Посъветвайте ме
Мъж на 23 съм, имам връзка с едно ммомиче, но нещата са объркани. Като за начало, аз искам връзка, а тя само секс. Влюбена е в друг и, ако тои и обърне внимание, аз ще получа шут в ****. Миналия ден, реших да я изненадам с романтична вечеря, защото ми беше споделила, че никои не е правил, нищо романтично за нея. Всичко беше ок, но на другия ден разбрах, че тя е била с него почти целия ден и тои я е докарал до нас. Тя си премълча този факт и ме излъга, че е била при един нейн приятел. Почувствах се, като глупак :-| цяла вечер готвих, подреждах свещи и рози, а накрая тя просто ме е излъгала и е била с него. Какво да правя от тук нататък?

Коментари

1.   потърси друга..

2.   Братле сядаш и говорите. Щом нете цени нете заслужава. Одръпнисе и ако те потърси значи и тя те обича,ако ли не оставия няма смисъл. Тя на колко е?

3.   Ако харесваш да те третират просто като вибратор, а не като човек, то предполагам не трябва да правиш нищо. Чукайте си се, докато ти бие шута в гъза. А можеш и ти първи да и биеш шут в гъза, при което болката за теб ще е доста по-малко, отколкото ако самият ти си с отшутиран гъз. А можете да седнете и да поговорите сериозно, или/или и ала/бала, при което може да запазите връзката си, но каква е гаранцията, че тя няма просто да е по-внимателна с изневерите...
Аз бих я разкарал...

4.   Зарежи я не виждаш ли че тя само те използва заслужаваш нещо по добро.

5.   Аз мисля, че ти е ясно какво да правиш. Връзката ви от нейна страна е само сексуална, от твоя - не. Това е достатъчен проблем. Може нещата да се обърнат и тя да поиска повече, но кога и дали изобщо ще стане това не е ясно. Аз ти предлагам да си поговориш с нея, да й кажеш, че искаш нещо повече и си се уморил да й бъдеш едва ли не на повикване. Когато имаш чувства, това си е чист мазохизъм. Кажи й, че искаш да е с теб и само с теб и не си склонен да я "делиш" с някой друг или пък да стоиш на тръни, чакайки да те зареже, защото другият й бил обърнал внимание. Ако каже НЕ, ти казваш ДОВИЖДАНЕ и това е. Най-добрият вариант за теб е този. Защо да угаждаш и да се грижиш за човек, който всъщност иска да е с някой друг? Ти даваш, даваш, а не получаваш нищо, само секс. Ами секс можеш да получиш от много места. Колкото повече време продължава тази връзка, толкова по-трудно ще ти бъде да сложиш край. Давай сега, докато си се осъзнал малко.

6.   Ми не искай връзка , мушкай и бегай , ама и охлади малко отношенията, да почуства , че и ти я ползваш само за секс..Така хем ще има взаимопомощ , хем няма да има онеправдани ;)