След раздялата
Здравейте! Момиче на 20 съм... не знам как да го нарека- женска злоба, може би, но искам да го споделя с някого, защото не смея да повдигна темата пред когото и да било, дори пред най- близката ми приятелка, може би защото изпитвам срам от нещата, които си мисля.
Така... нещата между мен и него приключиха преди 7 месеца. А решението беше негово, аз го обичах много, но но моето мнение в случая нямаше значение. Така реши, защото си намери друга. Тази другата беше любовница на женен, но богат мъж преди известно време, но явно вече си търси нов. Не ми е в стила да оплювам хората, но говорим за момиче, което си търси богаташи. След някой друг ден ще го остави. Та и на него парите му ги дава баща му все още.. Не отричам, че е хубава и привлекателна, но няма да му даде любов. Аз изпитвах много силни чувства към него, много трудно преживях всичко. Аз съм изоставена заради нея, заради такъв човек, за когото един мъж непременно трябва да е богат. Не мога да го приема. И не само това... напоследък той във фейсбук споделя някакви неща, които никога преди не е споделял- тъжни, свързани с любов. Познавам го много добре и предполагам, че са свързани с нея. Нима се е влюбил в нея и тъгува? Никога, каквото и да съм направила за него, не е споделял нещо подобно за мен.. а за нея да го направи... дразни ме това нещо! Напоследък много често се сещам за него и се ядосвам. Преживях го, но това нещо не мога да го преглътна.
Благодаря за вниманието, може би ще ме помислите за комплексирана и завистлива бивша приятелка, ще ме нападате, но просто имах нужда да споделя.

Коментари

1.   Няма нищо лошо, просто отказваш да приемеш факта, че за някого има и по-добри от теб. Това естествено на никого не му е приятно, но все пак не си го слагай чак толкова. И ти ще намериш някого, за когото ще си номер 1.

2.   Постарай се да не го мислиш повече!
Той ще си го получи - това, което си търси...
Факт е, че колкото повече една жена наритва един мъж, толкова по-влюбен е той.
Ще се сети за теб след време и ще реве колко е бил тъп, но ще е късно :)
Пожелавам ти да срещнеш скоро по-стойностен човек!

3.   Здраве?! Да ти кажа и при мен се получи същото - тя ме остави ха заради по заможно приятелче! Беше преди няколко месеца и вече я преживях но виждам че с него се държи по начин по които към мен никога не се е отнасяла. Познавам ги и двамата прекалено добре и макар че не искам, доста често се сещам за нея. И въпреки всичко опита? се да пренесеш вниманието си към нещо друго, затвори тази страница. Казваш че 'не ти пука' ама не е така щом пишеш тук! Остави живота да си свърши работата и намери нови неща които да те радват и занимават-а такива винаги можеш да намериш!
М25

4.   Не се занимавай с тоя! Намери си някой който те заслужава.
Еми влюбил се е явно, ама точно това ще му е грешката.

5.   Трий го отвсякъде и не се занимавай повече с него.
Може да ме добавиш във фейсбук да си пишем ;)