Казва ми че ме обича, но не иска да се съберем отново?
Моята история започна преди година и половина. Разделихме се преди три месеца с уговорката че ще сме приятели, макар че аз исках да се съберем, но той не. Почнахме да се виждаме и да сме заедно почти всеки ден всякаш не сме се разделяли, но не сме и заедно като двойка.

Негови приятели ми казаха че говорил "че когато и да ми се обади аз сам готова и че сам му вързана", а пред мен ми казва колко ме обича и аз му вярвах. Той е егоист по принцип, но аз го приемах такъв както и това че ме командваше. Въпреки всичко аз пак държах на него.
Той си отива след 2 седмици за винаги. Не сме от един град.

Каже те ми моля ви какво да правя толкова много го обичам макар като живеехме заедно ме тъпчеше много, но аз продължавам да искам да сме заедно, а той не? Защо ще ме залъгва?

Казва че ме обичал, но не можело да се съберем, защото според него, когато двама души се разделят и отново се съберат е въпрос на време да се разделят отново, но аз не мисля така.

Ако някой иска да ми пише много ще се радвам да получа съвети от други, които са били като мен.
Благодаря ви!

Коментари

1.   Здравей знам какво е да обичаш и да не можеш да си с любимия човек, и искам да ти кажа, че времето лекува, колкото и тревиално да звучи. В началото ще ти е много трудно, но постепенно нещата ще си дойдат на мястото. Може след време да срещнеш някой по-добър който да се държи с теб както заслужаваш. Желая ти успех!

2.   Това което мисли той е вярно. А и щом го казва, значи го мисли, следователно след време и ще стане. По-добре го остави да замине и след време, когато вече не го виждаш, ще го забравиш. :)

3.   Да бъдем реалисти, искал е само секс от тебе. Демек съвета ми е плюй си на петите.. Търси новото начало. Успех!М28

4.   Tо е прав,окончатения край идва и е смо въпрос на време, по-добре сега да е,аз изживях много тежко ряздялата с човека с който живеех преди, но мина една година, влюбих се и се омъжих за прекрасен човек, ужажава ме, мисли за мен, по всяко време ми е на разположение, човек който наистина ме обича много,живея при него в чужбина и съм щастлива, пожелавам и на теб много щастие, все още има стойностни мъже, ако не намериш в Българиям търси навън, успех

5.   Здравей. Аз имам подобен на твоя проблем и ще се радвам ако искаш да си попишем и ако мога да ти бъда полезна с нещо. Ако искаш пиши ми на sladka_me4ta_f@abv.bg давам него, защото не ми е оригиналния, но все пак ще проверявам за емайл :)

6.   Ем не те иска какво се мъчиш....

7.   Разбирам те и с моя приятел стана почти така .. Скасахме бяхме заедно за 1 вечер говорихме искал да помисли добре какво иска каза ми че ме обича мн и че като ме види се разтапя попринцип е сарамежлив и има смелост само когато е леко пиинал и това ме дразни или иска или неиска така че такива са момчетата мислят си че може да имат всяко второ момиче и като знае че го обичаш много тои ще се подиграй с теб и само ще те използва такаче не си заслужава забравиго продалжи на пред и намери момче което наистина да умира за теб ;)