До духчето от Бургас
Първо бих искала да кажа на всеки, който започне да чете историята ми, че чрез написаното тук бих искала да кажа на един човек, че никога няма да го забравя и всичко по-долу е за него. Нямам друг начин да се свържа с него, не че и тук ще успея, но имам нужда да си излея чувствата. Приятен ден на всички желая и УСПЕХИ!

Здравей,
много пъти се опитвах да се свържа с теб, по какъв ли не начин... явно времето е изтрило всеки път към теб. Търсих те в гугъл под какво ли не име ;д... и все пак не намерих никакъв начин да се свържа с теб. Знам, че тук няма да те намеря, но нали знаеш - надеждата умира последна :) Спомняш ли си как се запознахме? А помниш ли това - "търси момчето с кръстчето на врата"? Мина много време, случиха се много неща и как да ти кажа.... не съм те забравила. Аз като ти казвах, че така ще стане, ти не ми вярваше... всъщност и аз самата не си вярвах! Няма да забравя и последния ни разговор, последния път когато чух гласа ти... бях много груба с теб и заради това знам, че никога повече няма да ме потърсиш. Все още искам да те видя, по същия начин както и в началото, когато си писахме та и повече. Дори и да не говорим, дори и да видя само очите ти в претъпкания градски транспорт... Това, което беше между нас.. никога няма да го забравя и знаеш ли, най-интересното е че още в началото знаех, че ти си специален по един такъв, твой си начин, начин който обичам до полуда :) Твоята красавица винаги ще мисли за теб и ще ти желае само най-доброто!!!

Shayne Ward - No U Hang Up

КАС

- Г -

Благодаря предварително на модераторите!

Коментари

1.   Авторката, много странна история, може ли да споделиш повече подробности защо прекъснахте контакт? Той ли беше виновният?

2.   Не съм духчето от Бургас, но това бе мило :3

3.   Стана ми интересно би ли казала на колко сте, ако не е тайна
?

4.   "Духчето"... Добър прякор! Да не си попаднала на духовния си водач? Щом всичко е било толкова вълшебно...

5.   Колко сладко... :))

6.   Не е било редно да прекъсваш нещо толкова истинско авторке. Изпуснала си много стойностен за теб човек. Все пак ако си имала някакъв контакт с него трябва да помниш името му. Все нещичко за него и да го намериш по някакъв начин.

Клише е, но ще ти го кажа... мисли следващия път.

Поздрави, Узунов

7.   6, узунов, ми те така правят, а после цял живот плачат и се правят на мъченици...

8.   И аз така... и искам реванш! Сладък е живота само заради това което си написала! Просто да те видя и всичко да се промени..., нали!?! Липсваш ми!!!!!