Бившия
Здравейте, искам да разкажа историята си и съответно да получа някакъв съвет. И така имах приятел, бяхме заедно три години и пет месеца. Скъсахме, защото и двамата мислехме, че си изневеряваме. Аз мислех така, защото той не ми обръщаше достатъчно внимание и всеки път след работа се затваряше в другата стая и сядаше на facebook. А той си мислеше, че му изневерявам, защото аз си пишех с момчета ( приятели, бивши съученици). Така се разделихме и той тръгна с едно момиче ( а тя го харесваше и му се натискаше още докато ние ходехме и бяха в една компания с бившия ми ). Сега с него сме съквартиранти, спим заедно, ядем заедно. Докато аз си бях в къщи непрекъснато си пишехме. Вчера се прибрах и той дойде да ме види, спахме заедно, а на сутринта ми направи закуска. Моля Ви, дайте ми съвет, какво да правя? Объркана съм, не знам какво да си мисля вече, дали още има чувства към мен? Благодаря за съветите :))

Коментари

1.   Скъсали сте, той си има приятелка, ама тя е ОК с това, че спите и живеете заедно? Кажи ми моля те, че историята е измислена.

2.   Щом ти прави закуска.. то е ясно! =]

3.   Авторке,другата най-вероятно го е отсвирила и сега отива при резервният вариант.Утре пак може да те отбягва,а после така да си редува любимите жени,че свят да ти се завие.

4.   Е щом ти прави закуски как какво да си мислиш бе, моме?
Да не би да е отишъл на съседката закуски да прави или пък на циганина от мазето?

Ехе-е, де да има и на мен кой закуски да ми прави!... Ама няма!
То след определена възраст явно само с чар не става - трябва си и някой лев да се добави, та да се сети някой закуска да ми направи...

5.   На колко години сте? И как така сега случайно точно вие 2 станахте съквартиранти?

6.   Оправя ви и двете момчето :)

7.   Не е ли ясно, че иска да се съберете? Щом сте спали и закуска ти е направил... повече от показно е ;D

8.   не го е отхвърлила, заедно са. Но все още ме нарича прасчо ( така ме наричаше докато бяхме заедно). И ние с него се разбрахме да живеем заедно.

9.   Момчето тъче яко на два стана! Евала!