Все едно съм в затвор
Безкраино бясна съм на себе си....Адски много ме е яд, че винаги се натрисам на най-неподходящите хора в тоя смотан град...От боклук, на още по-голям боклук.И сега сигурно ще си кажете-"че кои те кара"?Ми и аз незнам...Лошото е, че хората изглеждат едни в началото, като с маска са.После тя пада и истинското лице изплува на повърхността.Обаче тогава е късно да се разделим...Привикваш, дори към отрицателните качества.Така е....любовта прави хората на глупаци.....Или всъщност си глупак щом позволяваш да се държат с теб зле и не предприемаш нищо...

С приятеля ми сме заедно от 7 месеца, твърди, че ме обича.Бях склонна да му вярвам, напоследък обаче нещо сякаш се пречупи.Не е същия, може би реши,че въпреки всичко ще съм с него винаги.Прие ме за даденост, а това е едно от нещата, които могат да разрушат всяка връзка.

Аз го обичам, държа на него.Всички казват,че съм се вкопчила в него като удавник за сламка, сякаш е последната надежда за щастие, но какво ти щастие....пълна трагедия съм.

Мразя да ме пренебрегва заради приятелите си.Понякога чувствам,че стоя някъде на заден план, апък уж каза, че иска да се омъжи за мен и да създадем семейство.... И в семейството значи пак ще съм на заден план.

Много съм разтроена от няколко дни, няма с кого да споделя, приятелите ми ги няма, а тези, които са тук....са забранени.Не ми дава да се срещам с тях.Чувствам се като в затвор, но не мога доброволно да се измъкна от него.Все едно имам вериги, а ключ има само той.....

Всеки път като му кажа,че се чувствам зле, той ми казва, че си втълпявам и "Глупостите ти край нямат".Затова вече не смея и да говоря.Сега пак е някъде с "вечната дружинка", а аз седя и се обеснявам на непознати в някакъв интернет сайт...

Коментари

1.   Моят съвет е да покажеш характер и да не търпиш повече това отношение. Ако не си щастлива спасението а и проверката на чувствата е раздяла.Не е трябвало да му позвояваш да взема надмощие и да се разпорежда с живота ти.Сега те е взел като даденост и се чувства като твой господар.
Трябва да се уважаваш и обичаш за да те уважава и той.Показвай характер,отстоявай себе си.Колкото повече мълчиш той толкова повече ще настъпва и ще го взема за свое право.
Защо сега и ти не излезеш а си седиш в къщи?

2.   И до кога мислиш да търпиш това положение?
Всичко зависи единствено и само от теб. Докато не решиш да се вземеш в ръце и да ,,тропнеш с крак'' и да му кажеш, че това не може да продължава все така ще става. От теб зависи миличка. Опитай се да поговориш с него (без крясъци, без кавги). Просто поговорете като културни и възпитани големи хора. Ако и това не помогне му кажи да напусне живота ти.

Не може човек, който твърди, че те обича да има такова отношение към теб. А и ако приказките не помогнат, според мен ще бъде най-добре да го напуснеш. Успех и дано разговорът да помогне и да не се наложат други по-тежки мерки!

3.   Трябва да му се опълчиш неможе да го оставяш да постъпва с теб като с вещ.Обясни му как се чувстваш ако не те разбере явно не е твоя човек :) Успех

4.   Намери си компания, макар и от жени и излизай с нея. Отдръпни се от него малко. Покажи вид, че си отиваш, че не те е грижа за вашите отношения.

5.   Много са готини хората с маски :) Едни такива яки, точни, всичко им е на 6 и цялата компания им се кефи... направо като на филм :) Да .. филм ! Това е основната причина (според мен) да се натрисаш на такива типове. Филмчетата направиха така, че критериите за готин човек ни се вдигнаха до небесата (и като визия, и като интелект). Така мъжете усещат, че нямат шанс да се класират, ако не се направят на нещо, което се търси - лъскаво, яко ... ама това струва усилия и после си ставаш пак ТИ. Ако искаш да намериш ТВОЯ човек - първо си избий тая тъпа мисъл, че все се натрисаш на неподходящи ... Когато "опознаваш" един нов човек - обърни внимание на истинските неща - потърси любовта, съпричастността, добротата, а не яките дрешки и готиното, респектиращо поведение ;)

6.   Подобри правописа си!