са защитени от тази гледна точка, че ако твърдят, че са били изнасилвани, те трябва да докажат само полов акт или блудство да кажем, но в твоя случай малко трудничко, защото си жена, а той все пак е мъж - по-скоро всички клаузи за защита са предназначени за защита на непълнолетни от мъже.
И все пак ще продължите да имате проблеми в обществото, дори той да беше пълноелтен. Проблемът е, че връзки на момчета с възрастни жени не се приемат добре. Причината е в човешката природа. Това момче е на 17 г. има нужда ЕДИН ДЕН от фертилна жена, за да създаде поколение. От природна гледна точка не е естествено, докато при връзката стар мъж-младо момиче няма проблеми, защото мъжете са фертилни до старини и заради войни и рисковете, които поемат на младини, има дисбаланс между броя на младите мъже и младите жени в полза на жените - природата си го е направила така, затова и обществото го приема. Възрастният мъж може да дари младата жена с деца, а при днешната продължителност на живота и да ги отгледа, докато за съжаление жените чисто физически се подчиняваме на други закони.
Интересно би било обаче за теб като възрастен индивид да си дадеш сметка за генезиса изобщо на твоя вид влечение, ако става дума за влечение ПО ПРИНЦИП към млади момчета. Чети за Едиповия комплекс, чети „Неврозите“ на Фройд и всичко, което можеш да намериш от „Фройд“. В Читанката има и доста литература от последователите му - „Женската сексуалност“ например - чети и сама намери обяснение ИЗОБЩО защо се стига до такава връзка.
Иначе в момента не вредиш никому. Изживей си връзката, но имай едно на ум, че не е нормална и никога няма да бъде нормална в човешкото общество.

14.   ще е трудно... особено след време когато остарееш, най логично е да се търси проблем в главите на двамата герои, най често е така, но понякога е любов истинска и силна. Ако е любов а не проблем в главите ви, то тогава отдайте се на любовта, любовта не пита дебел ли си слаб ли си, любовта не пита висок ли си нисък ли си, любовта не пита на колко години си и на колко се чувстваш, за любовта няма пол, род, вид религия, цвят на кожата, възраст. Всеки е подвластен на любовта, любовта е тук и там в мен в теб във всички и навсякъде, ако е истинска ще оцелее

slepia

17.   Мнението ми за такъв секс е следния. Зряла жена с тийнеейджър - няма нищо лошо в това, подкрепям с две ръце стига жената да го иска, за момчето е ясно. Зрял мъж с тийнейджърка - твърдо против. Обосновка: момчето е активния партньор и той "влиза" в полово по-зрялата жена. Нито на нея може да се увреди нещо, нито на него. Най-много тя да остане незадоволена. Докато полово зрелия мъж, особено ако е и по-надарен, да "пори" тесните "дупчици" на някое 15-16-17 годишно момиче е извратено за мен. По-важното е че, може да и причини и генитални болки, натъртвания и разширения. И ако ми е дъщеря или роднина бих му теглил на такъв един бой.

М29

18.   Номер 3, а 15 годишна ще е проблем ли? :)

20.   22 години и в случая ти си по-възрастната . . . леле . . . не те съдя, ама . . . защоооо . . . . и докога 1-2-3 години още . . . максимум

21.   Авторката
Хареса ми коментарът на Номер7, а на Номер12 мога да кажа, че съм разведена, нямам дете, и не командвам, нито манипулирам малкия си приятел :)).
Благодаря за мненията и критиките на всички!

23.   Виж, нaдявaм се осъзнaвaш, че товa е връзкa без бъдеще, нaли? Още годинa- две, може би, но не ми кaзвaй, че товa момче е готово дa се откaже от бaщинството и от по-млaдите момичетa/жени, зaрaди теб? 0. о
И тaкa, пожелaвaм ви много любов.
П. с. Извинявaм се зa неудобния въпрос, но не го ли чувствaш по-скоро кaто син?

24.   Авторката
Номер 23 - Може да ми бъде син, но далеч не го чувствам като мой такъв :)).

26.   Съвсем добронамерено питам авторката - дали увлечението ти по него не е заради майчинския инстинкт, който е нормално да се проявява в теб на тази възраст? Сигурна ли си, че не копнееш подсъзнателно за дете, за което да се грижиш?

27.   След като има 7 изтрити коментара ми е напълно ясно мнението на хората за поведението ти. Дето има една приказка - "Никога не е късно човек да стане за резил".

28.   Отдавна следя някой, в случая някоя да подобна тема, най - вече защото и аз имам подобен проблем, моят е по - сериозен от тук описаният, но е от същото естество. Става на въпрос, че хора с голяма разлика разлика във възрастта се влюбват един в друг. При това наблюдавам, че тази тенденция се засилва, преди две години, когато започнах да изследвам подобен вид връзки информация можех да намеря само по новини и тук - там някой форум. Сега хората започват да говорят по - свободно.

Дълго мислих какво да кажа, ако видя подобна тема, но нищо от това което ще кажа не е чак толкова ценностно за мен.
Стигнах до заключението само да попитам - изследвали ли сте истинските причини поради които харесваме по малки или по - големи?
Колко от нас осъзнават отклоненията от нормата и вредните последствия от това което правим, пречките които ще срещнем, но въпреки това продължават?

Аз съм изследвал моите причини и колкото кофти да звучи, в основата е желанието за доминация, но тъй като нямам възможност да я приложа на хора на моята възраст я прилагам на по - малки, като пак жалко но нямам определена възраст.

29.   Пак от 28 номер, двата коментара са различни и ще ги пусна като такива. Първият е въпрос; Вторият е анализ.

Авторката споделя: Той се държи, като зрял мъж, много е мил! Нямам повод за съмнение в това. И все пак трябва да попитам, добре ако за момент допуснем, че стане нещо и той изчезне (Силно се надявам това да НЕ стане), и се появи по - млад индивид който се държи по същият начин и дори по - добре, тогава ще тръгнеш ли с него?
Аз така изобщо не бях помислял, че някога ще имам нещо общо с малко момиче много под закона.
Но се озовах в ролята на възпитател и понеже се разбирам чудесно с децата и се държа приятелски с тях. Повечето от моите възпитанички ме харесваха, а и аз като тях приемах всичко на игра. Позволявах и да ме прегръщат но само толкова.
Само че една от възпитаничките ме хареса повече от нормалното и се влюби в мен. За съжаление тя знаеше как да постигне своето и зароди чувства и в мен. Започна да се държи така както не си бях представял, че някое момиче може да се държи, започна да се държи супер прилежно, хвърляше се и с удоволствие вършеше работата, която ние възпитателите и главно аз изисквахме от нея, главно да си почисти работното място, да си подреди нещата. Нищо особено, но другите деца имаха сериозен проблем с това. Ако някое от другите деца кажеше нещо, тя веднага се хвърляше да ме защитава. Усмихваше се на всеки мой поглед към нея. Казах си, че при това положение ако поиска нещо от мен едва ли ще издържа да не ? го предоставя. За съжаление бе и освен всичко друго и достатъчно отворена да поиска, както се изрази едно дете "гушкане". Качи се на гърба ми и взе да ме целува по главата, а аз нямах сили да се одръпна и тогава ни хванаха. Разминах се с конско, но още ме наблюдават. Защото това не бе единственото дете което искаше "гушкане" това бе само единственото на което позволих. Но ако тя се върне за бога не знам, тогава, ами ако дойде второ подобно дете, не се залъгвам ще подам. А ужаса ще е, то да е дори по - малко.
За мое съжаление, тя на другият ден дойде само до обед, а аз бях след обед, срещнахме се за кратко нейните вече я вземаха с кола, но тя се подаде на прозореца и извика, че имала рожден ден, аз и носех подарък но не успях да ? го дам, повече тя не дойде.
Така че до къде бихме стигнали и дали можем да се спрем? За мен са главни въпроси които няма как да получа. Освен да попитам някой вече които е бил на мое място!
Изобщо не си представях, че ще стане това но пък стана!

30.   Така анализирахме авторката. Въпроса бе: Ако се появи по - млад мъж със същите качества, дори по - добри и това стане при условие, че сегашният не е до теб как ще реаргириш, ще издържиш ли или ще си го хванеш?
И сега малко анализ на коментари, от моя гледна точка.

Номер 7 защо той трябва да решава кога, авторката ще има деца? - Те могат да ги създадат още щом той направи 18г. Тогава авторката няма да е на 50!

Номер 8 ти пък си другата крайност! Интересно ми е какво намираш в твоят партньор. Може би каквито ? качества да притежава, може да ги притежава и мъж на 27 да кажем. Мислила ли си кое е това в него което те привлича най - много в него?

Номер 9 - първо дали 17г. предпочитат какички е много субективен и дускусионен въпрос, и тук не говорим за какичка, а по - скоро лелка. авторката сама споделя това. Може би не е е за това да се фука.

Номер 10 - това е влечение което осъзнаваш с времето и в един момент, разбираш че влечението е по - силно от теб и не можеш да се бориш с него, можеш да го отложиш но не и да го спреш, това е зависимост силна като глада, жаждата, съня. Мислил съм, че ако някой направи нещо такова с мое дете ще си замълча, но ще наблюдавам, трябва да се обичат, след като аз не съм идеален не мога да съдя другите. Но пък не съм баща, не мога да ти кажа.

Номер 17 - Кой е казал, че ако има любов тя трябва да е свързана непременно с проникване, може примерно да се сложи ограничение до любовни ласки, именно поради същите причини които описваш, че може да стане инфенкция и все пак много завишаваш възрастта, тези инфекции биха се получили при 10г. момичета. Инак в историята са известни и раждания на 12г. и то на нормални новородени. Съдиш пък не си достатъчно запознат и говориш каквото си чул.

Авторката по принцип се води, че при такава възрастова разлика манипулираме по - малките. Макар аз да твърдя обратното, те мен манипулират - върви доказвай това. И все пак не знам, мисля от друга страна, че при една силна любов все има манипулирани. Най - малкото мисълта да не се обиди любимият, защото може да си тръгне си е манипулация.
Свободен избор означава, независимо дали партньора ще го одобри, аз бих постъпил така, защото го смятам за правилно, независимо какво ще стане. Но при страх от загуба, това няма как да стане.
Не споря, че не го командваш понеже, не знам кой в случая е по - манипулиран. Но нали се води, че по - големият по се владее, макар аз да не съм сигурен в това.

Номер 26 - при мен се задейства и това, бащинско чувство, желание за грижа и възпитание, изисквания и помощ.

31.   До номер 28, 29, 30: от женска гледна точка любовта на момичетата до 14г. възраст е платонична. Те не могат да изпитат любовта по този начин, както я изпитваш ти. Това което ти изпитваш физически като мъж при това гушкане няма нищо общо с това, което изпитва детето. Относно желанието за доминация и това, че не можеш да я приложиш на някой на твоята възраст не си прав. Голяма част от жените харесват мъжете да доминират във връзката. За мене твоите проблеми ще се решат когато имаш пълноценна връзка и собствено дете. Само тогава ще спреш да гледаш на децата по този начин.

32.   Ами научи го момчето пък той като поотрасне ще ти бие шута :P

33.   Само като се спомене за възрастово неравностойна връзка и повечето й противници скачат с аргумента за невъзможността да се родят деца за в бъдеще. Искам да попитам всички тях, какво се случва ако в един брак на млади хора единият от двамата не може да има деца, стерилен е, но се обичат? Какво следва тогава? Здравият зарязва стерилния? Или не е хуманно? Много ще се радвам на аргументиран отговор.

34.   Ама вие защо почвате да разсъждавате за деца и семейства. Кой е казал, че ще се женят? На всеки му е ясно(дори на тях), че с такава разлика в годините връзката им ще продължи няколко месеца, максимум година-две. Пак казвам секс на по-зрели жени с момчета одобрявам, зрели мъже с момиченца - не. Затова не мъчи пича, а му пусни щом те кефи и теб. Ще те запомни за цял живот и ще изживее толкова готини секс моменти с теб, че ще ги помни докато е жив. Пусни му не го мъчи, че ще намрази.
пак от #17 мъж29г

35.   За да не ти обърне внимание никакъв истински мъж, значи нащо ти куца...

36.   До авторката: вие учителка ли сте и това ваш ученик ли е? Ако е така, не вие го използвате, а той вас.

37.   Стара жена и хлапе. Какво ще излезе от това...

38.   37, стара?! Му-ха-ха-ха-ха-хаа!

39.   Благодаря номер 31! Ти си първата/първият която/който обръща внимание на проблема ми, без да ме осъжда.
Затова вземам думите ти в предвид. Макар че думата платоничен не присъства в моят речник и затова, трябваше да я проверя в тълкувания, след това дълго да я осмислям. Питах се как може дете което прави усилия да ме прегръща, милва и целува да не желае физически контакт, а само духовен. Но стигнах до примера в който това дете прави същото и спрямо родителите си, а от опит знам, че те далеч не се възприемат като физически привлекателни. Стана ми кофти, че може би е едностранно физическото привличане, макар децата да показват, че имат желание, те имат друго в предвид.
И все пак е много трудно да откажа на дете ласка, при повечето деца се въздържам, но има някой деца с определено поведение, на който не мога да издържа.
Не мога да издържа на дете което виждам, че сияе когато ме види, че се старае заради мен, послушно е когато му говоря и на всичкото отгоре иска да се гушне в мен. Е просто е неустоимо.
Впрочем подобно поведение би ме привлякло и в зрял индивид. Но вече отдавна съм загубил вярата, че зряло момиче може да прояви подобен интерес към мен.
Не че зрелите не ме привличат, но живота твърдо ми е показал, че те вече са женени с деца, или с дълго годишен приятел, имат супер много грижи и аз съм последният човек от когото ще се интересуват, тъй като дори нямам собствено жилище или кола, нямам възможност да ги издържам финансово.
Децата са съвсем други, те всячески искат внимание от мен и не ги е грижа с какво разполагам, те търсят вниманието ми просто защото съм добронамерен към тях и се отнасям с разбиране и съчувствие.
Само съм чувал, че имало жени които се вълнуват от партньора само, заради това, че се отнася добре към тях, че се стараее доколкото може. Но това е като приказката имало едно време - иска ти се да е така, но не е!
То и аз се опитвам да успея в живота, опитвам се да съм финансово стабилен искам същите неща да мога, които големите изискват от мен, но не се справям. Аз съм просто работник, а не паралия. Нещо което не вълнува децата, колко заможен съм. Е как да не пожелаеш дете?
Но щом казваш, че ме обичат платонично с което аз се съгласих, нищо че в този случай приличам на манипулатор спрямо децата.

Но понеже не мога да остана цял живот сам, не желая, а пък ако предприема нещо спрямо децата ще съм манипулатор и големите не ме зачитат. Аз виждам един компромисен вариант, да се огранича до деца които вече са били манипулирани, те по трудно се привързват, но пък много по - силно. Те поне вече са наясно, че възрастните може да искат разни неща от тях. Разбира се, ще поема и грижа за тях. То това не е едностранно, аз искам да получа любов, но искам и да се грижа за моето момиче. Но за голямо момиче не мога да се грижа, нямам апартамент и кола, достатъчно средства. Работя за да имам това, но за сега нямам.

40.   Авторката
Номер 36 - Не съм учителка. :)

42.   До номер 39 от 31: не всички жени искат някой да ги издържа и да е с големи финансови възможности. Ние гледаме и характера на мъжа, как се държи, когато е с нас. Това, че още не си срещнал подходящата жена не значи, че няма да я срещнеш в бъдеще. Мисля, че си интелигентен и културен мъж и хубавите неща тепърва ти предстоят. Когато се запознаеш с някоя жена бъди малко по-инициативен, покажи й с поведението си, че ти е привлякла вниманието и си я харесал. Ако и тя те е харесала няма как да не разбереш. По отношение на децата мисля, че трябва още малко да промениш нагласата си в правилната посока. За нас възрастните те са си просто деца и така е редно да бъде. Много късмет и щастие ти желая.

45.   Номер 37 ти нищо не каза жената е млада не стара ти какво си помисли

46.   Авторке не се притеснявай от негативните коментари.Аз също имах веъзка с 22 години по голяма жена от мен.Това се случи два месеца преди да навърша пълнолетие.Случи се неочаквано за мен и беше едно страхотно изживяване.Налагаше се обаче да се крием защото тя имаше голям син и не искаше той да научава.Лятото преди казармата премина в бурна любов.После дойде есента и аз отидох войник за радост съвсем наблизо до родното място.Тя ми идваше на свиждане после втората година ме преместиха в родния град да пазя един обект.Последва една година която винаги ще си спомням с удоволствие.Обичахме се лудо.Най готино беше като седне в мен.Така хем съм вътре хем се галим и целуваме беше страхотно.После станах студент и любовта си продължаваше.Тя много ме обичаше и след като завърших трети курс започнахме разговори че трябва да се разделим за да може аз да си намеря момиче и да създам семейство да имам деца.После избухна демокрацията и тя замина в Испания.Тази жена е любовта на живота ми.Секса с нея беше извънземен просто.Знам че разликата в годините е голяма при вас но ако се обичате изживейте си любовта.Щом го обичаш рано или късно ще вземеш правилното за него и себе си решение.Аз не го знам.

47.   Към номер 31 и 42. Моля те спри да ни помагаш, защото не го правиш, само увеличаваш болката ни.

Искам да спомена за крайният резултат от твоите думи.
След като осмислих и се съгласих с това което казваш, в мен настъпи още по - голямо объркване.
Не спрях да изпитвам симпатии към по - малките, промени се това, че вече мисля, общо приетите работи за педофилите.
Едни от мислите които ми минават са: щом са се отклонили от правият път в едно отношение, вероятно ще се отклонят и на друго място! Кой знае до къде ще стигнат?
Виждам някое малко момиче изпитвам само приятелски симпатии към момичето и после се питам колко време ти трябват да я пожелаеш.
Или си мисля, колко е сладка, и пак се питам защо желаеш ли я.
Тоест не мога да избягам от това състояние, но пък вече имам и нетърпимост към него.
Само това, че имам много работа ме спасява да не кривна и да не се скъсам от самообвинения после.

Бившата ми вече на 15г. ми разказва за момиче на 7г. отищло на гости у тях.
И аз започнах - пусни и детцко, налей и чай или мляко прибави бисквитки. Заинтересувай се малко от нея, питай я как минава училището ?, какво прави днес. - До тук като свестен човек не виждам нищо лошо!
После тя разказа, че ? се скарали - а аз на дете не бива да се караш на дете, трябва да имаш подход, спокойно говорене с търпение, уважение и разбиране. - И тук нищо, точно така трябва да се говори с едно малко момиче!
Но после констатирах - че именно това мое поведение, когато е продължително, привързва някой момичета особено силно към мен. И те пробват разни странни неща, които са видели от по - големите просто пробват на шега. И тук точно стигаме границата, че нормалните хора биха казали Не, така не може. Но аз не мога да кажа - Стоп до тук. И така да сложа рамки, а позволявам и нещо повече и детето все повече се пробва. А пък аз вместо да се одръпна, си казвам: Намеси се в живота, на това дете, сега поеми отговорност. И започвам да му обръщам специално внимание и още повече, разбиране, приятелско отношение, и уважение, даже вече стигам и до да я почерпя и да подарявам подаръчета. И детето все по - силно се привързва към мен. И навлизаме в омъгьосан кръг от които няма излизане.
Да - през цялото време се обвинявам, и се опитвам да се измъкна, но се питам: Абе детето с какво е виновно, че сега ще го наказваш, като се дръпнеш? Даде му нещо и сега ще му го отнемеш защо, не те ли е грижа че ще страда? Вече е твърде късно не мислиш ли? А ако се отдръпна тогава се питам Не го ли наказа твърде жестоко, защо го направи? И си казвам, не си чак такова чудовище да постъпваш така спрямо едно невинно дете!
И това ме убива, това е по - силна болка, да знам, че то страда заради мен, отколкото да ме боли от това, че осъзнавам порочният кръг. Единственият шанс да спра болката от самообвиненията е като участвам в този порочен кръг.
А и детето бързо се учи, знае че като ме погледне жално, да пусне и сълзичка да ми вуши лека вина и повече не ще мога да издържа.
И няма измъкване.

Всички които са склонни да се влюбват в значително по - малки ме разбират.
Така ти само увеличаваш тяхната болка.

48.   До 47 от 42: в никакъв случай не приемай коментарите ми болезнено. Мисля си понякога как ли се развиват нещата при теб. Няма да ти давам повече никакви съвети. Ти си чувствителен човек и не искам да страдаш заради нещо, което съм ти написала. От сърце ти желая да бъдеш много щастлив и да ти се сбъднат всички мечти.

49.   Здравейте, изчетох размислите на номер 47, искам само да ти кажа, че децата лесно се привързват, дори и тиинейджърите, просто търсят това, което им липсва, а именно родителско рамо, те възприемат в случая теб като закрилник, като родителска грижа, която им липсва, просто ти възприемаш нещата както на теб ти се иска. Родителите дават подаръчета, утешават, не ти се карат, а те разбират и ти помагат, просто ти като си възрастен, те те възприемат като близък, заместител на това, което им липсва. Не искам да те обидя или нещо такова, но осъзнай се, всичко е в мисленето ти, човек обикновено нагажда нещата така както му се иска, ти искаш да са други причините и сам си ги създаваш, всичко е в съзнанието, замисли се над това, осъзнай реалността. Животът е такъв, всеки иска да бъде обичан и да обича, но като се възползваш от непораснали хора не е начинът, има и други видове обич, замисли се.

50.   Здравейтее, отдавна не съм поглеждала насам :))...
Преди 2 месеца моето слънчице навърши пълнолетие, а от около месец и половина насам правим редовно секс. Връзката ни върви идеално, дори... си чакаме бебче :)).
Преди дни ми сподели нещо, което не мислех, че ще чуя:, , Искам да ти кажа нещо. Може да не си най-красивата на света, но за мен си. Може да не си перфектна физически, но твоето тяло ми е любимо. Може характерът ти да не е най-добрият, но АЗ го харесвам. Може да не се харесваш външно, но аз те ОБИЧАМ'' Това много ме зарадва :))
И от както му казах, че ще става баща, освен че е много щастлив, не ме оставя нищо да правя сама, постоянно ме пита: нуждаеш ли се от нещо, лягай почивай ще се умориш... всичкото това внимание... ми влияе положително :).
Весело посрещане на Нова година!

54.   Това е трол, защото иска да провокира хората. Това ми е мнението за коментар 50.