Дайте ми някакъв съвет
Здравейте... Аз съм момиче, което не може да разкаже на никого от "приятелите" си за това, което ще разкажа и да получи някакъв съвет. Реших, че тук все някой може да прояви желание да прочете историята и да ми даде някакъв съвет какво да правя... Е, нека да започна. : С една приятелка бяхме у тях и решихме да влезем в сайт за видеочат в, който е пълно с чужденци.. Ние просто се забавлявахме, като се ебавахме с тях -_- (сега, като си помисля колко е било тъпо простоо... ).. както си цъкахме, срещнахме едно момче което свиреше на пияно и спряхме на него.. Той беше много хубав и изглеждаше много добронамерен, че не се сдържах и му поисках скайпа.. момчето естественно ми го даде, след което моята приятелка му каза чао и той се нацупи. Прибрах се вкъщи и веднага го добавих в скайп. След 10 дена той ми прие заявката и ми писа.. пита ме коя съм :/ на мен ми стана малко тъпо, но му припомних за видеочата и той се сети.. непрекъсното ме караше да говорим по скайп, но аз постоянно имах някаква работа, но накрая проведохме този разговор :д.. Когато си пуснах камерата той веднага ми каза, че съм много хубава и ме попита от къде съм.. аз му благодарих за милите думи и му отговорих, че съм от България.. Офф май забравих да спомена, че той не е от тук :Д както и да е.. Момчето беше много учудено от отговора ми и каза, че е чувал за България само хубави неща. И така започнахме да си провеждаме видеочатове по-често.. Той не спираше да повтаря колко съм хубава и, че дори не може да си го обясни как е възможно.. Също така каза, че трябва да отида у тях на гости за да видя неговата страна.. Започна да ми пише някакви простички неща на български, но за мен беше важно, че си прави труда да ми ги пише.. Изпращташе ми по скайп сърца, мечета и негови снимки, и постоянно ми звънеше :Д.. по едно време стряхме да си пишем и аз не знам защо.. преди няколко дена отново си говорихме и той ми каза, че не му харесва да си спомня за моята красота.. стана ми тъпо и не го попитах защо, след което само се гледахме и той ми се усмихваше и пускаше разни песни и ми пееше :Д момчето ми каза, че трябва да ляга, защото утре е на работа, пожела ми лека нощ, прати ми сърце и каза, че по-късно ще се чуем.... но все още не сме се чули.. Въпросното момче живее на 3000 км от тук и не знам дали нещо би могло да се получи, мисля, че се влюбих в него :( МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ... дайте ми някакъв съвет :(..

Коментари

1.   Влюбила си се във външността му, в празните думи и надежди, в сърчицата и меченцата в скайп. Но това не е любов.

2.   Съветът ми е: пиши си с него, смейте се, слушай музиката му, песните му и до там. Не, не си влюбена. Не го познаваш, не знаеш почти нищо за него. Харесва ти как изглежда и че ти обръща толкова внимание, няма нищо лошо в това. Не се самонавивай, че го обичаш и т.н., защото е доста наивно от твоя страна. Пишете си, чувайте се, гледайте се, щом ви е приятно, но не задълбавай кой знае колко.

3.   От авторката: Добре, според вас добре ли ще е, ако го поканя да дойде тук?

4.   Според мен ,за да го поканиш тук трябва да си много ,много сигурна ,за да излезеш с него.Трябва да го опознаеш доста ,за което трябва не само да се гледате ,а да се опознавате и да говорите на различни теми,за да добиеш донякъде реална представа какъв човек е.
На този етап не ти препоръчвам да го каниш.